Три міфи про вагітність двійнятками

Adoption
Date
  • 1330 Переглядів
Щастя в квадраті, або вагітність двійнею - досить рідкісне явище. Навколо цього таїнства завжди багато питань: інакше протікає вагітність, раніше наступають пологи, змінюється апетит у майбутньої мами. Давай розберемося, де тут правда, а де домисли!
20130128000624.jpg (29.15 Kb)


Народжувати двійню простіше - дітки ж маленькі!
Дійсно, вага кожного з малюків в твоєму животі може бути дещо меншою, ніж одного малюка. Однак сам процес пологів може мати певні нюанси. Так, наприклад, загальна маса двох плодів приблизно на 25% більше. Та й тиск на «вагітну» матку більш сильний, що призводить до раннього розкриття зіву і загрозу розвитку передчасних пологів.
 
За статистикою, пологи з двійнятами зазвичай відбуваються на 36-38-му тижні. На характер пологів може вплинути розташування малюків. Так, одна дитина може розташовуватися правильно, тобто вниз голівкою, а інший малюк - зайняти поперечне положення.
 
Наша порада! До кінця вагітності відмовся від істотних фізичних навантажень. Візьми за правило відпочивати в горизонтальному положенні кілька разів протягом дня. Лежати при цьому краще на лівому боці.
  
Я чекаю двійню, тому у мене звірячий апетит!
Відверто кажучи, бажання добре і смачно поїсти з'являється і у вагітних одним малюком. Найбільш часта причина підвищеного апетиту - зростаючі з кожним днем потреби маленького організму всередині тебе. Однак при багатоплідній вагітності може спостерігатися зворотна реакція. Зростаюча матка відтісняє або «підпирає» шлунок, впливаючи на його обсяг ззовні, тому відчуття насичення настає раніше. Зазвичай така ситуація спостерігається з кінця другого - початку третього триместру.

Пологи при двійні проводять за допомогою кесаревого розтину.
До розродження шляхом кесаревого розтину існують певні медичні показання. Наявність в животі у мами двох крихт зовсім не є вироком до операції. До даного методу зазвичай вдаються лише в крайніх ситуаціях. Зокрема, показання до операції можуть виходити зі стану жінки і маляток.
 
Також майбутню маму не пустять в самостійні пологи, якщо стінки матки надмірно розтягнуті, що можливо при розвитку двох великих малюків. Показанням до кесаревого розтину буде і особливе положення плодів, наприклад, при якому перший розташовується поперечно. Екстрено лікарі можуть зважитися на операцію при слабкості родової діяльності або при прогресуючій гіпоксії плодів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: вагітність, двійнята, міфи


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Молоді дівчата мають більше шансів виносити здорову дитину, ніж жінки 30-40 років. Акушер-гінеколог Олександр Кобаса пояснив, що більш зрілі пари всти

У чому небезпека пізнього материнства

Плануємо дитину | 07:00, 17.05.2022

Молоді дівчата мають більше шансів виносити здорову дитину, ніж жінки 30-40 років. Акушер-гінеколог Олександр Кобаса пояснив, що більш зрілі пари встигають набути хронічні захворювання і шкідливі звички, що може погано вплинути на плід.

Діти періодично

Дивна причина, чому діти рухаються у животі мами

Вагітність та пологи | 05:00, 17.05.2022

Діти періодично "штовхають" живіт мами для того, щоб зрозуміти, де знаходиться межа між їх тілом і рештою світу. До відповідного висновку прийшли вчені, які опублікували статтю в журналі Scientific Reports.

Щороку 40 000 дітей народжуються з відхиленнями від норми, що виникають внаслідок внутрішньоутробного впливу алкоголю. Глінтвейн — це різновид солодко

Чи можна вагітним пити глінтвейн?

Вагітність та пологи | 01:30, 17.05.2022

Щороку 40 000 дітей народжуються з відхиленнями від норми, що виникають внаслідок внутрішньоутробного впливу алкоголю. Глінтвейн — це різновид солодкого алкогольного напою, що містить вино, цукор та фруктовий сік.

Усі знають, що під час вагітності важко заснути. Коливання гормонів, збільшений живіт і безліч інших проблем можуть заважати циркадним ритмам майбутнь

10 способів краще спати під час вагітності

Вагітність та пологи | 23:00, 15.05.2022

Усі знають, що під час вагітності важко заснути. Коливання гормонів, збільшений живіт і безліч інших проблем можуть заважати циркадним ритмам майбутньої мами. Але краще спати під час вагітності можна, ось як.

Протягом багатьох років поради щодо дітей та батьків суттєво змінилися. Наприклад, кілька десятиліть тому вагітним жінкам казали, що вони повинні «змі

Як підготуватися до грудного вигодовування під час вагітності?

Вагітність та пологи | 19:00, 15.05.2022

Протягом багатьох років поради щодо дітей та батьків суттєво змінилися. Наприклад, кілька десятиліть тому вагітним жінкам казали, що вони повинні «зміцнити» свої соски, щоб підготуватися до грудного вигодовування. Це була не тільки некорисна порада,

Вагітність – це веселий час, і ви захочете поділитися ним з кожним, кого ви любите, особливо з дітьми, які у вас вже є. Допоможіть вашій дитині відчут

Готуємо дитину до появи братика або сестрички

Вагітність та пологи | 05:00, 15.05.2022

Вагітність – це веселий час, і ви захочете поділитися ним з кожним, кого ви любите, особливо з дітьми, які у вас вже є. Допоможіть вашій дитині відчути себе в якості справжньої маленької особи, яка вже стала частиною вашої родини. Ось як це зробити!

Вагітність приносить безліч змін в організмі, багато з яких відбуваються у ваших грудях. Зміни сосків є одними з найбільш ранніх ознак, які відзначают

Ранні симптоми вагітності: рожеві соски

Вагітність та пологи | 00:30, 14.05.2022

Вагітність приносить безліч змін в організмі, багато з яких відбуваються у ваших грудях. Зміни сосків є одними з найбільш ранніх ознак, які відзначаються під час вагітності. Зміни розміру і кольору ваших сосків, а також нові відчуття є цілком нормаль

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: