Як часто потрібно відвідувати дитячого ЛОРа?

Adoption
Date
  • 309 Переглядів
Якщо мова йде про дитину, то догляд за її здоров'ям є одним з найважливіших завдань для батьків. У процесі зростання дитини можуть виникати різні проблеми зі здоров'ям, зокрема, пов'язані з вухами, носом та горлом. Для вирішення цих проблем необхідно звернутися до спеціаліста - дитячого ЛОРа. Але скільки разів на рік потрібно відвідувати ЛОРа?

3108_use-shho-pacijent-povinen-znati-pro-poryadok-provedennya-konsulytaciji-lora.jpg (37.62 Kb)


Зазвичай рекомендується проводити планові огляди у дитячого ЛОРа два рази на рік. Це дозволить вчасно виявити будь-які проблеми зі здоров'ям дитини та вирішити їх до того, як вони стануть серйозними. Якщо ж дитина має якісь проблеми зі здоров'ям, то ЛОР може призначити додаткові візити для контролю.

Звернення до ЛОРа є особливо важливим у випадку, якщо дитина має проблеми зі слухом або здійснюється підготовка до навчання. У цих випадках рекомендується звернутися до ЛОРа якомога швидше, щоб уникнути можливих проблем зі здоров'ям у майбутньому.

Окрім планових візитів до ЛОРа, необхідно звертати увагу на певні ознаки, які можуть свідчити про проблеми зі здоров'ям. Це можуть бути такі симптоми, як часті застуди, постійний насморк, проблеми зі слухом або голосом. У таких випадках необхідно звернутися до ЛОРа для проведення діагностики та призначення лікування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: відвідувати, дитячий ЛОР, ніс, вухо, горло, проблеми з горлом, консультації, огляд дитини, профілактика, мама, тато, дитина, малюк


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Війна вплинула на кожного українця, навіть якщо мова про найменших. Діти часто не вміють правильно пояснити, що їх хвилює. Проте, якість їхнього сну м

Кожна п'ята дитина має порушення сну через війну

Дитина | 00:30, 16.05.2024

Війна вплинула на кожного українця, навіть якщо мова про найменших. Діти часто не вміють правильно пояснити, що їх хвилює. Проте, якість їхнього сну може багато розповісти про їхній психологічний стан.

Традиційно, з садочку дитину забирає мама, якщо вона не ходить на роботу, або бабуся. У більшості випадків, до садочку ходять діти, чиї батьки працюют

Що потрібно зробити батькам одразу після того, як вони забрали дитину з дитячого садка?

Дитина | 14:50, 15.05.2024

Традиційно, з садочку дитину забирає мама, якщо вона не ходить на роботу, або бабуся. У більшості випадків, до садочку ходять діти, чиї батьки працюють. Отже, забираючи дитину, як почуваються мама і тато? Вони втомлені, можливо, знервовані і їм буває

Дитина

Як впоратися з поганою поведінкою дитини?

Виховання | 10:30, 15.05.2024

Дитина "закатує" істерику в супермаркеті, або погрожує вам вигнати вас з дому, якщо ви не будете робити те, чого вона хоче? Схожих прикладів можна наводити багато, проте батьки мають знати, як вести себе і як донести до дитини, що вона поводиться не

Виховуючи доньку, батьки мають розповісти їй усі деталі дорослого життя, не соромлячись говорити про секс і стосунки з хлопцями/чоловіками, які старші

Що молодим дівчатам потрібно знати про стосунки з дорослими чоловіками і що таке вік згоди?

Психологія | 06:20, 15.05.2024

Виховуючи доньку, батьки мають розповісти їй усі деталі дорослого життя, не соромлячись говорити про секс і стосунки з хлопцями/чоловіками, які старші за них.

На жаль, в Україні більшість людей взагалі не знають, хто такі - біполярні люди. Як вони себе позиціонують, як з ними спілкуватися... І це дуже сумно.

Як розпізнати в дитини біполярний розлад?

Дитина | 09:30, 14.05.2024

На жаль, в Україні більшість людей взагалі не знають, хто такі - біполярні люди. Як вони себе позиціонують, як з ними спілкуватися... І це дуже сумно. Більше того, це можна виявити ще з дитинства. І батькам варто бути обізнаними у цьому питанні.

Через війну в Україні залишилося багато дітей, у яких більше немає батьків. Вони хочуть любові і тепла, материнських обіймів і батьківської підтримки.

Усиновлення в Україні стане простішим

Сімейні справи | 10:30, 13.05.2024

Через війну в Україні залишилося багато дітей, у яких більше немає батьків. Вони хочуть любові і тепла, материнських обіймів і батьківської підтримки. І якщо ви готові їм це подарувати, у нас є хороші новини.

Іноді батьки хвилюються, коли в дитини після вакцинації піднімається температура, або з'являється почервоніння в місці прививки, але це звичайні симпт

Реакція дітей після щеплення: міфи про алергію і справжні симптоми

Щеплення | 09:30, 13.05.2024

Іноді батьки хвилюються, коли в дитини після вакцинації піднімається температура, або з'являється почервоніння в місці прививки, але це звичайні симптоми і нормальна реакція організму. Саме вона і свідчить, що організм відреагував на вакцину.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: