Як поводитися з некерованими дітьми

Adoption
Date
  • 224 Переглядів
Кожні батьки хоть раз бачили, як їх маленьке янголятко миттєво перетворювалося на похмурого, надутого, грубого монстра. Використовуйте тактику, застосовану вчителями та педіатрами, щоб зберегти спокій і швидко позбутися поганої поведінки, перш ніж у дітей з’являться звички на все життя. Використовуйте винагороди та наслідки та залучіть усіх дорослих у життя вашої дитини до узгоджених обмежень і правил. Уніфікований підхід зменшить ймовірність того, що ваша дитина заплутається або матиме можливість маніпулювати вами.

5982_194246_colourbox-skillsmisse-barn-mor_none.jpg (16.47 Kb)


Ігноруйте дрібні провини. Деякі діти шукають уваги через свою погану поведінку, тому привернення уваги до таких дій може фактично збільшити ймовірність того, що вони продовжуватимуть діяти.

Дозвольте вашій дитині відчути природні наслідки своїх дій, коли це можливо, щоб вона могла вчитися на своїх помилках. Дайте своїй дитині урок, який вона ніколи не забуде, дозволивши їй відчути жало відкидання або дозволити її одноліткам посміятися над нею.

Показуйте наслідки, які навчають причинно-наслідкових зв’язків. Наприклад, якщо дитина зловживає відеогрою, заберіть гру.

Винагороджуйте, щоб мотивувати позитивну поведінку.

Надайте привілеї, якщо поведінка значно покращилася. Привілеї повинні бути природним результатом поведінки вашої дитини, коли це можливо. Наприклад, ви можете сказати щось на кшталт: «Оскільки ти зараз поводишся більш зрілим, ти можеш не спати на годину пізніше щовечора, доки твоя хороша поведінка продовжується».

Працюйте зі своєю дитиною, щоб винагороди були цікавими, досяжними та простими для розуміння. Співпраця допомагає перетворити ворожнечу на моменти згуртування.

Хваліть поведінку, яка показує, що ваша дитина намагається змінитися. Вибирайте поведінково-орієнтовані спостереження, такі як «Ти дуже добре прибрав сьогодні свою кімнату», а не особистісно-орієнтовані твердження, такі як «Хороший хлопчик».

Нагадайте дитині, що вона обіцяла поводитися добре. Іноді, незважаючи на свої найкращі наміри, діти забувають про мету, над якою вони працюють. Використовуйте невербальні сигнали, як-от поклавши палець перед ротом, щоб нагадати почекати своєї черги, а також ніжні словесні нагадування, такі як «Пам’ятай, що ти працюєш над тим, щоб дочекатися своєї черги».

Запишіть цілі та розмістіть їх на центральному місці, наприклад на холодильнику. Для дітей молодшого віку використовуйте малюнки замість слів, тоді як ви можете включити докладні інструкції для підлітків.

Слухайте, що скаже ваша дитина. Вам не потрібно поступатися, але ви можете дати зрозуміти, що її почули і її думку поважають. Коли це доречно, ведіть переговори, щоб дати йому зрозуміти, що дитячі думки важливі. Якщо дитина відчуває, що ви працюєте разом, вона може стати більш готовою до співпраці та загалом позитивною.

Використовуйте нехарчові продукти для покарань і винагород. Оскільки нам потрібно їсти, щоб вижити, їжу слід давати безумовно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: Як поводитися з, некеровані діти, дитина, мама, тато, поведінка, психологія, поради


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Як впливає на сина любляча мама?

5 цікавих фактів про зв'язок між мамою і сином

Мама | 00:35, 29.09.2023

Як впливає на сина любляча мама?

Трапляється, що дитина починає раптово сильно плакати і дорослим важко її заспокоїти. Ми починаємо хвилюватися, або ж навіть злитися. А що потрібно ро

Що робити, якщо дитина сильно плаче?

Дитина | 08:20, 28.09.2023

Трапляється, що дитина починає раптово сильно плакати і дорослим важко її заспокоїти. Ми починаємо хвилюватися, або ж навіть злитися. А що потрібно робити насправді?

Вчені порівняли отриману дітьми освіту і те, чого вони досягли в житті. З’ясувалося, що діти суворих матерів вступали в кращі університети та отримува

«Нестерпні» матері виховують успішних доньок

Мама | 07:30, 28.09.2023

Вчені порівняли отриману дітьми освіту і те, чого вони досягли в житті. З’ясувалося, що діти суворих матерів вступали в кращі університети та отримували більш високі зарплати в порівнянні з тими, кому в дитинстві все дозволяли. Дівчата, яких в дитинс

Бувають ситуації, коли процес виховання виходить з-під контролю, а дитина з доброго і слухняного малюка перетворюється в дратівливого та агресивного.

8 помилок мами і тата, які погано впливають на поведінку і майбутнє дитини

Сімейні справи | 06:20, 28.09.2023

Бувають ситуації, коли процес виховання виходить з-під контролю, а дитина з доброго і слухняного малюка перетворюється в дратівливого та агресивного. Ми рідко думаємо про те, що самі можемо бути причиною цього. Сьогодні ми поговоримо про те, чого кра

Блогер Джоанна зібрала в своєму блозі Cup of Joe поради бувалих батьків.

12 геніальних порад для батьків

Сімейні справи | 02:00, 28.09.2023

Блогер Джоанна зібрала в своєму блозі Cup of Joe поради бувалих батьків.

У немовлят у роті близько 30 000 смакових рецепторів, проте до повноліття від них залишається лише третина. Причому більшість рецепторів маленької дит

Чому діти так люблять солодке?

Дитяче харчування | 08:20, 27.09.2023

У немовлят у роті близько 30 000 смакових рецепторів, проте до повноліття від них залишається лише третина. Причому більшість рецепторів маленької дитини налаштовані на солодку та жирну їжу, оскільки материнське молоко насичене цукрами та жирами.

Вчені з Бельгії з'ясували, що суворість, яку батьки проявляють у вихованні своїх дітей, не минає безслідно для їхнього геному.

Суворі батьки – горе майбутнім поколінням

Сімейні справи | 08:20, 26.09.2023

Вчені з Бельгії з'ясували, що суворість, яку батьки проявляють у вихованні своїх дітей, не минає безслідно для їхнього геному.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: