Вчені: Забруднення повітря пов’язане з нерегулярними менструальними циклами

Adoption
Date
  • 71 Переглядів
Повітря, яким дихає ваша дочка-підліток, може бути причиною нерегулярних менструальних циклів. Добре задокументовані негативні наслідки впливу забрудненого повітря на здоров’я включають безпліддя, метаболічний синдром і синдром полікістозних яєчників. Це перше дослідження показало, що вплив забрудненого повітря серед дівчат-підлітків (віком 14-18) пов’язаний із дещо підвищеними шансами на порушення менструального циклу та більшим часом для досягнення такої регулярності в середній школі та ранньому дорослому віці.

0213_kak-voznikaet-smog-i-kakovy-ego-prichiny-1024x6.jpg (24.68 Kb)

«Хоча вплив забруднення повітря пов’язують із серцево-судинними та легеневими захворюваннями, це дослідження припускає, що можуть бути й інші системи, такі як репродуктивна та ендокринна система, які також постраждали», — сказав автор-кореспондент Шруті Махалінгая, доктор медичних наук, доцент кафедри акушерства та гінекології в Медичній школі Бостонського університету.

Менструальний цикл реагує на гормональну регуляцію. Забруднення повітря твердими частинками продемонструвало гормональну активність. Однак досі не було відомо, чи забруднене повітря пов’язане з регулярністю менструального циклу.

Дослідники використовували дані про стан здоров’я та місцезнаходження, зібрані під час дослідження Nurses' Health Study 2, а також показники забруднення повітря від системи моніторингу якості повітря, щоб зрозуміти вплив учасників протягом певного часового вікна. Вони виявили, що вплив забрудненого повітря в середній школі корелює з порушенням менструального циклу.

«Зменшення викидів на глобальному та індивідуальному рівнях може вплинути на захворювання людини», — сказав Махалінгайя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, повітря, менструального, забрудненого, дослідження, синдром, здоров’я, середній, системи, гормональну, підлітки


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Увімкнене світло вночі може вплинути на ваш графік прийому їжі та додати кілька сантиметрів до вашої талії.

Нічник може призвести до збільшення ваги

Консультації | 14:00, 29.11.2022

Увімкнене світло вночі може вплинути на ваш графік прийому їжі та додати кілька сантиметрів до вашої талії.

Коронавірус SARS-CoV-2 безпосередньо вражає жирові клітини та специфічні імунні клітини, що знаходяться в жировій тканині, викликаючи запалення, яке п

Коронавірус вражає жирові клітини, - вчені

Хвороби | 01:30, 29.11.2022

Коронавірус SARS-CoV-2 безпосередньо вражає жирові клітини та специфічні імунні клітини, що знаходяться в жировій тканині, викликаючи запалення, яке потім може поширюватися на неінфіковані клітини «перехожих» поблизу.

Вчені кажуть, що після виалення мигдалин у дітей може збільшуватись вага.

Видалення мигдалин може сприяти набору ваги в дітей

Дитина | 19:00, 28.11.2022

Вчені кажуть, що після виалення мигдалин у дітей може збільшуватись вага.

Свербіж шкіри на носі зазвичай спричинений ксерозом, більш відомим просто, як суха шкіра. Хоча свербіж зазвичай несерйозний, він може викликати диском

Свербіж шкіри на носі: причини та лікування

Здоров'я | 14:00, 28.11.2022

Свербіж шкіри на носі зазвичай спричинений ксерозом, більш відомим просто, як суха шкіра. Хоча свербіж зазвичай несерйозний, він може викликати дискомфорт і роздратування.

Вагітним жінкам варто добре подумати, перш ніж випити чашку трав’яного чаю. Хоча деякі трави нешкідливі в малих дозах, є кілька, які можуть спричинити

Список трав, небезпечних під час вагітності

Вагітність та пологи | 08:30, 28.11.2022

Вагітним жінкам варто добре подумати, перш ніж випити чашку трав’яного чаю. Хоча деякі трави нешкідливі в малих дозах, є кілька, які можуть спричинити ускладнення під час вагітності, зокрема провокувати передчасні пологи. Трави, які використовуються

Вчені кажуть, що препарат для схуднення сибутрамін може змінювати те, як дві окремі області мозку реагують на шкідливу їжу.

Ліки для схуднення можуть змінити спосіб реакції мозку на шкідливу їжу

Консультації | 14:00, 27.11.2022

Вчені кажуть, що препарат для схуднення сибутрамін може змінювати те, як дві окремі області мозку реагують на шкідливу їжу.

Використовуй сухий шампунь. Кожен день користуватися сухим шампунем не рекомендується, але коли немає можливості помити голову і ти вже кілька днів хо

Як освіжити тіло, коли вдома немає води?

Здоров'я | 12:00, 27.11.2022

Використовуй сухий шампунь. Кожен день користуватися сухим шампунем не рекомендується, але коли немає можливості помити голову і ти вже кілька днів ходиш із брудним волоссям, то сухий шампунь допоможе трохи освіжити волосся і привести його до ладу.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: