Спортивні діти краще розуміють математику

Adoption
Date
  • 2595 Переглядів
Черговий доказ того, що спорт як для дорослого так і для дитини - дуже важливий. Вчені з Іллінойського університету в Урбані-Шампейн виявили цікаву закономірність.
rebenok-i-sport-kak-vybrat-podhodjashhuju-sportivnuju-sekciju-5.jpg (37.52 Kb)

Сучасні батьки люблять повторювати, що школярі дуже завантажені і кілька днів на тиждень їм слід відпочивати. Якщо ви думаєте, що ваша дитина, відвідуючи тисячу і один гурток, що розвиває розумові здібності, і буде розумнішою - це не правда. Ви напевно розумієте, що дитина повинна займатися яким-небудь видом спорту.
 
Так ось вчені згодні з вашими інтуїтивними думками і стверджують, що діти, які займаються активними видами діяльності куди більш кмітливі, ніж ті, хто просто відвідує уроки фізкультури. Особливо ця кмітливість проявляється по відношенню до точних наук.

Що цікаво, особлива користь від спорту проявляється у 9-10-річних дітей. Саме в цьому віці спортивні діти починають різко відрізнятися від неспортивних не тільки зовнішнім виглядом, що якраз неважливо, а академічними здібностями.
 
Діти, які займаються спортом краще вирішують математичні завдання на 30%, ніж ті, хто не займався ніяким спортом зовсім або просто відвідував шкільні уроки фізкультури.

Це обов'язково слід взяти на замітку батькам, якщо ви думаєте на які гуртки дитини віддати в наступному році, обов'язково виділіть кілька годин в тиждень для спортивних тренувань. Тоді успішність малюка значно підніметься.
 
І, до речі, найефективніший спосіб прищепити дитині любов до спорту - це показувати на власному прикладі!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, спорт, користь


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Війна вплинула на кожного українця, навіть якщо мова про найменших. Діти часто не вміють правильно пояснити, що їх хвилює. Проте, якість їхнього сну м

Кожна п'ята дитина має порушення сну через війну

Дитина | 00:30, 16.05.2024

Війна вплинула на кожного українця, навіть якщо мова про найменших. Діти часто не вміють правильно пояснити, що їх хвилює. Проте, якість їхнього сну може багато розповісти про їхній психологічний стан.

Традиційно, з садочку дитину забирає мама, якщо вона не ходить на роботу, або бабуся. У більшості випадків, до садочку ходять діти, чиї батьки працюют

Що потрібно зробити батькам одразу після того, як вони забрали дитину з дитячого садка?

Дитина | 14:50, 15.05.2024

Традиційно, з садочку дитину забирає мама, якщо вона не ходить на роботу, або бабуся. У більшості випадків, до садочку ходять діти, чиї батьки працюють. Отже, забираючи дитину, як почуваються мама і тато? Вони втомлені, можливо, знервовані і їм буває

Дитина

Як впоратися з поганою поведінкою дитини?

Виховання | 10:30, 15.05.2024

Дитина "закатує" істерику в супермаркеті, або погрожує вам вигнати вас з дому, якщо ви не будете робити те, чого вона хоче? Схожих прикладів можна наводити багато, проте батьки мають знати, як вести себе і як донести до дитини, що вона поводиться не

Виховуючи доньку, батьки мають розповісти їй усі деталі дорослого життя, не соромлячись говорити про секс і стосунки з хлопцями/чоловіками, які старші

Що молодим дівчатам потрібно знати про стосунки з дорослими чоловіками і що таке вік згоди?

Психологія | 06:20, 15.05.2024

Виховуючи доньку, батьки мають розповісти їй усі деталі дорослого життя, не соромлячись говорити про секс і стосунки з хлопцями/чоловіками, які старші за них.

На жаль, в Україні більшість людей взагалі не знають, хто такі - біполярні люди. Як вони себе позиціонують, як з ними спілкуватися... І це дуже сумно.

Як розпізнати в дитини біполярний розлад?

Дитина | 09:30, 14.05.2024

На жаль, в Україні більшість людей взагалі не знають, хто такі - біполярні люди. Як вони себе позиціонують, як з ними спілкуватися... І це дуже сумно. Більше того, це можна виявити ще з дитинства. І батькам варто бути обізнаними у цьому питанні.

Через війну в Україні залишилося багато дітей, у яких більше немає батьків. Вони хочуть любові і тепла, материнських обіймів і батьківської підтримки.

Усиновлення в Україні стане простішим

Сімейні справи | 10:30, 13.05.2024

Через війну в Україні залишилося багато дітей, у яких більше немає батьків. Вони хочуть любові і тепла, материнських обіймів і батьківської підтримки. І якщо ви готові їм це подарувати, у нас є хороші новини.

Іноді батьки хвилюються, коли в дитини після вакцинації піднімається температура, або з'являється почервоніння в місці прививки, але це звичайні симпт

Реакція дітей після щеплення: міфи про алергію і справжні симптоми

Щеплення | 09:30, 13.05.2024

Іноді батьки хвилюються, коли в дитини після вакцинації піднімається температура, або з'являється почервоніння в місці прививки, але це звичайні симптоми і нормальна реакція організму. Саме вона і свідчить, що організм відреагував на вакцину.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: