Як запобігти дитячому ожирінню?

Adoption
Date
  • 424 Переглядів
Незалежно від того, чи ви мама чи тато, які щотижня ходять за продуктами, чи бабуся чи дідусь, які проводять з онуками канікули, власний приклад може допомогти запобігти дитячому ожирінню.

5401_obesity_kids.jpg (17.2 Kb)

І батьки, і дитина повинні взяти на себе відповідальність, але головна відповідальність лежить на батьках. Батьки вирішують, які продукти в будуть в їхньому домі та на обідньому столі. Так, ви можете дозволити своїм дітям залишатися дітьми, але навіть на ранніх стадіях розвитку батьки можуть навчити своїх дітей робити правильний вибір, щоб вони могли жити довше, здоровіше та щасливіше.

Поради щодо запобігання дитячому ожирінню
Оскільки одна третина дітей зараз має надлишкову вагу або ожиріння, пропонуємо ці поради щодо запобігання дитячому ожирінню.

Зробіть вибір здорового харчування
Це починається з прийняття здорового вибору під час вагітності. Продукти, які вживає вагітна мама, впливають на здоров'я і розвиток дитини. Хороший вибір залишається після народження дитини: грудне вигодовування або штучне вигодовування забезпечує більшу частину поживних речовин, необхідних вашій дитині.

Як тільки прийде час почати вводити нову їжу, батьки повинні подумати про те, що вони дають своїй дитині, навіть якщо мова йде про те, що вони п’ють. Вода та молоко є хорошим вибором для правильного зволоження та розвитку. Газована вода не має поживної цінності, а сік – незначні. Навіть 100-відсотковий сік має порожні калорії, які походять від вмісту цукру.

Продовжуйте цей шлях розумного вибору, коли ваша дитина стане старшою. Коли у дітей шкільного віку виникне інтерес до того, що ви готуєте або що вони їдять, відведіть їх до магазину, щоб показати, які види здорової їжі ви вибираєте для них. Зосередьтеся на продуктовому відділі та інших поживних продуктах, уникаючи проходів із нездоровою їжею.

Обмежте екранний час
Телевізори та смартфони не потрібно викидати, просто використовуйте їх відповідально.

Гра на свіжому повітрі
Виведіть своїх дітей на вулицю для фізичної активності на свіжому повітрі, будь то організовані заняття спортом, біг на задньому дворі чи пригодницький похід.

Навчання ваших дітей або онуків робити правильний вибір зараз може означати різницю між міцним здоров’ям і довічними ускладненнями серцево-судинних захворювань або діабету в майбутньому.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: як запобігти дитячому ожирінню, ожиріння, дитина, їжа, харчування, вправи, проглянки


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Наявність спільних батьків не робить дітей схожими особистостями!

Чому у дітей одних батьків може бути різний характер?

Дитина | 00:30, 20.07.2024

Наявність спільних батьків не робить дітей схожими особистостями!

Вже три роки поведінка дитини багато в чому визначає її характер у майбутньому.

Характер дитини формується протягом перших трьох років життя

Дитина | 12:10, 19.07.2024

Вже три роки поведінка дитини багато в чому визначає її характер у майбутньому.

Після кризи трьох років дитина вже в змозі робити вибір - який светр одягти на прогулянку, чи піти на неї в принципі, взяти в ліжко ляльку або вкласти

Чому важливо давати дитині право на власну думку?

Розвиток дитини | 11:20, 19.07.2024

Після кризи трьох років дитина вже в змозі робити вибір - який светр одягти на прогулянку, чи піти на неї в принципі, взяти в ліжко ляльку або вкласти спати з собою улюблену машинку...

Кожен підйом у дитячий садок чи школу перетворюється на тортури? Давайте дізнаємося, як легко розбудити дитину вранці і перетворити початок нового дня

Як легко розбудити дитину вранці?

Дитина | 09:30, 19.07.2024

Кожен підйом у дитячий садок чи школу перетворюється на тортури? Давайте дізнаємося, як легко розбудити дитину вранці і перетворити початок нового дня на заряд позитивних емоцій.

Мотивом дитячої агресії може стати занижена самооцінка. Коли дитина невпевнена в собі, вона сприймає навколишній світ як агресора, який тільки і норов

Причина дитячої агресії: занижена самооцінка

Дитина | 08:30, 19.07.2024

Мотивом дитячої агресії може стати занижена самооцінка. Коли дитина невпевнена в собі, вона сприймає навколишній світ як агресора, який тільки і норовить його образити.

Дуже часто батьки прагнуть виховати дитину «за образом і своєю подобою», тобто для таких батьків це не просто дитина, а дитина — проект.

Чому не можна виховувати «зручну дитину»?

Виховання | 01:20, 19.07.2024

Дуже часто батьки прагнуть виховати дитину «за образом і своєю подобою», тобто для таких батьків це не просто дитина, а дитина — проект.

Навіть коли дитина зовсім маленька, потрібно вчити її висловлювати бажання та потреби хоча б словонаслідуванням.

Розвивайте емоційний інтелект у дитини

Розвиток дитини | 14:50, 18.07.2024

Навіть коли дитина зовсім маленька, потрібно вчити її висловлювати бажання та потреби хоча б словонаслідуванням.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: