Як перехитрити гени і вирости високими?

Adoption
Date
  • 2110 Переглядів
Голландцi - найвища нацiя у свiтi: середнiй зрiст чоловiка там - 192 см, жiнки - 178 см. Причому особливо помiтно пiдросли жителi країни тюльпанiв упродовж останнiх 20 рокiв. Це пов'язано, з'ясували вченi Лондонського iнституту гiгiєни, з поширенням специфiчних генiв росту серед населення пiвнiчної країни. Їх 180, i в сукупності вони впливають на генотип народу.

9288_l7tslito0vq.jpg (31.27 Kb)


Але дiя генетичного фактора, зазначають вченi, пiдсилена й тим, що за останнi 20 рокiв якiсно змiнився рацiон харчування середньостатистичних голландцiв. Вони стали споживати бiльше овочiв, фруктiв та риби. Крiм того, багато уваги придiляють спорту.

Велику роль вiдiграє здоров'я гормональної системи, диригентом росту є гормон соматропiн. Порушення його секрецiї може стримувати зрiст. А в нормi соматропiн не лише сприяє зросту, а й пiдсилює синтез бiлкiв, "спалює" вiдкладення пiдшкiрного жиру. Неспроста бабусi заспокоюють своїх гладеньких онучок - не хвилюйся, виростеш i станеш стрункою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як зріст людини впливає на розвиток серцевих хвороб

Людина росте, поки в кiстках вiдкритi так зовнi зони росту - хрящовi прошарки, з яких вiдбувається рiст кiсток у довжину. Цi зони остаточно закриваються до 25 рокiв. Буває, що в школi пiдлiток не вирiзнявся зростом, але, змужнiвши, почав багато тренуватися, i за п'ять-сiм рокiв обiгнав своїх колишнiх однокласникiв. До речi, секрецiю гормону росту стимулює спецiальна гiмнастика - на перекладинi, кiльцях, вправи на розтягування. I взагалi фiзична активнiсть.

А ще загальмовують рiст недуги i стреси. Було помiчено, що пiд час вiйни продукування соматропiну зменшується.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: гени, зріст, високий зріст, низький зріст, їжа, продукти, як вирости


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Зараз при регулярному обстеженні молочних залоз можна вчасно виявити злоякісні новоутворення та успішно їх вилікувати. За статистикою, 95% всіх виявле

Мамографія або УЗД: що краще при обстеженні?

Мама | 09:00, 21.01.2022

Зараз при регулярному обстеженні молочних залоз можна вчасно виявити злоякісні новоутворення та успішно їх вилікувати. За статистикою, 95% всіх виявлених випадків раку успішно лікуються на будь-яких стадіях.

Правильно харчуватися — дуже легко. Достатньо знайти альтернативу деяким продуктам і трохи змінити харчові звички. Усе це набагато легше, ніж здається

Як легше перейти на правильне харчування?

Харчування | 05:00, 21.01.2022

Правильно харчуватися — дуже легко. Достатньо знайти альтернативу деяким продуктам і трохи змінити харчові звички. Усе це набагато легше, ніж здається.

Багато смачних і не дуже корисних страв було з'їдено на святаі. Збільшення споживання жирної їжі та солодощів, а також алкогольних напоїв – справжній

Як легко очистити організм після свят

Здоров'я | 23:00, 20.01.2022

Багато смачних і не дуже корисних страв було з'їдено на святаі. Збільшення споживання жирної їжі та солодощів, а також алкогольних напоїв – справжній стрес для організму. Допомогти йому очиститися та відновитися можна легко та швидко без особливих об

Якими медикаментами варто запастись на випадок зараження COVID-19?

Комаровський назвав ліки, які мають бути в аптечці на випадок коронавірусу

Доктор Комаровский | 21:00, 20.01.2022

Якими медикаментами варто запастись на випадок зараження COVID-19?

Плацента – тимчасовий орган, який утворюється під час вагітності для того, щоб підтримувати зв'язок між організмом жінки та плодом. Вона фільтрує кров

Низьке розташування плаценти при вагітності: загроза зриву та лікування

Вагітність та пологи | 17:00, 20.01.2022

Плацента – тимчасовий орган, який утворюється під час вагітності для того, щоб підтримувати зв'язок між організмом жінки та плодом. Вона фільтрує кров, якою харчується малюк, який ще не народився, очищаючи її від токсинів та інших шкідливих речовин.

Вчені заявили, що антидепресант флувоксамін полегшує перебіг інфекції коронавірусу, якщо почати приймати його в самому початку хвороби.

Вчені: лікувати COVID-19 можна антидепресантами

Здоров'я | 09:00, 20.01.2022

Вчені заявили, що антидепресант флувоксамін полегшує перебіг інфекції коронавірусу, якщо почати приймати його в самому початку хвороби.

Вічно можна дивитися на три речі: на вогонь, на воду і на те, як працює інша людина. Чоловіки, ми переконані, додадуть ще один пунктик - жіночі груди.

Який розмір грудей подобається чоловікам?

Мама | 07:00, 20.01.2022

Вічно можна дивитися на три речі: на вогонь, на воду і на те, як працює інша людина. Чоловіки, ми переконані, додадуть ще один пунктик - жіночі груди. Саме тому ми вирішили дізнатися, грудям якого розміру надають перевагу сильні світу цього.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: