Віруси не пов'язані з грипом такі ж смертельні

Adoption
Date
  • 533 Переглядів
Згідно з новим дослідженням, опублікованим в журналі CMAJ, респіраторні вірусні інфекції, не пов'язані з грипом (NIRV), мають захворюваність і смертність, аналогічні показниками грипу серед госпіталізованих дорослих.

Вірус та смертністьУ дослідженні використовувалися дані 2,1 тис. дорослих, які були госпіталізовані в канадські лікарні в період з 2015 по 2018 рік. Половина з них (54,6%) були інфіковані NIRV, а 45,4% вірусами грипу.

Серед пацієнтів з інфекціями NIRV 21,1% потребували респіраторної підтримки, 18,2% вимагали тривалого перебування в лікарні і 8,4% померли протягом 30 днів після постановки діагнозу. Близько 15% випадків інфікування NIRV були придбані в лікарні.

"Ці результати показують, що зміни клінічного статусу у пацієнтів з інфекціями NIRV можна було порівняти з пацієнтами з грипом", - пише доктор Нельсон Лі, співавтор дослідження.

Пацієнти з інфекціями NIRV, як правило, були молодші, ніж пацієнти з грипом, хоча у багатьох були супутні захворювання, такі як ослаблена імунна система.

"Наші результати підкреслюють незадоволені потреби і прогалини в дослідженнях в терапевтичні засоби і вакцинах для людей з високим ризиком інфікування NIRV", - роблять висновок автори.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: віруси, грип, дослідження, здоров'я


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Нічна маска для обличчя може покращити рівень енергії та життєвий тонус у людей, які страждають на апное уві сні, що пов’язане з хропінням і проблемам

Вчені: Маска для обличчя може допомогти боротися з проблемами сну

Здоров'я | 14:00, 16.08.2022

Нічна маска для обличчя може покращити рівень енергії та життєвий тонус у людей, які страждають на апное уві сні, що пов’язане з хропінням і проблемами з диханням у нічний час.

Не варто недооцінювати ступінь цієї проблеми. Хропіння здатне бути небезпечним синдромом для вас і навіть для вашої родини.

Що робити, щоб ніколи не хропіти?

Профілактика і лікування | 12:00, 16.08.2022

Не варто недооцінювати ступінь цієї проблеми. Хропіння здатне бути небезпечним синдромом для вас і навіть для вашої родини.

Багато хто усвідомлено заїдає стрес і неприємні емоції. Причому найчастіше вибір падає на щось солодке чи жирне. Але процес поїдання і важка їжа не до

Що краще не їти, коли ти стресуєш?

Харчування | 10:00, 16.08.2022

Багато хто усвідомлено заїдає стрес і неприємні емоції. Причому найчастіше вибір падає на щось солодке чи жирне. Але процес поїдання і важка їжа не допоможуть упоратися з напругою.

Деякі вітаміни необхідні для кісток, інші для росту клітин, а треті, як-от вітаміни B-комплексу, підтримують шкіру. Ваші губи, які мають надзвичайно ч

Нестача яких вітамінів призводить до сухості шкіри губ?

Вітаміни | 08:30, 16.08.2022

Деякі вітаміни необхідні для кісток, інші для росту клітин, а треті, як-от вітаміни B-комплексу, підтримують шкіру. Ваші губи, які мають надзвичайно чутливу шкіру, залежать від вітамінів, щоб зберегти їх здоровими та запобігти висиханню та розтріскув

У суспільстві прийнято вважати, що надмірне вживання цукру призводить до карієсу. Насправді на це впливають у різній силі різні фактори та продукти.

Лікарі розвіяли міфи про цукор

Здоров'я | 08:00, 16.08.2022

У суспільстві прийнято вважати, що надмірне вживання цукру призводить до карієсу. Насправді на це впливають у різній силі різні фактори та продукти.

Якщо вам не вистачає вітаміну B6, то на це можуть вказувати різні ознаки. Наприклад, постійна втома, слабкість. Ще один симптом такого стану - онімінн

Нестача якого вітаміну призводить до відчуття оніміння рук та ніг?

Здоров'я | 07:00, 16.08.2022

Якщо вам не вистачає вітаміну B6, то на це можуть вказувати різні ознаки. Наприклад, постійна втома, слабкість. Ще один симптом такого стану - оніміння кінцівок.

Якщо ти впевнена у своєму партнері і точно знаєш, що не могла занести інфекцію, а виділень білих, схожих на домашній сир, немає, не панікуй, такий дис

Свербіж і печія в піхві: причини появи

Здоров'я | 05:00, 16.08.2022

Якщо ти впевнена у своєму партнері і точно знаєш, що не могла занести інфекцію, а виділень білих, схожих на домашній сир, немає, не панікуй, такий дискомфорт можливий. І сьогодні ми поговоримо про його причини.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: