Малюк і лайливі слова

Adoption
Date
  • 2088 Переглядів
44e3b5b0bbe6c5c7855f1e7da1ce821.jpg

Дітям подобається говорити "дорослі слова" - це їм здається і відівчити від цього складно. Але і з цією проблемою можна впоратися раз і назавжди.
За іронією долі, як тільки малюки освоюють навички користування туалетом, вони тут же стають одержимі речами, так чи інакше пов'язаними з туалетом. Чому? Справа в дитячій психології. У дітей цього віку тільки починає формуватися почуття гумору і вони розуміють, що на такі слова обов'язково звернуть увагу. Коли інші діти починають хихикати після того, як дитина скаже лайливі слова, це тільки сприяє продовженню такої поведінки. На щастя, ви можете впоратися з такими нецензурними розмовами.

1. Не реагуйте

Хоч ви і не зможете нічого зробити з тим, що інші п'ятирічні діти будуть лопати від сміху, коли ваша дочка оголосить, що у її молодшої сестри "смердючі штанці", контролюйте власну реакцію. Діти помічають, що певні слова привертають увагу оточуючих. Якщо ви не будете звертати увагу на слова, показувати збентеження або нерви, такі балачки не будуть здаватися дитині смішними і привабливими. У той же час хваліть малюка за хорошу поведінку, наприклад, коли він грає сам, будує вежі з кубиків або малює картинку.

2. Виховання дітей: пограйте у вчителя

Один з кращих способів дати дитині щось зрозуміти - пограти в школу. Коли ваша дитина починає говорити нецензурні речі, не виправляйте, краще запропонуйте урок. Ви можете сказати: "Оо, я почула, що ведмедик говорить погані слова. Скажи, ведмедику, що потрібно говорити замість цього?"

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Доктор Комаровський про малюка і горщик (ВІДЕО)

3. Звертайтесь до емпатії

Діти цього віку хочуть викликати сміх, а не заподіяти комусь біль. Попросіть вашу дитину подумати про те, як він буде себе почувати, якщо хтось з його приятелів назве його "дурником.

4. Відволікайте

Якщо дитина продовжує говорити лайливі слова, перетворіть це в гру. Попросіть його говорити слова, які римуються з цим словом. Або називайте по черзі слова, які починаються з тієї ж букви. Зрештою, він забуде непристойне слово, бо всю увагу буде сконцентровано на інші слова.

Якщо ніщо не допомагає, поясніть дитині, що такі слова прийнятні тільки в туалеті. Примусьте його йти в туалет, як тільки у нього виникне бажання говорити погані слова. Швидше за все, чадо швидко звідти вийде, так як йому просто набридне там сидіти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, виховання, батьки, діти, мама


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Опубліковані наукові дослідження довели, що у батьків є улюбленці серед дітей. Мами більше тягнуться до доньок, а тати – до синів.

Вчені розповіли, кого з дітей батьки вважають улюбленцями

Сімейні справи | 10:00, 26.02.2021

Опубліковані наукові дослідження довели, що у батьків є улюбленці серед дітей. Мами більше тягнуться до доньок, а тати – до синів.

Звичка, яка руйнує наш імунітет

Мама | 08:30, 26.02.2021

Вагома причина є менше солодкого. Детальніше - читайте у матеріалі.

Дослідження демонструє, що у грудному молоці перехворілих на коронавірус матерів є сильні антитіла до хвороби. Ймовірно, що таким чином немовлятам пер

У грудному молоці мам, які перехворіли на ковід-19, знайшли сильні антитіла

Профілактика і лікування | 08:00, 26.02.2021

Дослідження демонструє, що у грудному молоці перехворілих на коронавірус матерів є сильні антитіла до хвороби. Ймовірно, що таким чином немовлятам передається імунітет. Біологи з Каліфорнійського університету в США дослідили зразки молока 15 породіль

Ніколи не квапитиЯкщо дитина бавиться чи дивиться мультфільм, то не варто різко відривати та повідомляти, що вже час спати. Важливо намагатися поступо

4 хитрощі, як вкласти дитину спати

Дитина | 07:00, 26.02.2021

Ніколи не квапитиЯкщо дитина бавиться чи дивиться мультфільм, то не варто різко відривати та повідомляти, що вже час спати. Важливо намагатися поступово та повільно готувати дитину до сну. Наприклад, батьки можуть доєднатися до гри малечі та сказати,

Як пасивне куріння шкодить дитині?

Дитина | 06:20, 26.02.2021

Діти змушені бути пасивними курцями, якщо їхні батьки курять.

Коли випадково дитина щось розбила, загубила чи забруднила, розгнівані батьки можуть донести до неї, що вона недостатньо хороша. Це проявляється у сло

Що заборонено робити татові і мамі у виховному процесі?

Сімейні справи | 05:00, 26.02.2021

Коли випадково дитина щось розбила, загубила чи забруднила, розгнівані батьки можуть донести до неї, що вона недостатньо хороша. Це проявляється у словах: "от бовдур", "негідник" чи в узагальненнях "вічно ти все псуєш", порівняння з "нормальними діть

Прес-служба МОН пояснила, які категорії дітей тепер мають можливість в першу чергу записуватися в дитячий сад.

Змінено порядок зарахування дітей в дитячі садки: Хто тепер має право на першочерговий прийом?

Дитина | 12:00, 25.02.2021

Прес-служба МОН пояснила, які категорії дітей тепер мають можливість в першу чергу записуватися в дитячий сад.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: