Як полегшити біль у спині: поради новоспеченим мамам

Adoption
Date
  • 363 Переглядів
Вагітність, потреба немовлят постійно бути на руках, грудне вигодовування, відсутність відпочинку, стрес – все це може викликати біль у спині.

8566_20.jpeg (19.36 Kb)

Влаштовуйтеся зручніше, але не засиджуйтеся на одному місці

Грудне вигодовування дуже важливе. Але на початку материнства може бути доволі дискомфортним заняттям для мам. Деколи годинами доводиться годувати дитину, через що жінки застигають в одній позі та перевантажують й без того постраждалу спину.

Для цього спробуйте змінювати позицію якомога частіше. Якщо ви зазвичай сидите на дивані – спробуйте лягти на бік. Це допоможе відпочити вашим м’язам від постійного сидіння.

Для грудного вигодування оберіть зручне, але тверде крісло з вертикальною спинкою, яка підтримуватиме вашу спину прямою. Під спину можна підкласти подушку для зручності. Прикладайте дитину до грудей, а не нахиляйтеся до неї.

Помірні навантаження допоможуть вам почуватися краще і комфортніше. Вправи потрібні для здоров’я хребта в будь-якої людини.

Якщо ви побоюєтеся навантажень через проблеми зі здоров’ям, порадьтеся зі своїм сімейним лікарем.

З появою дитини треба пам'ятати про важливість догляду за собою: дуже важливо, щоби ви добре харчувалися та могли хоча б трохи відпочити.

Не соромтеся просити про допомогу вашого партнера та близьких. Використовуйте вільний час на себе, а не на прибирання дому чи приготування їжі. Ваш ресурс — це також ресурс вашої дитини, пам’ятайте про це.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: біль у спині


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі


Багато батьків пишаються тим, що є друзями своїх дітей. Вони так і кажуть: «Ми разом робимо що завгодно, у нас немає ніяких таємниць і конфліктів, я д

Чому батьки не повинні бути друзями своїх дітей?

Сімейні справи | 06:20, 04.03.2024

Багато батьків пишаються тим, що є друзями своїх дітей. Вони так і кажуть: «Ми разом робимо що завгодно, у нас немає ніяких таємниць і конфліктів, я довіряю дитині свої думки і тривоги, а вона точно так само відкрита зі мною». І такі відносини здають

Для того, щоб дозволити дитині вирости гармонійною, самодостатньою людиною, не можна робити ці речі за своїх дітей.

Чого категорично не можна робити за дітей?

Сімейні справи | 01:20, 04.03.2024

Для того, щоб дозволити дитині вирости гармонійною, самодостатньою людиною, не можна робити ці речі за своїх дітей.

У психології є такий термін — «досить хороша мати». Вперше його ввів Дональдс Вудс Винникотт — британський психотерапевт і педіатр. Досвідчені матусі

Якості, якими повинна володіти хороша мама, - думка психологів

Психологія | 00:30, 04.03.2024

У психології є такий термін — «досить хороша мати». Вперше його ввів Дональдс Вудс Винникотт — британський психотерапевт і педіатр. Досвідчені матусі люблять розповідати молодим мамам про те, якими якостями повинна вона володіти, якщо хоче бути справ

Не уникайте спілкування з дитиною, доглядайте за нею разом з дружиною.

До чого повинен бути готовий молодий тато?

Тато | 14:50, 03.03.2024

Не уникайте спілкування з дитиною, доглядайте за нею разом з дружиною.

Не кожен готовий приймати свою дитину з усіма її вадами, задовольняти її потреби, бути поруч 24/7. Через це дитяча психіка зазнає величезного тиску.

Як батьки травмують психіку своїх дітей?

Сімейні справи | 11:20, 03.03.2024

Не кожен готовий приймати свою дитину з усіма її вадами, задовольняти її потреби, бути поруч 24/7. Через це дитяча психіка зазнає величезного тиску.

Не ігноруйте сміх дітей. Це важливо.

Ось чому батьки повинні сміятися над жартами своїх дітей

Сімейні справи | 10:30, 03.03.2024

Не ігноруйте сміх дітей. Це важливо.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: