Цікаві факти про чоловічі імена

Adoption
Date
  • 2285 Переглядів
В Україні хлопчиків найчастіше називають Олександрами та Іванами. Поширені також імена Володимир, Андрій, Артем, Денис тощо. У 2013 році хлопчика у Львові назвали Євромайданом, до того у Закарпатській області дитині дали ім’я Янукович. Серед власне українських чоловічих імен є чимало цікавих, зокрема Зоредар, Густомисл, Красун, Любомудр, Полель, Сонцелик, Хорошун та інші. Також до питомо українських належать всі імена, які закінчуються на -слав.

1811_2582_23635893.jpg (32.93 Kb)


Оригінальні у виборі імен для своїх діток і світові зірки. До прикладу, одного з синів Бекхема звуть так само, як і район Нью-Йорка: Бруклін. Чому? Дуже просто: саме в Брукліні Вікторія та Девід зачали дитину.

Ще гірше вчинило зі своїми синами подружжя Джексонів, які проживають в місті Чикаго. Вони нарекли п’ятьох хлопчиків назвами людських недуг – Ларингіт, Тонзиліт, Менінгіт, Апендицит і Перитоніт.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Цікаві ідеї, як назвати дитину

Легендарний художник Пікассо увійшов в історію як Пабло. Насправді, це тільки перше слово в його імені, що містить більше 90 букв – Па́бло Діє́го Хосе́ Франсі́ско де Па́ула Хуа́н Непомусе́но Марі́я де лос Реме́діос Сіпріа́но де ла Сантісі́ма Трініда́д Клі́то Ру́їс-і-Піка́ссо. До речі, багато народів вірять в те, що чим довше ім’я, тим більшою силою воно наділяє.

Письменники не тільки придумували нові слова, а й вводили моду на імена. Завдяки п’єсам Островського в побут увійшли такі рідкісні для 19 століття імена, як Леонід, Геннадій, Віктор та Віталій. Сьогодні вони зустрічаються нечасто, але ними нікого не здивуєш.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: як назвати дитину, імена для хлопчиків, ім'я для хлопчика, дитина


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Війна вплинула на кожного українця, навіть якщо мова про найменших. Діти часто не вміють правильно пояснити, що їх хвилює. Проте, якість їхнього сну м

Кожна п'ята дитина має порушення сну через війну

Дитина | 00:30, 16.05.2024

Війна вплинула на кожного українця, навіть якщо мова про найменших. Діти часто не вміють правильно пояснити, що їх хвилює. Проте, якість їхнього сну може багато розповісти про їхній психологічний стан.

Традиційно, з садочку дитину забирає мама, якщо вона не ходить на роботу, або бабуся. У більшості випадків, до садочку ходять діти, чиї батьки працюют

Що потрібно зробити батькам одразу після того, як вони забрали дитину з дитячого садка?

Дитина | 14:50, 15.05.2024

Традиційно, з садочку дитину забирає мама, якщо вона не ходить на роботу, або бабуся. У більшості випадків, до садочку ходять діти, чиї батьки працюють. Отже, забираючи дитину, як почуваються мама і тато? Вони втомлені, можливо, знервовані і їм буває

Дитина

Як впоратися з поганою поведінкою дитини?

Виховання | 10:30, 15.05.2024

Дитина "закатує" істерику в супермаркеті, або погрожує вам вигнати вас з дому, якщо ви не будете робити те, чого вона хоче? Схожих прикладів можна наводити багато, проте батьки мають знати, як вести себе і як донести до дитини, що вона поводиться не

Виховуючи доньку, батьки мають розповісти їй усі деталі дорослого життя, не соромлячись говорити про секс і стосунки з хлопцями/чоловіками, які старші

Що молодим дівчатам потрібно знати про стосунки з дорослими чоловіками і що таке вік згоди?

Психологія | 06:20, 15.05.2024

Виховуючи доньку, батьки мають розповісти їй усі деталі дорослого життя, не соромлячись говорити про секс і стосунки з хлопцями/чоловіками, які старші за них.

На жаль, в Україні більшість людей взагалі не знають, хто такі - біполярні люди. Як вони себе позиціонують, як з ними спілкуватися... І це дуже сумно.

Як розпізнати в дитини біполярний розлад?

Дитина | 09:30, 14.05.2024

На жаль, в Україні більшість людей взагалі не знають, хто такі - біполярні люди. Як вони себе позиціонують, як з ними спілкуватися... І це дуже сумно. Більше того, це можна виявити ще з дитинства. І батькам варто бути обізнаними у цьому питанні.

Через війну в Україні залишилося багато дітей, у яких більше немає батьків. Вони хочуть любові і тепла, материнських обіймів і батьківської підтримки.

Усиновлення в Україні стане простішим

Сімейні справи | 10:30, 13.05.2024

Через війну в Україні залишилося багато дітей, у яких більше немає батьків. Вони хочуть любові і тепла, материнських обіймів і батьківської підтримки. І якщо ви готові їм це подарувати, у нас є хороші новини.

Іноді батьки хвилюються, коли в дитини після вакцинації піднімається температура, або з'являється почервоніння в місці прививки, але це звичайні симпт

Реакція дітей після щеплення: міфи про алергію і справжні симптоми

Щеплення | 09:30, 13.05.2024

Іноді батьки хвилюються, коли в дитини після вакцинації піднімається температура, або з'являється почервоніння в місці прививки, але це звичайні симптоми і нормальна реакція організму. Саме вона і свідчить, що організм відреагував на вакцину.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: