Діти та солодощі

Adoption
Date
  • 699 Переглядів
Доданий цукор (Всесвітня Організація Охорони Здоров'я рекомендує не вживати його взагалі) міститься в десертах - тортах, печиві, морозиві та цукерках; у готових сніданках, ароматизованому йогурті, пакетованих фруктових соках і навіть злакових батончиках. Щоб зрозуміти, чи є доданий цукор у продуктах, які ви купуєте, можна почитати їхній склад: будь-яке слово, яке закінчується на «-оза» (цукроза, декстроза) означає наявність доданого цукру, про те саме свідчить наявність у складі продукту меду або сиропу.

6112_morozivo-korisnechishkidlive20171212_5389.jpg (30.38 Kb)

У 2012 році у США було проведено дослідження того, скільки доданого цукру діти вживають щодня. З'ясувалося, що хлопчики віком від двох до п'яти років щодня отримують 218 калорій із доданого цукру, а дівчатка – 195 калорій. Більшість цукру малюки отримують не з напоїв, а з їжі, і найчастіше вони їдять солодке вдома.

Чому взагалі діти люблять солодке і чи варто обмежувати їх у печиві та цукерках?
Серед дітей справді багато «ласунів». Печиво і цукерки - це продукти, які складаються з легкозасвоюваних вуглеводів: з них дитина отримує швидку смачну енергію, але достатньої кількості поживних речовин, що містяться в "довгих" складних вуглеводах, у них немає. Такі корисні та потрібні вуглеводи, як целюлоза, геміцелюлоза, пектин називаються клітковиною, містяться в овочах, фруктах та ягодах (в основному, у шкірці) – і саме вони повинні становити основу вуглеводного раціону дитини.

Коли можна починати давати дитині солодощі та які?
Вводити в раціон дитини печиво, пастилу, варення та мед слід якомога пізніше. В ідеалі треба взагалі замінити їх на свіжі фрукти, ягоди, ягідні муси, привчити дитину до печених яблук.

Чи варто обмежувати кількість фруктів у раціоні малюка - адже вони теж містять цукор, хай і натуральний?
У раціоні малюка віком до трьох років має бути 100-150 г фруктів щодня. Побоюватися цукру, що міститься у фруктах, не варто: крім нього, фрукти містять харчові волокна, які сприятливо впливають і на роботу кишечника, і на підтримання нормального рівня глюкози в організмі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, взагалі, обмежувати, містяться, дитини, солодощі, фрукти, цукерках, печиві, солодке


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Мотивом дитячої агресії може стати занижена самооцінка. Коли дитина невпевнена в собі, вона сприймає навколишній світ як агресора, який тільки і норов

Причина дитячої агресії: занижена самооцінка

Дитина | 08:30, 19.07.2024

Мотивом дитячої агресії може стати занижена самооцінка. Коли дитина невпевнена в собі, вона сприймає навколишній світ як агресора, який тільки і норовить його образити.

Дуже часто батьки прагнуть виховати дитину «за образом і своєю подобою», тобто для таких батьків це не просто дитина, а дитина — проект.

Чому не можна виховувати «зручну дитину»?

Виховання | 01:20, 19.07.2024

Дуже часто батьки прагнуть виховати дитину «за образом і своєю подобою», тобто для таких батьків це не просто дитина, а дитина — проект.

Навіть коли дитина зовсім маленька, потрібно вчити її висловлювати бажання та потреби хоча б словонаслідуванням.

Розвивайте емоційний інтелект у дитини

Розвиток дитини | 14:50, 18.07.2024

Навіть коли дитина зовсім маленька, потрібно вчити її висловлювати бажання та потреби хоча б словонаслідуванням.

Діти не бачать перспективи. В одному з експериментів, що проводився в інституті Дурама, Англія, дітям різного віку пропонувалося намалювати картинку ч

Те, що діти знають, набагато важливіше за те, що вони бачать

Дитина | 12:10, 18.07.2024

Діти не бачать перспективи. В одному з експериментів, що проводився в інституті Дурама, Англія, дітям різного віку пропонувалося намалювати картинку чашки, що стояла перед їхніми очима.

Іноді батьки зриваються, коли дитяча поведінка стає дуже дратівливою. Найчастіше у таких випадках ігнорування працює краще.

Чому батькам не варто звертати увагу на дрібниці у поведінці дітей?

Виховання | 10:30, 18.07.2024

Іноді батьки зриваються, коли дитяча поведінка стає дуже дратівливою. Найчастіше у таких випадках ігнорування працює краще.

Вважається, що для дитини однаково шкідливі надлишок і нестача материнської любові: чи це так насправді?

Якими мають бути стосунки дитини з мамою?

Мама | 09:30, 18.07.2024

Вважається, що для дитини однаково шкідливі надлишок і нестача материнської любові: чи це так насправді?

Дитина хамить? Кричить на дорослих? Обзивається? Ви відмовляєтеся купити іграшку - влаштовує істерику? Відмовляється ходити на гуртки? Це такий характ

Хто винен, що дитина хамить батькам?

Психологія | 08:30, 18.07.2024

Дитина хамить? Кричить на дорослих? Обзивається? Ви відмовляєтеся купити іграшку - влаштовує істерику? Відмовляється ходити на гуртки? Це такий характер? І як з цим бути? Давайте дізнаватися.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: