Симптоми раку, які ігнорують жінки

Adoption
Date
  • 4043 Переглядів
Часто ми ігноруємо зміни у нашому самопочутті, а звертаємося до лікаря пізно, коли можна було попередити ускладнення захворювання, обійшовшись легкою терапією. Тому сьогодні ми поговоримо про перші симптоми раку.

1052_img_98cc37ca10524d66c13258451d69e4b3.jpg (21.64 Kb)


1. Важке дихання або задишка
Фахівці впевнені, що одним з явних симптомів появи недоброякісної пухлини в легенях стає нездатність перевести дух, а простіше кажучи, задишка.

2. Біль у грудях і хронічний кашель
Деякі види раку, в тому числі пухлини легень і лейкемія, можуть давати знати про себе симптомами у вигляді бронхіту або сильного кашлю. Крім того, численні пацієнти з раком легенів скаржилися на біль у грудях, що передувало захворюванню, яка віддавала в плече або поширювалася по всій руці.

3. Інфекційні захворювання або часті лихоманки
Вони можуть бути дуже небезпечними, оскільки за ними може ховатися рак клітин крові, тобто лейкемія. Саме це захворювання здатне виробляти аномальні лейкоцити, які заважають організму боротися з інфекціями, що його атакують.

4. Утруднене ковтання
Виявляється, проблеми з ковтанням можуть свідчити про онкологію горла або стравоходу. Крім того, саме проблеми з ковтанням є явним симптомом новоутворення, що розвивається в легенях.

5. Збільшення лімфовузлів, шишки в паху, під пахвами і на шиї
Зміни в лімфатичній системі, що призводять до збільшення цих органів можуть бути одними з ознак розвитку недоброякісного новоутворення.

6. Безперервна кровотеча
Даний стан може свідчити про небезпечні зміни, які відбуваються з еритроцитами і тромбоцитами, а значить, є ризик розвитку лейкемії. З розвитком патології лейкозні клітини витісняють тромбоцити і еритроцити, порушуючи здатність крові переносити кисень до органів і систем.

7. Постійна слабкість і втома
Загальна слабкість тіла, яка не проходить після бажаного відпочинку, може з’явитися через багато видів раку, а тому важливо звернути увагу на супутні втомі симптоми. Якщо відпочинок не приносить полегшення і не приносить сил, слід терміново звернутися до лікаря.

8. Збільшення ваги, а також здуття живота
За статистикою, жінки з раком яєчників, насамперед, звертаються до лікаря зі скаргою на нез’ясоване здуття живота, яке відбувається раптово і зберігається досить тривалий час.

9. Відсутність апетиту
Ще одним симптомом онкології яєчників може стати скарга жінки на відсутність апетиту, причому навіть у випадках, коли представниця слабкої статі не їла протягом дня. У разі такого стану не варто чекати, коли апетит повернеться, краще перевірити свій організм на наявність пухлин.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як правильно фотографувати їжу

10. Біль у ділянці малого тазу
Спазми і больові відчуття в ділянці малого тазу нерідко йдуть рука об руку зі здуттям живота, попереджаючи про рак яєчників. що починає розвиватися. Лейкемія теж може викликати біль у животі через що збільшується селезінка.

11. Кров’яні виділення в калі
Кров’яні виділення безпосередньо з прямої кишки можуть свідчити про наявність колоректального раку. Поява цього неприємного симптому є підставою для невідкладного походу до лікаря і проходження колоноскопії.

12. Безпричинна втрата ваги
Одним з ранніх ознак появи недоброякісної пухлини в товстій кишці або інших органах травного тракту є безпричинна втрата ваги. З’являється даний симптом у випадках, коли патологія поширюється на печінку, що й впливає на апетит людини, а також на здатність тіла позбавлятися від відходів.

13. Болі в животі або розлад шлунка
Спазми шлунку або часті розлади травного органу, за словами лікарів, можуть бути одним з ознак розвитку колоректального раку.

14. Збільшення або біль у грудях
Виникнення цих симптомів жінки не повинні залишати без уваги, так як вони можуть натякати на запальний процес в молочних залозах. До лікарів слід звертатися при будь-яких, мінімальних змінах у грудях.

15. Зміна сосків
Кожна представниця прекрасної статі повинна насторожитися, виявивши, що її соски видозмінилися. Вони можуть ставати плоскими, ховаючись у молочні залози або бути вивернутими на бік.

16. Важкі і хворобливі місячні
Багато жінок повідомляли лікарям про важкі місячні з рясними кровотечами, після чого у них виявляли ендометріоз або навіть рак матки. Щоб підтвердити або спростувати наявність даних захворювань варто пройти трансвагінальне УЗД.

17. Набряклість обличчя
У деяких пацієнтів онкологія легенів на ранніх етапах супроводжується набряком або почервонінням осбличчя. Маленькі пухлини в легенях можуть блокувати кровоносні судини, що сприяють відтоку крові від голови і обличчя.

18. Ураження шкіри, які не загоюються, а кровоточать
У випадках, якщо з’явилися пошкодження шкіри заживають вкрай погано, покриваються кіркою, яка постійно кровоточить, є сенс перевірити власний організм, адже такий стан може бути ознакою меланоми або інших ракових захворювань, наприклад, базально-клітинної карциноми або плоскоклітинного раку.

19. Зміни нігтьових пластин
Деякі ракові захворювання дають знати про себе змінами, які відбуваються в нігтьових пластинах. Коричневі, а також чорні крапки і смуги на нігтях можуть говорити про онкологічні захворювання шкіри. У деяких випадках побілілі нігті можуть ставати такими через рак печінки.

20. Біль у спині або правому підребер’ї
У більшості осіб, з недоброякісними новоутвореннями в печінці виникає біль у спині або під правим ребром. Крім того, у жінок такий симптом з’являється в разі пухлин у молочних залозах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: рак, жінка, симптоми, хвороби, здоров'я


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Порушення кровотоку спричиняє відмирання (некроз) тканин. Якщо тромб відривається і потрапляє в серце, то це призводить до інфаркту міокарда. Якщо тро

Який продукт захищає судини від тромбів?

Профілактика і лікування | 10:00, 30.06.2022

Порушення кровотоку спричиняє відмирання (некроз) тканин. Якщо тромб відривається і потрапляє в серце, то це призводить до інфаркту міокарда. Якщо тромб потрапляє в легені, то наслідком цього є розвиток тромбоемболії легеневої артерії, що загрожує см

Коли справа доходить до турботи про ваше самопочуття, здоров’я зубів може бути не таким важливим, як інші проблеми, як-от здоров’я серцево-судинної си

ТОП-6 продуктів, які псують вашу посмішку

Здоров'я | 09:00, 30.06.2022

Коли справа доходить до турботи про ваше самопочуття, здоров’я зубів може бути не таким важливим, як інші проблеми, як-от здоров’я серцево-судинної системи та травлення. Проте, коли щось йде не так з вашими зубами — уявіть, що ясна кровоточать чи кар

Цілком не нормально прокидатися щодня з відчуттям нудоти або якимись іншими схожими симптомами, тому вам однозначно слід якнайшвидше відвідати лікаря

Чому немає апетиту зранку?

Здоров'я | 08:00, 30.06.2022

Цілком не нормально прокидатися щодня з відчуттям нудоти або якимись іншими схожими симптомами, тому вам однозначно слід якнайшвидше відвідати лікаря загальної практики. Одна з найпоширеніших причин щоденної нудоти – це тривожні розлади, наприклад, с

Багато вагітних жінокхочуть зробити більше процедур, щоб переконатися, що їхня майбутня дитина здорова.Є кілька ознак здорової вагітності, які з’являю

Ознаки здорової ранньої вагітності

Вагітність та пологи | 01:30, 30.06.2022

Багато вагітних жінокхочуть зробити більше процедур, щоб переконатися, що їхня майбутня дитина здорова.Є кілька ознак здорової вагітності, які з’являються на УЗД протягом перших семи тижнів вагітності. Відповідне підвищення рівня хоріонічного гонадот

Діти падають. Це загальновідомий факт! Хтось раніше і частіше, хтось пізніше та рідше. Найчастіше при падінні в дітей віком молодшого віку страждає са

Перша допомога дитині при струсі мозку

Профілактика і лікування | 07:00, 29.06.2022

Діти падають. Це загальновідомий факт! Хтось раніше і частіше, хтось пізніше та рідше. Найчастіше при падінні в дітей віком молодшого віку страждає саме голова, це пов’язано з досить великим її розміром по відношенню до тулуба на відміну від дорослог

Літо в самому розпалі. Не дивно, що Сонце в найспекотніший місяць показує свою силу. Середина літа обіцяє багато важких днів. Протягом місяця спостері

Магнітні бурі на липень 2022

Здоров'я | 01:30, 29.06.2022

Літо в самому розпалі. Не дивно, що Сонце в найспекотніший місяць показує свою силу. Середина літа обіцяє багато важких днів. Протягом місяця спостерігатиметься кілька тривалих магнітних бурь.Коли чекати магнітні бурі в липні 2022 року? Наскільки важ

Контроль рівня глюкози в крові є важливим аспектом здорової дієти при цукровому діабеті. Дотримання плану здорової дієти може допомогти стабілізувати

Вплив фісташок на рівень глюкози в крові

Харчування | 00:30, 29.06.2022

Контроль рівня глюкози в крові є важливим аспектом здорової дієти при цукровому діабеті. Дотримання плану здорової дієти може допомогти стабілізувати рівень глюкози в крові та підтримувати його в межах здорового рівня. Дієтологи високо оцінюють корис

Коментарі до новини

Інформація
Коментування даної новини заборонено.