Як говорити з дитиною про відповідальність за тварин?

Adoption
Date
  • 431 Переглядів
Безпритульні тварини, живодерство — все це роблять дорослі, яким колись батьки не змогли або забули пояснити, чому важливо дбати про тварин і природу. Діти і самі часто виявляють жорстокість до тварин, відбувається це через вік і тому що їм ще не доводилося замислюватися про те, що відчувають інші істоти. Вирішити цю проблему можемо ми, батьки.

75_34517_1_1097.jpg (39.83 Kb)

Приблизно з двох років можна починати дивитися з дітьми мультфільми про тварин, які допоможуть дитині відчути, що собачки, кішечки та будь-яка інша живність – такі ж живі істоти, як і ми самі. Вони відчувають біль, прихильність та радість.

«Як левеня та черепаха співали пісню» покаже, які тварини добрі та веселі.
"Дівчинка і дельфін" та "Історія дельфіна" розкажуть про те, що не тільки люди можуть бути добрими друзями.
«Айболить» допоможе стати дбайливим та навчить не залишати тварин у біді.
"Зверополіс" покаже, що тварини дуже схожі на людей, у них теж є емоції.
«Король Лев» та «Бембі» розкажуть про те, що тварини, як і люди, сумують, коли щось трапляється з їхніми близькими.
«Полі» — добре сімейне кіно про те, що для вихованця господар — це цілий світ.

З дітьми старшого дошкільного та молодшого шкільного віку можна переглянути фільми:

"К-9" - про те, як тварина може допомагати людині.
"Звільніть Віллі" - розповість, чому так багато людей бореться, щоб тварин не тримали в неволі.
"Марлі і я", "Лессі" і "Бетховен" повідають про те, як звірі стають повноцінними членами сім'ї.
"Бейб: чотирилапий малюк" - історія про справжню дружбу, навіть якщо з першого погляду вона здається дуже незвичайною.
"Ми купили зоопарк" - неймовірна історія самовідданої допомоги тваринам.
«Дивовижна подорож доктора Дуліттла» навчить спілкуватися з тваринами та розуміти їх.
«Фантастичні тварюки» — фентезійне кіно про те, що навіть найнебезпечніші істоти у світі насправді просто обороняються і не хочуть навмисне завдати комусь шкоди.
«Острів собак» — гарний мультик розповідає, як громадська думка формує ставлення людей до тварин та що ми можемо із цим зробити.

А зі школярами можна дивитися фільми National Geographic та BBC. Ваше головне завдання — зробити так, щоб дитина не боялася тварин, а захоплювалася ними. Тоді ставитись відповідально до живої природи дитині буде легко та приємно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, тварин, тварини, істоти, можемо, батьки, дивитися, зробити, історія, розкажуть, мультфільми, фільми, мама і дитина


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Як повинні виховувати мами і тати своїх дітей? Які корисні навички прищеплювати? І що буде потрібно від самих батьків? Давайте розбиратися.

Ознаки батьків, які виховують успішну дитину

Психологія | 05:00, 29.05.2022

Як повинні виховувати мами і тати своїх дітей? Які корисні навички прищеплювати? І що буде потрібно від самих батьків? Давайте розбиратися.

Дуже часто матері, які намагаються відновити грудне вигодовування, використання соски та бутилочки для годування. Це призводить до подальштх проблем з

До яких проблем з вигодовуванням можуть призвести пустушки?

Дитина | 01:30, 29.05.2022

Дуже часто матері, які намагаються відновити грудне вигодовування, використання соски та бутилочки для годування. Це призводить до подальштх проблем з ГВ.

Вважається, що захворювання ясен є проблемою, з якою стикаються лише дорослі, але малюки так само вразливі до гінгівіту. За даними пародонтологів, біл

Червоні ясна у малюків: причини

Дитина | 00:30, 29.05.2022

Вважається, що захворювання ясен є проблемою, з якою стикаються лише дорослі, але малюки так само вразливі до гінгівіту. За даними пародонтологів, більшість дітей мають певний ступінь гінгівіту.

Дослідження показали, що діти, залишені на піклування бабусь і дідусів, а не няням або вихователям дитячих садків, краще і швидше вчаться говорити. А

Дітям, які ростуть з бабусею і дідусем, дуже пощастило - дослідження

Сімейні справи | 12:00, 28.05.2022

Дослідження показали, що діти, залишені на піклування бабусь і дідусів, а не няням або вихователям дитячих садків, краще і швидше вчаться говорити. А ще вони більш емоційно стабільні.

Скільки в народній творчості є пісень про матір і дитину, скільки існує притч і легенд про особливий зв’язок цих близьких людей! А який образ батька в

Як тато впливає на формування особистості дитини?

Тато | 10:00, 28.05.2022

Скільки в народній творчості є пісень про матір і дитину, скільки існує притч і легенд про особливий зв’язок цих близьких людей! А який образ батька в фольклорі? Він виступає майже чужою людиною, стороннім спостерігачем. Але і його роль у розвитку ди

Сучасному поколінню батьків – важко. Вони бачили у власному дитинстві підхід “дітей повинно бути видно, але не чутно”, і часто природно переймають ті

Цитати, які змусять вас замислитися над методами виховання дітей

Дитина | 08:00, 28.05.2022

Сучасному поколінню батьків – важко. Вони бачили у власному дитинстві підхід “дітей повинно бути видно, але не чутно”, і часто природно переймають ті методи виховання, які застосовували до них. Але чи не були ті методи травматичними для дітей?

У вихованні синів головну роль повинен грати батько. Він не тільки повинен знайти правильні і дієві слова, але і вміти їх донести до своїх дітей, щоб

Слова, які завжди треба говорити своїм синам, навіть якщо вони дорослі

Сімейні справи | 07:00, 28.05.2022

У вихованні синів головну роль повинен грати батько. Він не тільки повинен знайти правильні і дієві слова, але і вміти їх донести до своїх дітей, щоб вони їм допомогли прожити гідне життя.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: