Як розмовляти з малюком у перші два місяці

Adoption
Date
  • 315 Переглядів
Правильними розмовами ви вибудуєте мовленнєвий апарат дитини

444.jpeg (61.65 Kb)


Як тільки новонароджений зробив перший вдих і закричав, починається період дитячих криків - це не просто капризи, адже у цьому віці малюк спілкується з оточуючими за допомогою плачу, повідомляючи іншим про те, що він голодний, хоче пити, лежить в незручному положенні, пора змінити підгузник і т.д.

Намагайтеся частіше підходити до малюка і не залишати його на самоті на довгий час. Коли міняєте підгузники або годуєте дитину, спокійно і ласкаво промовляти те, що ви робите.

Дорослішаючи, за допомогою плачу дитина робить перші спроби до спілкування, і батьки повинні навчитися розуміти, чого вимагає малюк і озвучувати його «прохання».

У цьому віці у малюка починає розвиватися дрібна моторика кисті і пальців, він пробує утримувати різні предмети, найчастіше - брязкальце. Простягаючи її карапузові, не мовчіть, а протяжно, співуче скажіть: «Н-н-наа, візьми-ии». Якщо хочете, щоб малюк щось вам віддав, спробуйте словами спонукати його до дії, коли сказав: «Дай мені...». Привчайте малюка до плавних рухів, розмовляйте з ним спокійно, не підвищуючи голосу. У відповідь у карапуза буде знижуватися інтенсивність його криків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: розвиток дитини


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: