Чому чоловіки хочуть дітей?

Adoption
Date
  • 64 Переглядів
Чи замислювались ви над тим, для чого вам потрібна дитина? Що для вас означає поява крихітки на світ - для вас, як для сім'ї (для чоловіка і для жінки)? Якщо відповідь жінок зрозуміла, то для чого діти чоловікам? Давайте розбиратись разом.

38_12.jpg (28 Kb)

Навіщо діти жінці, загалом, цілком зрозуміло - материнський інстинкт не дрімає і вимагає свого виходу. Але от навіщо вони можуть бути потрібні чоловікові - це вже зовсім інше питання. Так навіщо ж чоловік заводить дітей?

Деякі скажуть: по зальоту. Або за рішенням дружини, яке вона втілила в життя, не оглядаючись на чоловіка. Або озирнулася на чоловіка, але тільки з такої точки зору: «Я дозріла, а тому ти тепер теж хочеш дітей». Загалом, приблизно так відбувається в дуже багатьох сім'ях. І нічого, народжують, виховують, іноді навіть непогані результати виходять.

Але от тільки цей варіант ніяк не відповідає заданому на початку питанню, тому що тут чоловік нічого не вирішує і нікого не заводить. А що відбувається в його голові, коли рішення дійсно приймає саме він? Відкинемо всі моменти зовнішнього тиску суспільства на кшталт «бо так треба». Припустимо, що перед нами чоловік, якому цілком і абсолютно плювати на думку батьків, бабусь, колег по роботі, державних діячів та інших проповідників дітонародження. Адже такі чоловіки теж зустрічаються, і деякі з них (як би дивно це не було), теж заводять дітей! Навіщо?

У першу чергу - щоб нарешті-таки награтися. Щоб спочатку побудувати з кубиків найвищу і красиву вежу, сфотографувати її і пишатися. Нехай навіть на фотці півголови малолітнього сина відрізано, кого це хвилює? Ви подивіться краще, яка башта!

Потім можна буде купити йому багато усіляких машинок, катерів та іншого - і теж награтися вдосталь. Потім прийде черга радіокерованої техніки, а це вже зовсім неймовірна солодка мрія. Ну, хіба не варто завести дитину заради одного лише радіокерованого вертольота? Звичайно, варто! Ну і про ігрову приставку теж не слід забувати.

Друга причина завести дитину - теж ігрова, але з іншої точки зору. Хочеться нарешті награтися у футбол на занедбаному пустирі, повалятися вдосталь у траві, покататися стрімголов з гори і покидатися сніжками. А ще треба ж із кимсь ходити на риболовлю, але щоб ця людина не встановлювала свої правила, а з відкритим ротом слухала слова батька і роблав усе, як той каже.

І звідси ми приходимо до третьої причини - хочеться комусь передавати свою мудрість. Щоб було не нудно свердлити дірки в стінах, і хтось подавав молоток та плоскогубці, а заодно слухав і вчився. Щоб на дачі не поодинці колошматити цвяхи, пиляти старі гілки з яблунь і стригти газон, а разом з уважним учнем.

Ну і четверта причина - це бажання пишатися. Людиною, яка носить твої гени, яку ти виховав і навчив, і яка досягла у житті більшого, ніж її батько.

Але всі ці великі і важливі цілі "обламуються", коли раптом у дружини народжується дівчинка ... Це повне і остаточне розчарування. Принаймні, так здається на перший погляд. На щастя, зараз чоловіки вже не настільки твердолобі, як у старі часи. Вони швидко адаптуються до нових обставин, і в підсумку дочок люблять навіть більше ніж синів. Але це вже інша історія.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: планування вагітності, хочу дитину, вагітність


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Вчені ідентифікували нові генетичні варіанти, пов'язані зі збільшенням тривалості репродуктивного періоду. Доклінічні експерименти показали, що цими г

Знайдено гени, які продовжують репродуктивний вік жінки

Мама | 10:00, 09.10.2021

Вчені ідентифікували нові генетичні варіанти, пов'язані зі збільшенням тривалості репродуктивного періоду. Доклінічні експерименти показали, що цими генами можна керувати. Наприклад, їх придушення збільшило тривалість репродуктивного періоду у самок

Генетичне тестування – це вивчення ДНК, яке може визначити, чи є в генах людини мутації. Воно використовується в багатьох областях медицини. Перед ваг

Кому потрібно робити генетичні тести перед вагітністю?

Плануємо дитину | 08:00, 09.10.2021

Генетичне тестування – це вивчення ДНК, яке може визначити, чи є в генах людини мутації. Воно використовується в багатьох областях медицини. Перед вагітністю його роблять, щоб діагностувати спадкові захворювання, які батьки можуть передати дитині.

Вчені створили штучні антитіла, які паралізують сперматозоїди. На цей час новий протизаплідний препарат ще не випробовували на людях.

Створили антитіла, які запобігають вагітності

Мама | 12:00, 08.10.2021

Вчені створили штучні антитіла, які паралізують сперматозоїди. На цей час новий протизаплідний препарат ще не випробовували на людях.

В умовах тривалої пандемії Covid 19 сенсу відкладати вагітність - немає. Якщо ви планували зачаття до кращих часів, то варто переглянути свою позицію.

Вагітність під час пандемії: як планувати?

Вагітність та пологи | 09:00, 08.10.2021

В умовах тривалої пандемії Covid 19 сенсу відкладати вагітність - немає. Якщо ви планували зачаття до кращих часів, то варто переглянути свою позицію.

З неможливістю зачати дитину стикаються до 25% пар репродуктивного віку у світі. Приблизно половина всіх таких випадків пов'язана з чоловічими чинника

Виявлено нову причину чоловічого безпліддя

Плануємо дитину | 08:00, 08.10.2021

З неможливістю зачати дитину стикаються до 25% пар репродуктивного віку у світі. Приблизно половина всіх таких випадків пов'язана з чоловічими чинниками.

Відомо, що всього 6,1% жінок різного віку має нормальний рівень вітаміну Д – це критично важливо, адже його нестача може призвести до проблем з жіночи

Як вітамін Д впливає на майбутню вагітність жінки?

Мама | 05:00, 06.10.2021

Відомо, що всього 6,1% жінок різного віку має нормальний рівень вітаміну Д – це критично важливо, адже його нестача може призвести до проблем з жіночим здоров'ям.

Від місяця, в якому жінка народила дитину, може залежати ймовірність і тривалість післяпологової депресії. Дослідження провела група вчених, що предст

Названо пору року, коли найкраще народжувати дітей

Вагітність та пологи | 12:00, 01.10.2021

Від місяця, в якому жінка народила дитину, може залежати ймовірність і тривалість післяпологової депресії. Дослідження провела група вчених, що представляють Університет штату Каліфорнія.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: