Психологічні причини безпліддя

Adoption
Date
  • 2975 Переглядів
besplodie.jpgНа сучасному етапі розвитку медицини Безпліддя вже давно не сприймають як вирок. Пари, які прагнуть зачати дитину, можуть зробити повноцінне обстеження організму, щоб з'ясувати причини, через які вони не можуть стати батьками. якщо відповідні причини знаходять, сучасна медицина пропонує безліч засобів, щоб бажане зачаття нарешті здійснилося. Проте, і для найкращих лікарів одна річ залишається таємницею: є випадки, коли обидва партнери абсолютно здорові і фізіологічну причину безпліддя ніяк не можна виявити. Що ж тоді робити?

Дуже часто неможливість мати дитину є наслідком внутрішніх страхів жінки, які вона відчуває перед пологами або перед відповідальністю, яку на неї накладе материнство. Жінка може сама навіть не здогадуватися про те, що підсвідомо її організм противиться прагненню стати мамою.

Читайте також: "Ановуляція - причина безпліддя".

Буває й кардинально протилежна ситуація. Часом жінки настільки сильно стурбовані бажанням зачати, що зациклюються на цьому занадто сильно. У житті для них перестає існувати все, що не відноситься до вагітності і зачаття. Чоловік починає сприйматися лише як істота, необхідна для здійснення запліднення. Через це часто руйнуються сім'ї, вибухають скандали тощо.

До висновку, що причини безпліддя тата є психологічними, лікарі приходять після того, як не залишається інших причин, якщо жінка і чоловік абсолютно здорові, але бажана вагітність так і не настає. До речі, за даними Всесвітньої Організації Охорони здоров'я, союз може вважатися безплідним лише в тому випадку, якщо вагітність не настає після року життя, коли статевий акт без запобігання відбувається як мінімум 3 рази кожен місяць в різні фази жіночого циклу. Тому психологи радять підходити до зачаття дитини без фанатизму не втрачати надії і кохати свою другу половину.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: безпліддя, жінка, чоловік, причини, психологія


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

І чи можна щось з цим зробити?

Чому жінка "провокує" психологічне безпліддя

Безпліддя | 17:00, 06.05.2020

І чи можна щось з цим зробити?

Забагато і замало - теж зле!

Як сон впливає на здатність чоловіка стати батьком

Тато | 11:00, 03.05.2020

Забагато і замало - теж зле!

Навіть якщо у вас нема зайвої ваги

Газована вода і фастфуд роблять вас безплідними

Безпліддя | 15:00, 15.04.2020

Навіть якщо у вас нема зайвої ваги


Кілька причин безпліддя після перших пологів

Чому ви не можете завагітніти вдруге

Безпліддя | 17:00, 25.03.2020

Кілька причин безпліддя після перших пологівКоментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: