Мігрень і зміни погоди: в чому полягає зв’язок?

Adoption
Date
  • 51 Переглядів
Дослідники точно не знають, що викликає у деяких людей напади мігрені. Можуть бути залучені гени, зміни в мозку або зміни рівня хімічних речовин мозку.

Але зрозуміло, що деякі речі викликають напади мігрені. Особливі продукти харчування, гормональні зміни та стрес є одними з найбільш часто цитованих тригерів мігрені. Погода також може бути фактором.

9388_migren-1.jpg (42.23 Kb)

Зв'язок між погодою і мігренню
За словами дослідників Тайвані, до половини людей, які страждають на мігрень, стверджують, що зміни погоди можуть спровокувати їх напади.

Шторми, екстремальні температури та зміни барометричного тиску можуть сприяти цим нападам, змінюючи рівень серотоніну та інших хімічних речовин мозку.

Дослідження про зв’язок мігрені з погодою були неоднозначними, частково тому, що їх важко вивчити. Зміни погоди можуть викликати різні реакції, тому дослідникам важко звузити одну з причин.

Не всі реагують на кожну зміну погоди однаково.

Спека викликає напади мігрені у деяких людей, тоді як інші отримують напади, коли температура падає. Деякі люди більш чутливі, ніж інші, до змін температури та вологості.

У деяких випадках багато різних факторів об’єднуються і можуть викликати напад мігрені. Наприклад, ви можете отримати напад у вологі дні, але тільки якщо ви голодні.

Зміни вологості
Може бути зв’язок між вологістю, температурою та мігренню, але він не завжди є послідовним.

Загалом, більш висока вологість і температура, здається, викликають напади мігрені. Раптові зміни вологості або температури - вгору або вниз - також можуть бути фактором.

Дослідження з біометеорології виявили збільшення відвідувань відділення невідкладної допомоги з приводу мігрені в теплі та вологі дні.

Інше дослідження з 2015 року показало збільшення кількості звернень у відділення невідкладної допомоги у спекотні та сухі дні.

Однією з причин збільшення нападів мігрені під час спекотної або сухої погоди може бути зневоднення, яке є визнаним тригером мігрені.

Зміни температури
Температура сама по собі також може призвести до нападів мігрені.

Ваша реакція на температуру може відігравати роль у її здатності викликати мігрень. У дослідженнях люди, які були чутливі до температури, частіше отримували напади мігрені взимку.

Люди, які не були чутливі до температури, мали більше нападів влітку, але в меншій мірі.

Бурі
Дослідження 2013 року показало, що блискавка пов’язана з головним болем у людей, які страждають мігренню. Проте було незрозуміло, чому це сталося.

Шторми як тригер мігрені може бути пов’язаний зі змінами тиску повітря. Зниження барометричного (повітряного) тиску зазвичай вказує на прийдешню бурю і асоціюється з мігренню.

Автори дослідження рекомендували людям з мігренню бути готовим до прийому ліків, коли прогнозуються циклони.

Сухі умови
За даними Американського фонду з питань мігрені, холодне і сухе повітря взимку може призвести до зневоднення і призвести до нападів мігрені.

Запилене середовище
Зв'язок між пилом і мігренню, ймовірно, пов'язана з алергією.

Дослідження 2017 року виявили, що люди з позитивним тестом на певну алергію, включаючи пил, частіше мали напади мігрені.

Загалом, дослідження 2016 року показують, що мігрень іноді може бути пов’язана з алергічним ринітом, станом, коли ваше тіло реагує на певні алергени. Запалення у відповідь на алергени може бути однією з причин цих нападів мігрені.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мігрень, вітер, погода, риніт, алергія, тиск, шторм, буря, самопочуття


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Синдром зап'ястного каналу викликається тиском на серединний нерв. Зап'ястний тунель - це вузький прохід, оточений кістками і зв'язками на долонній ст

Тунельний синдром зап'ястя: причини

Профілактика і лікування | 00:30, 24.06.2022

Синдром зап'ястного каналу викликається тиском на серединний нерв. Зап'ястний тунель - це вузький прохід, оточений кістками і зв'язками на долонній стороні кисті. Коли серединний нерв стискається, симптоми можуть включати оніміння, поколювання та сла

Гіпотиреоз, також званий недостатньою активністю щитовидної залози, - це стан, який виникає, коли щитовидна залоза не виробляє достатньо гормонів щито

Чого слід уникати при гіпотиреозі?

Профілактика і лікування | 17:00, 23.06.2022

Гіпотиреоз, також званий недостатньою активністю щитовидної залози, - це стан, який виникає, коли щитовидна залоза не виробляє достатньо гормонів щитовидної залози. Щитовидна залоза - це ендокринний орган у формі метелика, розташований біля основи ши

Тканини в організмі можуть захоплювати зайву рідину і викликати набряк. Люди зазвичай помічають набряк на руках, ногах, щиколотках. Невеликі набряки є

Причини набряків ніг, рук і стоп

Здоров'я | 08:30, 23.06.2022

Тканини в організмі можуть захоплювати зайву рідину і викликати набряк. Люди зазвичай помічають набряк на руках, ногах, щиколотках. Невеликі набряки є нормальними і зазвичай зникають спонтанно. Різні медичні умови можуть викликати набряк. Виявлення т

У м’якоті плоду міститься цілий «розсадник» корисних кислот (винна, хінна, яблучна, лимонна). Крім цього, в складі персика знаходяться мінеральні солі

Чим корисні персики для вагітних?

Вагітність та пологи | 05:00, 23.06.2022

У м’якоті плоду міститься цілий «розсадник» корисних кислот (винна, хінна, яблучна, лимонна). Крім цього, в складі персика знаходяться мінеральні солі фосфору, марганцю, заліза, калію, магнію, селену, цинку.

Хоріонічний гонадотропін людини або ХГЛ - це гормон, який виробляється плацентою під час нормальної вагітності.Прості домашні тести, які виявляють ная

Що викликає коливання рівня ХГЛ?

Вагітність та пологи | 01:30, 23.06.2022

Хоріонічний гонадотропін людини або ХГЛ - це гормон, який виробляється плацентою під час нормальної вагітності.Прості домашні тести, які виявляють наявність ХГЛ в сечі, ефективні відразу після зачаття вагітності.

Вашому організму необхідний йод у невеликих кількостях для росту, розвитку та вироблення гормонів щитовидної залози. Більшість людей отримують достатн

Симптоми надмірного споживання йоду

Профілактика і лікування | 00:30, 23.06.2022

Вашому організму необхідний йод у невеликих кількостях для росту, розвитку та вироблення гормонів щитовидної залози. Більшість людей отримують достатню кількість йоду, оскільки йод додають до кухонної солі. Занадто багато йоду може вплинути на роботу

«Головна залоза» тіла, ваш гіпофіз, розташований біля основи вашого мозку, виділяє гормони, які контролюють роботу інших залоз у вашому тілі. Він конт

Як підтримувати «головну залозу» тіла в нормі?

Здоров'я | 19:00, 22.06.2022

«Головна залоза» тіла, ваш гіпофіз, розташований біля основи вашого мозку, виділяє гормони, які контролюють роботу інших залоз у вашому тілі. Він контролює цілий ряд фізіологічних процесів, включаючи розвиток статевої зрілості та репродуктивне здоров

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: