На якому тижні вагітності можна дізнатися про стать майбутньої дитини?

Adoption
Date
  • 3737 Переглядів
3564_1392550979_1380851307_767_63_0.jpg (42.29 Kb)

Як і коли можна дізнатися стать майбутньої дитини?
Існує кілька способів дізнатися, хто там живе у вашому животику.

Найшвидше це дозволяє зробити аналіз ворсинок хоріона. Його суть полягає в тому, що лікар або через вхід в матку, або за допомогою голки, що вводиться через черевну стінку, бере крихітний шматочок тканини, з якої розвинеться плацента. Досліджуючи цю тканину, він може визначити стать дитини, а також отримати інформацію про генетичні дефекти та хромосомні порушення, що дозволяє вчасно прийняти рішення про переривання вагітності.

Перевага цього методу в тому, що відповідь на своє питання про стать майбутнього малюка батьки отримують на ранніх термінах вагітності - в 8-10 тижнів. А недолік і небезпека в тому, що подібне дослідження може викликати загрозу викидня. Тому проводиться воно нечасто і тільки за медичними показаннями.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вагітність "від А до Я": думка акушер-гінеколога

Більш безпечним і часто застосовуваним методом є ультразвукове дослідження. Для цього шкіру живота майбутньої мами змащують спеціальним гелем і водять по ній датчиком. Датчик випускає і вловлює відбиті ультразвукові хвилі, які перетворюються у зображення на екрані. Ця процедура займає 15-20 хв і дозволяє побачити положення плоду і плаценти, уточнити термін вагітності, переконатися в правильному розвитку плоду і, якщо термін вагітності чималий, спробувати дізнатися стать дитини.

Мінус такого способу в тому , що відомості про статеву приналежність дитини в більшості випадків можна отримати після 20-го тижня вагітності, та й тоді залишається високим відсоток діагностичних помилок. До того ж, дитина може повернутися так, що не вдасться розглянути статеві органи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: вагітність, мама, жінка, дитина, стать, УЗД, визначення статі


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Навколоплідні води відповідають за ряд надзвичайно важливих функцій. Наприклад, вони виконують такі завдання в організмі дитини і вагітної жінки:- заб

Маловоддя при вагітності: які є ризики?

Я вагітна | 00:30, 04.06.2024

Навколоплідні води відповідають за ряд надзвичайно важливих функцій. Наприклад, вони виконують такі завдання в організмі дитини і вагітної жінки:- забезпечення дитини натуральним середовищем проживання;- захист дитини, пуповини і плаценти від різних

Кожна друга вагітна жінка стикається з таким неприємним симптомом, як нудота. І позбутися її дуже складно. Практично неможливо. Та все ж. Давайте дізн

Як позбутися нудоти під час вагітності на ранніх термінах?

Я вагітна | 19:30, 03.06.2024

Кожна друга вагітна жінка стикається з таким неприємним симптомом, як нудота. І позбутися її дуже складно. Практично неможливо. Та все ж. Давайте дізнаємося, як полегшити свій стан.

Діагноз встановлюється методом вимірювання у сироватці феритину, трансферитину і власне заліза. Зазвичай гематокрит становить ≤ 30% при середньо

Залізодефіцитна анемія у вагітних

Я вагітна | 18:43, 03.06.2024

Діагноз встановлюється методом вимірювання у сироватці феритину, трансферитину і власне заліза. Зазвичай гематокрит становить ≤ 30% при середньому об’ємі еритроциту < 79 fL. Таким чином підвищений рівень трансферитину при зниженій кількості феритину і самого заліза у сироватці крові свідчать про наявність у вагітної жінки залізодефіцитної анемії.

Вагітність - прекрасний період в житті жінки. Та він може бути травмуючим, якщо жінка має певні захворювання, такі як алергія чи бронхіальна астма. Са

Лікування бронхіальної астми під час вагітності

Я вагітна | 10:30, 03.06.2024

Вагітність - прекрасний період в житті жінки. Та він може бути травмуючим, якщо жінка має певні захворювання, такі як алергія чи бронхіальна астма. Саме про лікування астми під час вагітності говоримо далі.

У період спеки, особливо влітку, вагітній варто уникати перебування під сонцем з 11 ранку до 4 дня. Адже це може нашкодити і мамі, і майбутній дитині,

Спека підвищує ризик передчасних пологів

Пологи | 14:50, 31.05.2024

У період спеки, особливо влітку, вагітній варто уникати перебування під сонцем з 11 ранку до 4 дня. Адже це може нашкодити і мамі, і майбутній дитині, і обернутися передчасними пологами.

Вагітній жінці важливо стежити за своїм самопочуттям і за тим, що вони їдять. Адже їжа має великий вплив на здоров'я як майбутньої мами, так і дитини.

Чи небезпечно вагітним їсти фаст-фуд?

Харчування | 07:40, 24.05.2024

Вагітній жінці важливо стежити за своїм самопочуттям і за тим, що вони їдять. Адже їжа має великий вплив на здоров'я як майбутньої мами, так і дитини.

Для тих, хто досі вважає, що мова не має значення, наступна новина. І все починається ще з утроби.

Мова, яку дитина чує в утробі матері, впливає на розвиток її мозку

Вагітність та пологи | 11:20, 23.05.2024

Для тих, хто досі вважає, що мова не має значення, наступна новина. І все починається ще з утроби.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: