Віруси не пов'язані з грипом такі ж смертельні

Adoption
Date
  • 401 Переглядів
Згідно з новим дослідженням, опублікованим в журналі CMAJ, респіраторні вірусні інфекції, не пов'язані з грипом (NIRV), мають захворюваність і смертність, аналогічні показниками грипу серед госпіталізованих дорослих.

Вірус та смертністьУ дослідженні використовувалися дані 2,1 тис. дорослих, які були госпіталізовані в канадські лікарні в період з 2015 по 2018 рік. Половина з них (54,6%) були інфіковані NIRV, а 45,4% вірусами грипу.

Серед пацієнтів з інфекціями NIRV 21,1% потребували респіраторної підтримки, 18,2% вимагали тривалого перебування в лікарні і 8,4% померли протягом 30 днів після постановки діагнозу. Близько 15% випадків інфікування NIRV були придбані в лікарні.

"Ці результати показують, що зміни клінічного статусу у пацієнтів з інфекціями NIRV можна було порівняти з пацієнтами з грипом", - пише доктор Нельсон Лі, співавтор дослідження.

Пацієнти з інфекціями NIRV, як правило, були молодші, ніж пацієнти з грипом, хоча у багатьох були супутні захворювання, такі як ослаблена імунна система.

"Наші результати підкреслюють незадоволені потреби і прогалини в дослідженнях в терапевтичні засоби і вакцинах для людей з високим ризиком інфікування NIRV", - роблять висновок автори.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: віруси, грип, дослідження, здоров'я


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Зараз при регулярному обстеженні молочних залоз можна вчасно виявити злоякісні новоутворення та успішно їх вилікувати. За статистикою, 95% всіх виявле

Мамографія або УЗД: що краще при обстеженні?

Мама | 09:00, 21.01.2022

Зараз при регулярному обстеженні молочних залоз можна вчасно виявити злоякісні новоутворення та успішно їх вилікувати. За статистикою, 95% всіх виявлених випадків раку успішно лікуються на будь-яких стадіях.

Правильно харчуватися — дуже легко. Достатньо знайти альтернативу деяким продуктам і трохи змінити харчові звички. Усе це набагато легше, ніж здається

Як легше перейти на правильне харчування?

Харчування | 05:00, 21.01.2022

Правильно харчуватися — дуже легко. Достатньо знайти альтернативу деяким продуктам і трохи змінити харчові звички. Усе це набагато легше, ніж здається.

Багато смачних і не дуже корисних страв було з'їдено на святаі. Збільшення споживання жирної їжі та солодощів, а також алкогольних напоїв – справжній

Як легко очистити організм після свят

Здоров'я | 23:00, 20.01.2022

Багато смачних і не дуже корисних страв було з'їдено на святаі. Збільшення споживання жирної їжі та солодощів, а також алкогольних напоїв – справжній стрес для організму. Допомогти йому очиститися та відновитися можна легко та швидко без особливих об

Якими медикаментами варто запастись на випадок зараження COVID-19?

Комаровський назвав ліки, які мають бути в аптечці на випадок коронавірусу

Доктор Комаровский | 21:00, 20.01.2022

Якими медикаментами варто запастись на випадок зараження COVID-19?

Плацента – тимчасовий орган, який утворюється під час вагітності для того, щоб підтримувати зв'язок між організмом жінки та плодом. Вона фільтрує кров

Низьке розташування плаценти при вагітності: загроза зриву та лікування

Вагітність та пологи | 17:00, 20.01.2022

Плацента – тимчасовий орган, який утворюється під час вагітності для того, щоб підтримувати зв'язок між організмом жінки та плодом. Вона фільтрує кров, якою харчується малюк, який ще не народився, очищаючи її від токсинів та інших шкідливих речовин.

Вчені заявили, що антидепресант флувоксамін полегшує перебіг інфекції коронавірусу, якщо почати приймати його в самому початку хвороби.

Вчені: лікувати COVID-19 можна антидепресантами

Здоров'я | 09:00, 20.01.2022

Вчені заявили, що антидепресант флувоксамін полегшує перебіг інфекції коронавірусу, якщо почати приймати його в самому початку хвороби.

Вічно можна дивитися на три речі: на вогонь, на воду і на те, як працює інша людина. Чоловіки, ми переконані, додадуть ще один пунктик - жіночі груди.

Який розмір грудей подобається чоловікам?

Мама | 07:00, 20.01.2022

Вічно можна дивитися на три речі: на вогонь, на воду і на те, як працює інша людина. Чоловіки, ми переконані, додадуть ще один пунктик - жіночі груди. Саме тому ми вирішили дізнатися, грудям якого розміру надають перевагу сильні світу цього.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: