Якщо його друзі - поперек горла

Adoption
Date
  • 1303 Переглядів
tmboyr_03.jpg

Якщо ви любите свого чоловіка, то намагаєтеся полюбити все, що важливе для нього. Часто притиратися доводиться не тільки до його родичів, а й з друзями коханого.

Незаплановані посиденьки на кухні до ночі - зовсім не те, чого ви чекали...


Що робити, якщо ви не любите його друзів?

Може допомогти розмова з коханим. Хоча, такий варіант з великою ймовірністю викличе агресію і бажання захистити "своїх" будь-яким способом, навіть якщо у них ростуть копита і багато інших очевидних недоліків. Головне, зрозуміти, що приваблює вашого партнера в близьких йому людях. Можливо, таке спілкування всього лише звичка, від якої він не відмовляється, не бажаючи ображати людей, з якими пов'язані спогади. Не виключено, що він потребує того, щоб ви разом придумали, як від цього відійти.

Можливо, спілкуючись зі своїми друзями, він всього лиш реалізує своє право на особисту свободу, хоча вам це може здаватися дрібницею. А наявність у них мінусів він усвідомлює і цілком згоден з вами з цього приводу. Та це необов'язково може заважати йому. Адже, відверто кажучи, збираючись з подругою в караоке, ви не думаєте про те, що для когось вона сама невихованість, та ще й з поганим манікюром і відсутністю кулінарних талантів. Просто ви знаєте, що вам з нею весело. Варто заспокоїтися і пошукати компроміс. Вам необов'язково спілкуватися з тими, хто вам неприємний, а ваш партнер має право проводити час з тими, хто йому до душі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Психологія харчування: які продукти викликають депресію?

Якщо ж у вашого партнера появились неприпустимі якості під впливом компанії, варто задуматися, чи треба будувати такі стосунки далі. Можливо, з вами він стримується, але незабаром ви побачите поруч з собою зовсім іншу людину, дуже схожу на тих "монстрів".

Але варто пам'ятати, що ми всі давно не діти і цілком в змозі усвідомлено робити вибір. Якщо ваш непитущий чоловік, щоразу після зустрічі з другом приходить напідпитку, винен у цьому не приятель. Безумовно, оточення впливає на нас, але визначаємо його ми самі. Проблема, можливо, в невмінні нести за себе відповідальність, не посилаючись на різного роду відмовки.

"Наша мама" бажає вам взаєморозуміння з коханими людьми і нехай коло ваших друзів не несе загрози для подружнього щастя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: сімейні справи, стосунки, відносини


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Коли люди знаходять собі споріднену душу, вони розуміють, що поряд з ними той, з ким можна розділити усе: і радість, і сльози. Проте, є речі, які псих

Про що ніколи не треба просити чоловіка?

Мама | 05:50, 13.01.2021

Коли люди знаходять собі споріднену душу, вони розуміють, що поряд з ними той, з ким можна розділити усе: і радість, і сльози. Проте, є речі, які психологи радять не просити у чоловіків.

Як уникнути появи розтяжок під час вагітності?

Вагітність та пологи | 18:00, 12.01.2021

Розтяжки можуть погіршити настрій кожної жінки. Після вагітності кожна може помітити їх на своєму тілі.

Напевно, у кожного з нас є знайомі пари, які живуть разом, але ні для кого не секрет, що вони не люблять один одного, просто

Чому ми не можемо піти від людини, яку не любимо?

Психологія | 05:50, 12.01.2021

Напевно, у кожного з нас є знайомі пари, які живуть разом, але ні для кого не секрет, що вони не люблять один одного, просто "так звикли" чи що. Чому ж люди не можуть розійтися, якщо їх практично нічого не пов'язує?

Дивні речі, які стримують людей від розлучення.

Вчені з'ясували, чому люди не розлучаються зі своїми половинками

Сімейні справи | 05:00, 12.01.2021

Дивні речі, які стримують людей від розлучення.

Що не можна робити батькам при дитині?

Мама | 15:30, 11.01.2021

Варто прислухатись до наших порад.

Здавалося б, така проста річ, але далеко не всі люди вміють піклуватись про себе, приділяти собі достатньо часу.

Як навчитися піклуватися про себе?

Психологія | 08:50, 11.01.2021

Здавалося б, така проста річ, але далеко не всі люди вміють піклуватись про себе, приділяти собі достатньо часу.

Виявляється, те, що ми називаємо рутиною і сімейними справами, руйнує жіночу психіку.

Вчені: Турбота про сім'ю завдає психічної шкоди здоров'ю жінок

Мама | 08:50, 10.01.2021

Виявляється, те, що ми називаємо рутиною і сімейними справами, руйнує жіночу психіку.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: