Медики розповіли, які діти більше схильні до ожиріння

Adoption
Date
  • 757 Переглядів
Американські дослідники показали, що діти, які є єдиними в сім'ї, мають більш високий ризик ожиріння ніж ті, у яких є брати і сестри.

7974_5.jpg (26.52 Kb)

У цьому експрес-дослідженні взяло участь 68 сімей: 27 з них з єдиною дитиною, інші - з двома і більше дітьми.

Дані про харчування реєструвалися в щоденних журналах їжі, які матері вели протягом трьох днів — двох робочих днів і одного вихідного дня. Вчителі також вели журнали, відзначаючи всю їжу, яку діти їли в школі. Матері також заповнили опитувальник «Сімейне харчування і фізична активність», щоб оцінити типові сімейні звички харчування, такі як вибір їжі і напоїв.

«Фахівці з харчування повинні враховувати вплив сім'ї, братів і сестер, щоб забезпечити відповідне навчання з питань харчування для сімей маленьких дітей. Необхідно заохочувати зусилля, спрямовані на те, щоб допомогти всім дітям і сім'ям виробити здорові звички і прийоми харчування», — сказала провідний автор дослідження Челсі Крахт з Центру медичних наук Університету Оклахоми.

Челсі Крахт вважає, що наявність декількох дітей змушує батьків бути більш організованими, краще планувати харчування своїх сімей і менше харчуватися не вдома.

Дослідники також виявили, що матері єдиних дітей частіше страждають ожирінням. Материнський ІМТ не вносив значного внеску в загальну структуру харчування, але сприяв порожнім калоріям.

У дослідженні розглядалися тільки матері і діти, і тому вчені не могли говорити про вплив харчування батька, але результати не залежали від сімейного стану.

Дослідження також показало, що час, проведений далеко від будинку, наприклад, в школі і денному догляді, не був пов’язаний з особливостями харчування дітей.

«Здорову харчову поведінку і моделі поведінки можуть бути результатом змін на рівні домогосподарства, а не контакту з однолітками, оскільки вплив з боку однолітків також присутній і поза домом», — сказала Челсі Крахт.

Доктор Крахт і її колеги продовжують свої дослідження, приділяючи особливу увагу динаміці сім'ї, а також тому, як сім'я впливає на харчову поведінку дітей, фізичну активність, сон та інші фактори, які сприяють ожирінню.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, зайва вага, ожиріння


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Фолієва кислота і йод допомагають правильно розвинути мозок та здатні збільшити IQ дитини, тому акушер-гінеколог призначить вагітній фолієву кислоту д

Які продукти потрібно їсти, щоб дитина народилася розумною?

Я вагітна | 08:00, 07.06.2023

Фолієва кислота і йод допомагають правильно розвинути мозок та здатні збільшити IQ дитини, тому акушер-гінеколог призначить вагітній фолієву кислоту до 13 тижня.

Навіть звичайні популярні продукти, які виглядають безпечно, можуть стати причиною серйозного отруєння. Зі слів американських вчених Центру науки в ін

6 продуктів, які найчастіше призводять до отруєнь

Харчування | 07:00, 07.06.2023

Навіть звичайні популярні продукти, які виглядають безпечно, можуть стати причиною серйозного отруєння. Зі слів американських вчених Центру науки в інтересах суспільства (CSPI), одним з таких продуктів є листя салату!

Відмова чи відсутність регулярних інтимних стосунків може мати для здоров'я жінок найнебезпечніші наслідки.

Чим небезпечна для жінок відсутність інтимного життя?

Секс | 05:00, 07.06.2023

Відмова чи відсутність регулярних інтимних стосунків може мати для здоров'я жінок найнебезпечніші наслідки.

Зубна гігієна є важливою складовою нашого щоденного життя. Правильний догляд за зубами, включаючи чищення зубною пастою, є ключовим для підтримки здор

Чи може зубна паста бути шкідливою для організму?

Консультації | 23:00, 06.06.2023

Зубна гігієна є важливою складовою нашого щоденного життя. Правильний догляд за зубами, включаючи чищення зубною пастою, є ключовим для підтримки здоров'я наших зубів і ясен. Однак, час від часу з'являються твердження про можливу шкоду зубних паст, щ

Збалансоване харчування – це концепція, що стосується способу харчування, який забезпечує організм необхідною кількістю поживних речовин, вітамінів та

Що таке збалансоване харчування?

Харчування | 14:00, 06.06.2023

Збалансоване харчування – це концепція, що стосується способу харчування, який забезпечує організм необхідною кількістю поживних речовин, вітамінів та мінералів, необхідних для оптимального здоров'я і добробуту. Воно ґрунтується на принципах раціонал

Часте використання соломинок може призвести до здуття живота, карієсу, а також споживанню отруйних для людського організму сполук.

Пластикові соломинки можуть нашкодити здоров'ю дітей

Дитяче харчування | 12:00, 06.06.2023

Часте використання соломинок може призвести до здуття живота, карієсу, а також споживанню отруйних для людського організму сполук.

Зі слів дослідників, бурхливе сексуальне життя жінкам варто розпочинати після 36 років – тоді вони отримуватимуть максимальну насолоду від сексу.

В якому віці жінка найкраще відчуває оргазм?

Мама | 08:00, 06.06.2023

Зі слів дослідників, бурхливе сексуальне життя жінкам варто розпочинати після 36 років – тоді вони отримуватимуть максимальну насолоду від сексу.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: