На здоров'ї онуків відображаються шкідливі звички бабусь

Adoption
Date
  • 5368 Переглядів
Вчені з Лос-Анджелеса виявили - шкідливі звички бабусь впливають на розвиток астматичних захворювань у їхніх онуків.
Дослідники зрозуміли, як хімічні речовини разом із зовнішніми факторами, які впливають на організм, позначаються безпосередньо на стані здоров'я наступного покоління, повідомляють Глобальні новини.

Дослідження, яке було проведено на лабораторних гризунах, виявило, що споживання нікотину в принципі позначається на здоров'ї серйозними наслідками. Таким чином, вагітні гризуни, що одержували нікотин, народжували потомство, яке було вже уражено астмою. У свою чергу, щури-астматики, народжували на світ теж потомство з астмою, навіть при тому, що вони не були безпосередньо піддані впливу нікотину.

Вчені інституту біомедичних досліджень заявили, що нікотин може серйозно впливати на геном, а це робить майбутнє покоління істотно більш сприйнятливим до респіраторних захворювань, включаючи астму.

Таким чином, причина астми в онуків може ховатися безпосередньо в генетичних змінах, які викликані були зовнішніми чинниками, наприклад, курінням. Дослідники в результаті зробили наступний висновок - фактори, які впливали на вагітних, надають і на їх дітей вплив, і на їхніх онуків.

Дані результати підтверджують відомості, які були отримані трохи раніше, які вказують безпосередньо на зв'язок, наявний між станом здоров'я онуків і бабусі. Дослідники університету Південної Каліфорнії встановили факт, що куріння під час вагітності бабусі підвищує ризики розвитку в онуків астматичних хворіб, незалежно, чи є у матері дитини дана шкідлива звичка.

У зв'язку з швидким зростанням кількості людей, які хворі на астму, медики б'ють на сполох. У світі близько 250 млн. жінок щодня палять. 12% американських представниць від сигарет відмовитися не хочуть навіть при вагітності. І результат - кожен рік з'являються на світ 400 тис. дітей, які на собі відчули в утробі матері дію сигаретного диму. Як стало відомо, число жіночих смертей безпосередньо від онкологічних захворювань легенів перевищує значно показники смертності внаслідок раку молочної залози.

З цього приводу доктор Вірендер Ріан каже: «Астма виступає в дитинстві найпоширенішим захворюванням хронічного характеру, яке робить істотний вплив безпосередньо на життя дитини. Хоча сам розвиток астми пов'язаний також з безліччю факторів, але куріння при вагітності - це один із найвідоміших, його ж можна, у свою чергу, уникнути. Відмова при вагітності від куріння дає можливість зменшити кількість випадків астми у майбутнього покоління ».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: здоров'я, куріння, бабуся, внуки, гени


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Як розмовляти з малюком, щоб не травмувати його

Як правильно розповісти дитині про смерть рідних

Дитина | 16:00, 03.04.2020

Як розмовляти з малюком, щоб не травмувати його

В чому ви можете

Дві помилки батьків у догляді за зубами дитини

Дитина | 12:00, 03.04.2020

В чому ви можете "провалитися"?

Якими продуктами можна урізноманітнити раціон дитини?

Які вітаміни та мікроелементи корисні для пам'яті дитини

Дитина | 10:00, 03.04.2020

Якими продуктами можна урізноманітнити раціон дитини?Важливе питання для батьків

Чи потрібно привчати дитину мити голову щодня?

Дитина | 12:00, 01.04.2020

Важливе питання для батьків

На що звертати увагу?

П'ять видів дитячої алергії і її симптоми

Дитина | 18:00, 31.03.2020

На що звертати увагу?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: