Йога для дітей: користь та особливості

Adoption
Date
  • 1788 Переглядів
Іноді дитина просто не розуміє, куди виплеснути свою енергію – вона перебуває у постійних пошуках чогось нового та цікавого. Для цього і існує безліч секцій та гуртків, за допомогою яких малюк розкривається, а також отримує максимум користі та життєвого заряду.

9862_39253952d22d61fd0500e778218420.jpg (35.17 Kb)


Вибираючи спортивну секцію для малюка, батьки в першу чергу замислюються про його здоров'я - щоб малюк розвивався, як фізично, так і духовно. І, мабуть, тільки йога може дати дитині те й інше, адже її користь для людського тіла очевидна.

Йога для дітей – це цілий комплекс вправ, який дозволяє дитині розвиватися в гармонії з собою, а саме допомагає досягти легкості, бадьорості, енергійності, душевного спокою, рівноваги та витривалості.

Дитячою йогою називають певний курс хатха-йоги, представлений у вигляді гімнастики, що дозволяє зберегти або відновити здоров'я дитини.

Відмінність дитячої йоги від дорослої. Дитяча йога відрізняється від дорослої йоги тим, що асани для дітей викладаються у більш легкій та доступній формі. Найчастіше заняття проходять у вигляді гри, тому що маленьким гіперактивним дітям не властиво тривалий час залишатися у нерухомому стані.

Тому головним завданням інструктора є виробити у дітей звичку до здорового способу життя, навчити їх бути уважними до свого фізичного тіла, настрою та загального стану.

На заняттях йоги дітям не доводиться заучувати назви ассан – натомість малюки акцентують свою увагу на саму позу та те, на кого вона їм візуально схожа (якийсь предмет чи тварина). Таким чином, у дітей розвивається явна уява, пам'ять та мислення.

Яка ж користь дитячої йоги? Заняття йогою створюють всі умови для гармонійного та грамотного зростання дитини, у якому розвиваються фізичні та духовні сторони його особистості. Після відвідування кількох таких занять, батьки помічають у дитини видимі зміни – малюк стає сильнішим фізично, а також більш спокійним, стриманим, врівноваженим та уважним.

Дитяча йога:

допомагає малюкові відчути зв'язок з природою і навколишнім світом;
розвиває у дитині витривалість, силу волі, координацію, гнучкість, терпіння та чутливість;
покращує кровообіг, тонус м'язів та загальне самопочуття дитини;
зміцнює суглоби, вестибулярний апарат;
допомагає знайти дитині спокій і душевну рівновагу;
вчить справлятися зі стресовими ситуаціями;
загартовує дитину, як зовні, і внутрішньо – зміцнює імунітет, тонізує все тіло;
сприяють зміцненню хребта та формуванню правильної постави;
сприяє покращенню роботи головного мозку, а також стимулює роботу органів дихальної системи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, дитині, дитини, допомагає, користь, дозволяє, Дитяча, зміцнює, вигляді, фізично, йога для дітей


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Війна вплинула на кожного українця, навіть якщо мова про найменших. Діти часто не вміють правильно пояснити, що їх хвилює. Проте, якість їхнього сну м

Кожна п'ята дитина має порушення сну через війну

Дитина | 00:30, 16.05.2024

Війна вплинула на кожного українця, навіть якщо мова про найменших. Діти часто не вміють правильно пояснити, що їх хвилює. Проте, якість їхнього сну може багато розповісти про їхній психологічний стан.

Традиційно, з садочку дитину забирає мама, якщо вона не ходить на роботу, або бабуся. У більшості випадків, до садочку ходять діти, чиї батьки працюют

Що потрібно зробити батькам одразу після того, як вони забрали дитину з дитячого садка?

Дитина | 14:50, 15.05.2024

Традиційно, з садочку дитину забирає мама, якщо вона не ходить на роботу, або бабуся. У більшості випадків, до садочку ходять діти, чиї батьки працюють. Отже, забираючи дитину, як почуваються мама і тато? Вони втомлені, можливо, знервовані і їм буває

Дитина

Як впоратися з поганою поведінкою дитини?

Виховання | 10:30, 15.05.2024

Дитина "закатує" істерику в супермаркеті, або погрожує вам вигнати вас з дому, якщо ви не будете робити те, чого вона хоче? Схожих прикладів можна наводити багато, проте батьки мають знати, як вести себе і як донести до дитини, що вона поводиться не

Виховуючи доньку, батьки мають розповісти їй усі деталі дорослого життя, не соромлячись говорити про секс і стосунки з хлопцями/чоловіками, які старші

Що молодим дівчатам потрібно знати про стосунки з дорослими чоловіками і що таке вік згоди?

Психологія | 06:20, 15.05.2024

Виховуючи доньку, батьки мають розповісти їй усі деталі дорослого життя, не соромлячись говорити про секс і стосунки з хлопцями/чоловіками, які старші за них.

На жаль, в Україні більшість людей взагалі не знають, хто такі - біполярні люди. Як вони себе позиціонують, як з ними спілкуватися... І це дуже сумно.

Як розпізнати в дитини біполярний розлад?

Дитина | 09:30, 14.05.2024

На жаль, в Україні більшість людей взагалі не знають, хто такі - біполярні люди. Як вони себе позиціонують, як з ними спілкуватися... І це дуже сумно. Більше того, це можна виявити ще з дитинства. І батькам варто бути обізнаними у цьому питанні.

Через війну в Україні залишилося багато дітей, у яких більше немає батьків. Вони хочуть любові і тепла, материнських обіймів і батьківської підтримки.

Усиновлення в Україні стане простішим

Сімейні справи | 10:30, 13.05.2024

Через війну в Україні залишилося багато дітей, у яких більше немає батьків. Вони хочуть любові і тепла, материнських обіймів і батьківської підтримки. І якщо ви готові їм це подарувати, у нас є хороші новини.

Іноді батьки хвилюються, коли в дитини після вакцинації піднімається температура, або з'являється почервоніння в місці прививки, але це звичайні симпт

Реакція дітей після щеплення: міфи про алергію і справжні симптоми

Щеплення | 09:30, 13.05.2024

Іноді батьки хвилюються, коли в дитини після вакцинації піднімається температура, або з'являється почервоніння в місці прививки, але це звичайні симптоми і нормальна реакція організму. Саме вона і свідчить, що організм відреагував на вакцину.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: