Причини болю під ребрами при вагітності

Adoption
Date
  • 706 Переглядів
У міру зростання плід чинить тиск на всі внутрішні органи. Матка збільшується і починає давити на ребра. Чим ближче до пологів, тим більшим стає малюк. Він починає сильніше штовхатися і крутитися. Всі удари припадають на область ребер та виявляються болем. На жаль, позбутися цих дискомфортних відчуттів не можна. Ребра не можуть розсунутися і деформуватися, чим більший малюк, тим сильніший тиск і болючі відчуття.

55_5.jpg (23.56 Kb)


Біль зліва під ребрами при вагітності може бути небезпечним у таких випадках:

- болючі сильні відчуття, жінка не може ні сидіти, ні лежати;
- нестерпний біль при вдиху, видиху та кашлі;
- болючі відчуття при різких рухах.

У таких випадках потрібна консультація невролога та гінеколога. Причиною може стати міжреберна невралгія.

Цілком позбутися відчуттів, які доставляють дискомфорт, не можна, але зменшити їх прояви можна. Допоможуть дихальна гімнастика та наступні рекомендації:

- Якщо дитина вперлася в ребро, зробіть глибокий вдих і підніміть одну руку над головою. Потім повільно опустіть її та видихайте. Повторіть дію кілька разів, після чого малюк змінить своє становище, а біль піде.
- Слідкуйте за поставою. Тримайте спину рівно, коли сидите чи стоїте.
- Носіть просторий одяг, який не стискає область ребер.
- Щоб зменшити біль, прийміть кішку. Встаньте рачки, зробіть упор на руки і прогніть спину. Під час вправи розслабте м'язи.
- Не носите взуття на підборах, особливо в останньому триместрі.
- Ляжте відпочити. Якщо болить зліва, перевернетеся на правий бік.

Ці рекомендації допоможуть на якийсь час прибрати біль, поки малюк заспокоїться.

Дитина в утробі переймає настрій матері. Якщо жінка хвилюється, він відчуває аналогічні відчуття і починає активно поводитися. Слід заспокоїтись, прийняти зручне становище та послухати приємну музику.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: біль під ребрами під час вагітності


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Бути красивими - бажання усіх жінок, і під час вагітності воно лише посилюється. Тож відвідування косметолога - одне із завдань, яке перед собою стави

Від яких косметичних процедур краще відмовитись вагітним?

Я вагітна | 01:30, 18.04.2024

Бути красивими - бажання усіх жінок, і під час вагітності воно лише посилюється. Тож відвідування косметолога - одне із завдань, яке перед собою ставить майбутня мама. Проте, є такі процедури, від яких краще відмовитись.

Вагітність - це чудовий період в житті жінки. Проте, на жаль, не завжди всі 9 місяців проходять легко і без ускладнень. Одні з них - це набряки ніг. Я

Якщо у вагітної часто набрякають ноги

Я вагітна | 00:30, 18.04.2024

Вагітність - це чудовий період в житті жінки. Проте, на жаль, не завжди всі 9 місяців проходять легко і без ускладнень. Одні з них - це набряки ніг. Якщо вагітна побачила у себе цей симптом, що робити?

Є чудові новини для майбутніх батьків, чия вагітність проходить не так прото, як хотілося б: вроджені вади розвитку плоду зараз можна виявити ще до на

Які вади розвитку можна виявити ще до народження дитини і як їх виправляють?

Вагітність та пологи | 01:20, 15.04.2024

Є чудові новини для майбутніх батьків, чия вагітність проходить не так прото, як хотілося б: вроджені вади розвитку плоду зараз можна виявити ще до народження.

Давним-давно вважалось, що вагітним не можна пити каву, бо вона негативно впливає на плід. Світ змінився і сучасні майбутні матусі не відмовляють собі

Чи можна пити каву під час вагітності: лікарка дала неочікувану відповідь

Харчування | 11:20, 12.04.2024

Давним-давно вважалось, що вагітним не можна пити каву, бо вона негативно впливає на плід. Світ змінився і сучасні майбутні матусі не відмовляють собі у задоволенні від цього напою. Що з цього приводу думає медицина?

Вагітні, буває, хворіють, стикаються з болем, зокрема головним. Що робити в такому випадку? Чи можна приймати звичні ліки?

Як боротись з головними болями під час вагітності?

Я вагітна | 06:20, 08.04.2024

Вагітні, буває, хворіють, стикаються з болем, зокрема головним. Що робити в такому випадку? Чи можна приймати звичні ліки?

Чому лікарі так проти, щоб жінки народжували раніше двадцяти? Вісімнадцяти - як мінімум? Справа тут навіть не в тому, що ми говоримо про вагітність не

Підліткова вагітність загрожує передчасною смертю

Вагітність та пологи | 07:40, 06.04.2024

Чому лікарі так проти, щоб жінки народжували раніше двадцяти? Вісімнадцяти - як мінімум? Справа тут навіть не в тому, що ми говоримо про вагітність неповнолітніх. А про те, як вона (рання вагітність) впливає на подальше життя жінки!

Американські вчені зробили несподіване відкриття про вагітність: і здається, що тепер кожна майбутня матуся може видихнути.

Вчені розкрили несподівану правду про вагітність

Вагітність та пологи | 12:10, 30.03.2024

Американські вчені зробили несподіване відкриття про вагітність: і здається, що тепер кожна майбутня матуся може видихнути.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: