Операції, які не можна робити молодим людям

Adoption
Date
  • 173 Переглядів
З кожним днем ​​пластичні операції стають все більш буденною справою. Зірки відкрито розповідають про хірургічні втручання. А в деяких країнах "пластику" дарують навіть на повноліття.

Пластичні операціїЯкщо ж говорити про вік, пластичні операції поділяють на 2 види:

- естетичні, спрямовані виключно на вдосконалення зовнішності;

- антивікові коректують вікові зміни.

До першого типу належать, наприклад, "пластика" носа, ліпосакція, збільшення сідниць і грудей. Жінки роблять їх, незалежно від віку просто для того, щоб удосконалити будь-яку частину тіла. А до антивікових втручань належать підтяжки, SMAS- або ендоскопічний ліфтинг. Якщо зробити такі операції занадто рано, то можна сильно про це пошкодувати. Наприклад, ви зробите підтяжку в 40 років. Згодом шкіра обличчя знову повернеться на своє місце, і в 55 ви знову захочете лягти під ніж.

Також операція - це серйозне навантаження на організм. Чи варто так ризикувати заради незначних змін? Думаємо, ніхто не захоче.

Давайте розберемося, які антивікові операції варто відкласти до старшого віку, щоб не ризикувати і пізніше отримати приголомшливі результати.

Блефаропластика

Ми знаємо цю процедуру як підтяжку повік. Період реабілітації після неї становить близько тижня. При цьому потрібно враховувати, що перший час на обличчі буде сильний набряк, який пізніше пройде.

Лікарі рекомендують вдаватися до операції не раніше 45 років. Це пов'язано тим, що шкіра повік дуже тонка. Тому з часом вона знову валиться.

SMAS-ліфтинг

Для початку розберемося, що ж такого особливого в цьому лифтинге. Справа в тому, що хірург працює з м'язами і волокнами колагену і еластину. Вони розташовуються поруч з черепом. Знову ж таки, до 45 років м'язи не встигають настільки втратити пружність, щоб їх підтягувати.

Ця операція досить серйозна, і період реабілітації після неї тривалий.

До 50 років з обвисанням шкіри можна успішно боротися безопераційним способами. Наприклад, масажами, професійною косметикою і іншими процедурами.

Незважаючи на повальне захоплення "пластикою", потрібно розуміти, що це серйозний стрес для організму. Тим більше якщо результат доведеться повторити через кілька років. Тому вибирайте свій час для кожної процедури.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: пластика, операції, краса


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Науковці досліджували ефективність бустерних щеплень вакцинами J&J, Sinovac. Про результати читайте в статті.

Вчені: якою є ефективність бустерних щеплень

Щеплення | 08:30, 17.01.2022

Науковці досліджували ефективність бустерних щеплень вакцинами J&J, Sinovac. Про результати читайте в статті.

Уже за 6-8 тижнів новим штамом коронавірусу «Омікрон» заразиться половина населення Європи. Такий прогноз озвучив Ганс Клюге, регіональний директор ВО

До коронавірусу можна ставитись як до грипу – ВООЗ

Новини | 14:00, 16.01.2022

Уже за 6-8 тижнів новим штамом коронавірусу «Омікрон» заразиться половина населення Європи. Такий прогноз озвучив Ганс Клюге, регіональний директор ВООЗ у Європі.

Вчені – генетики, футуристи та біологи – спрогнозували, що через 30 років жінки не будуть виношувати дітей, а довірять це «заняття» спеціально створен

Вчені з'ясували, як відбуватимуться пологи у найближчому майбутньому

Вагітність та пологи | 08:30, 16.01.2022

Вчені – генетики, футуристи та біологи – спрогнозували, що через 30 років жінки не будуть виношувати дітей, а довірять це «заняття» спеціально створеним штучним «утробам».

Дoслiдники Toкiйськoгo iнститyтy мeдичних нayк стверджують, що рoзрoбили вaкцинy, якa зaхищaтимe вiд кoрoнaвiрyсy прoтягoм yсьoгo життя.

Вчені Япoнiї рoзрoбили “дoвiчнy вaкцинy” прoти Covid-19

Новини | 01:30, 14.01.2022

Дoслiдники Toкiйськoгo iнститyтy мeдичних нayк стверджують, що рoзрoбили вaкцинy, якa зaхищaтимe вiд кoрoнaвiрyсy прoтягoм yсьoгo життя.

Департамент охорони здоров'я округу Солт-Лейк-Сіті на основі дат народження вакцинованих вивів закономірності: які знаки Зодіаку вакцинуються частіше,

Як вакцинуються різні знаки Зодіаку: дослідження американців

Новини | 23:00, 13.01.2022

Департамент охорони здоров'я округу Солт-Лейк-Сіті на основі дат народження вакцинованих вивів закономірності: які знаки Зодіаку вакцинуються частіше, а які - рідше за інші.

Вчені розробили жуйку, яка не дає коронавірус проникати всередину клітин і розмножуватися там. Це може стати серйозним проривом у боротьбі з пандемією

Жуйка проти COVID-19: пастка для коронавірусу

Новини | 09:00, 13.01.2022

Вчені розробили жуйку, яка не дає коронавірус проникати всередину клітин і розмножуватися там. Це може стати серйозним проривом у боротьбі з пандемією COVID-19.

У Франції, у мiстi Maрсeль зaфiксyвaли 12 випaдкiв нoвoгo штaмy кoрoнaвiрyсy IHU, виявилений вчeними Інститyтy сeрeдзeмнoмoрськoї iнфeкцiї (IHU). Нoви

У Фрaнцiї виявили нoвий штaм кoрoнaвiрyсy

Новини | 23:00, 11.01.2022

У Франції, у мiстi Maрсeль зaфiксyвaли 12 випaдкiв нoвoгo штaмy кoрoнaвiрyсy IHU, виявилений вчeними Інститyтy сeрeдзeмнoмoрськoї iнфeкцiї (IHU). Нoвий штaм мaє 46 мyтaцiй – бiльшe, нiж в «Oмiкрoнy», щo рoбить йoгo стiйкiшим дo вaкцин.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: