Як не пропустити хвороби серця у дітей

Adoption
Date
  • 139 Переглядів
Більшість з цих хворіб можна виявити ще на стадії вагітності мами.

0250_serue_dit.jpg (27.67 Kb)

Проблеми з серцем у більшості населення асоціюються з віковими змінами і старінням, і далеко не всі батьки готові вчасно вивідати перші симптоми хвороби у дитини.

На що треба звернути увагу:

1. Вроджені вади серця можна виявити ще в утробі, для цього потрібно регулярно відвідувати лікаря і робити УЗД, скринінги. Також УЗД потрібно періодично робити малюкові після народження, хоча б раз в декілька років.

2. Вади серця можу оперувати як відразу після народження, так і через кілька місяців або років. Рішення про це приймає лікар.

3. Хвороби серця можуть протікати безсимптомно, але приводити до летального результату. До таких належить пролапс мітрального клапана. У дітей він зустрічається досить рідко, але все-таки буває. Діагностується по УЗД.

4. ГРВІ може давати дитині ускладнення на серце. Тому в перебіг хвороби важливо дотримуватися постільного режиму, а якщо по закінченні 7 днів слабкість і млявість залишаються, то показати його лікаря і зробити УЗД серця.

5. Спорт в помірних кількостях повинен бути в житті дитини, якщо немає вже діагностованих протипоказань. У спортивних секціях здоров'я дітей повинен періодично перевіряти спортивний лікар.

6. У підлітків можуть бути помилкові підозри на серцеві патології. Виникають вони через нерівномірність активного зростання серця, що призводить до шумів в серці. Іноді вони проходять самі, але важливо не ігнорувати скарги дитини: слабкість в ногах, голодні болі і т.п. Якщо скарги зберігаються тривалий час - потрібна консультація кардіолога.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитяче здоров'я, дитячі хвороби, хвороби серця, хвороби, хвороби серця і судин, як розпізнати хворобу серця, здоров'я дітей, дитина, серце, вади серця, кардіолог, спорт, секції спорту, лікар, узд, вагітність, скринінг


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Сьогодні «зі смартфоном в руках» народилося вже ціле покоління молоді. З дитинства вони знають, як поводитися з різними гаджетами.

Покоління «Великого пальця»: хто вони - ті, кого ми виховуємо?

Дитина | 09:00, 17.10.2021

Сьогодні «зі смартфоном в руках» народилося вже ціле покоління молоді. З дитинства вони знають, як поводитися з різними гаджетами.

Багато батьків-веганів намагаються привчати дітей до свого стилю життя. Правильно чи ні позбавляти маленьких людей вибору – окреме питання. Але переду

Як веганська дієта впливає на здоров'я дітей?

Дитяче харчування | 08:00, 17.10.2021

Багато батьків-веганів намагаються привчати дітей до свого стилю життя. Правильно чи ні позбавляти маленьких людей вибору – окреме питання. Але передусім таким батькам важливо знати про ризики такого раціону для дитячого організму.

Вчені описали, як лікували дитину, яка проковтнула магнітні кульки. Така ситуація може бути небезпечною для здоров'я та життя малечі.

Що робити, якщо дитина проковтнула магніт?

Дитина | 07:00, 17.10.2021

Вчені описали, як лікували дитину, яка проковтнула магнітні кульки. Така ситуація може бути небезпечною для здоров'я та життя малечі.

Катерина Шабельник говорить, що в її практиці стало більше дітей з ковідом. І серед них - дійсно більше маленьких дітей. «Якщо раніше ми працювали з п

Чи дійсно діти частіше почали хворіти на COVID - 19?

Дитина | 00:30, 17.10.2021

Катерина Шабельник говорить, що в її практиці стало більше дітей з ковідом. І серед них - дійсно більше маленьких дітей. «Якщо раніше ми працювали з підлітками 13-17 років, то зараз у мене особисто є найменший 2-місячний пацієнт», - розповідає вона.

Виписка з пологового будинку такий же важливий день для мами і малюка, як і день народження дитини. Що потрібно підготувати перед випискою, щоб цей де

Виписка з пологового будинку: речі, які потрібно підготувати

Дитина | 21:00, 16.10.2021

Виписка з пологового будинку такий же важливий день для мами і малюка, як і день народження дитини. Що потрібно підготувати перед випискою, щоб цей день пройшов гладко для молодої матусі?

У садку ваше чадо називають «золотою дитиною», бабуся стверджує, що «малюк, поки не прийшли батьки, поводився чудово», тато легко знаходить спільну мо

Чому діти найгірше поводяться з мамою: 3 причини

Дитина | 19:00, 16.10.2021

У садку ваше чадо називають «золотою дитиною», бабуся стверджує, що «малюк, поки не прийшли батьки, поводився чудово», тато легко знаходить спільну мову з сином ...А варто мамі залишитися з дитиною, як емоції вирують, нерви натягуються, і сльози гото

Не секрет, що за старих часів всіх, у кого ліва рука була активніша за праву, вважали психічно хворими. Що тільки не робили, щоб відучити дітей корист

Психологія для батьків: лівші і математика

Дитина | 17:00, 16.10.2021

Не секрет, що за старих часів всіх, у кого ліва рука була активніша за праву, вважали психічно хворими. Що тільки не робили, щоб відучити дітей користуватися лівою рукою - прив'язували до боку, боляче били по пальцях або змащували їх гіркими настоянк

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: