Вчені розповіли, чому обов'язково потрібно відключати wi-fi на ніч

Adoption
Date
  • 1246 Переглядів
Вчені багато років займаються дослідженням впливу електромагнітних хвиль на здоров'я людини. Інтернет став для нас частиною життя, ми вже не уявляємо життя без гаджетів. Вчені застерігають – обов'язково відключайте домашній Wi-Fi інтернет на ніч. Дізнайтесь, чому.

7854_wifi.png (83.55 Kb)


Бездротовий інтернет грає велику роль у нашому житті - малюки дивляться мультики, старші діти - грають в ігри, дорослі зависають на інфо-сайтах і в соцмережах. Wi-fi дає нам можливість зв'язку зі світом, без якого ми не уявляємо свого життя.

Звичайно, багато хто чув, що від wi-fi вплив електромагнітних хвиль негативно впливає на здоров'я людини, небезпеку радіації не можна ігнорувати.

Вчені постійно проводять наукові дослідження, під час яких аналізують вплив електромагнітних хвиль на організм та мозкову активність людини. Випромінювання бездротового інтернету можуть викликати рак та інші небезпечні захворювання, а також бути причиною постійного головного болю, мігрені, пригніченого стану настрою, порушень сну.

Особливо небезпечно вплив хвиль на дитячий організм, який особливо схильний до негативного впливу.

Почувши вчених, багато європейських країн, таких як Великобританія, Швеція, Франція ухвалили закони і вирішили прибрати wi-fi з дитячих закладів, у тому числі шкіл, та багатьох інших громадських місць, щоб знизити негативний вплив радіації на здоров'я.

У таких країнах як США та Японія вчені вже намагаються розробити інший тип технології, який не передбачає використання електромагнітних хвиль.

Як максимально убезпечити себе від впливу радіації та зберегти здоров'я:

- Відключати роутер, якщо ви не користуєтеся ним.
- Обов'язково вимикати роутер на ніч.
- Розміщувати роутер у нежитловій зоні квартири – наприклад, коридорі. Роутер у спальні чи дитячій – неприпустимий.
- Вимикати в телефоні на ніч мобільний інтернет.
- Тримати телефон подалі від ліжка, на якому спите.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: Інтернет, здоров'я, дослідження вчених, висновки, вчені, вчені цікаві факти, саморозвиток, думка вчених, роутер, інтернет, мережа, рак, захворювання, прибрати, wi-fi, з дитячих закладів, у тому числі шкіл, багатьох інших громадських місць, знизити негатив


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Зараз при регулярному обстеженні молочних залоз можна вчасно виявити злоякісні новоутворення та успішно їх вилікувати. За статистикою, 95% всіх виявле

Мамографія або УЗД: що краще при обстеженні?

Мама | 09:00, 21.01.2022

Зараз при регулярному обстеженні молочних залоз можна вчасно виявити злоякісні новоутворення та успішно їх вилікувати. За статистикою, 95% всіх виявлених випадків раку успішно лікуються на будь-яких стадіях.

Правильно харчуватися — дуже легко. Достатньо знайти альтернативу деяким продуктам і трохи змінити харчові звички. Усе це набагато легше, ніж здається

Як легше перейти на правильне харчування?

Харчування | 05:00, 21.01.2022

Правильно харчуватися — дуже легко. Достатньо знайти альтернативу деяким продуктам і трохи змінити харчові звички. Усе це набагато легше, ніж здається.

Багато смачних і не дуже корисних страв було з'їдено на святаі. Збільшення споживання жирної їжі та солодощів, а також алкогольних напоїв – справжній

Як легко очистити організм після свят

Здоров'я | 23:00, 20.01.2022

Багато смачних і не дуже корисних страв було з'їдено на святаі. Збільшення споживання жирної їжі та солодощів, а також алкогольних напоїв – справжній стрес для організму. Допомогти йому очиститися та відновитися можна легко та швидко без особливих об

Якими медикаментами варто запастись на випадок зараження COVID-19?

Комаровський назвав ліки, які мають бути в аптечці на випадок коронавірусу

Доктор Комаровский | 21:00, 20.01.2022

Якими медикаментами варто запастись на випадок зараження COVID-19?

Плацента – тимчасовий орган, який утворюється під час вагітності для того, щоб підтримувати зв'язок між організмом жінки та плодом. Вона фільтрує кров

Низьке розташування плаценти при вагітності: загроза зриву та лікування

Вагітність та пологи | 17:00, 20.01.2022

Плацента – тимчасовий орган, який утворюється під час вагітності для того, щоб підтримувати зв'язок між організмом жінки та плодом. Вона фільтрує кров, якою харчується малюк, який ще не народився, очищаючи її від токсинів та інших шкідливих речовин.

Вчені заявили, що антидепресант флувоксамін полегшує перебіг інфекції коронавірусу, якщо почати приймати його в самому початку хвороби.

Вчені: лікувати COVID-19 можна антидепресантами

Здоров'я | 09:00, 20.01.2022

Вчені заявили, що антидепресант флувоксамін полегшує перебіг інфекції коронавірусу, якщо почати приймати його в самому початку хвороби.

Вічно можна дивитися на три речі: на вогонь, на воду і на те, як працює інша людина. Чоловіки, ми переконані, додадуть ще один пунктик - жіночі груди.

Який розмір грудей подобається чоловікам?

Мама | 07:00, 20.01.2022

Вічно можна дивитися на три речі: на вогонь, на воду і на те, як працює інша людина. Чоловіки, ми переконані, додадуть ще один пунктик - жіночі груди. Саме тому ми вирішили дізнатися, грудям якого розміру надають перевагу сильні світу цього.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: