Скільки разів на день потрібно хвалити дитину

Adoption
Date
  • 2612 Переглядів
Чому це так важливо? Повідомляє сайт Наша мама.

3620_99.jpeg (.47 Kb)


Вчені з університету де Монфор в Великобританії провели дослідження, яке охопило 38 сімей з дітьми від двох до чотирьох років. Батькам запропонували заповнити анкети, де вони відповідали на питання про поведінку і благополуччя своїх дітей. Виявилося, що у мам і тат, які хвалять своїх дітей за хорошу поведінку п'ять разів на день, ростуть щасливі діти. У

Науковці склали для батьків графік, коли і як хвалити дитину. Мами і тата повинні були говорити малюкові, який він молодець, а потім фіксувати зміни в його поведінці і відносинах з рідними і однолітками. Через чотири тижні всі батьки без винятку відзначили, що дитина стала спокійнішою, поведінка змінилася на краще.

Дослідники говорять, що п'ять разів - це умовність: "Хвалити можна частіше або рідше. Але діти повинні чути теплі слова регулярно протягом декількох тижнів або місяців, а не день-два", - вважає Керол Саттон, одна з дослідників.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: виховання дитини


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Негативні наслідки залякування дітей

Виховання | 17:00, 11.01.2021

Часто батьки лякають дітей бабайками та Бабою Ягою. Але такі залякування можуть зашкодити дитячій психіці.

Дитина соромиться: як поводитись батькам?

Дитина | 22:00, 07.01.2021

Кілька корисних порад для батьків сором'язливих дітей.

Дитина, дорослішаючи, вчиться мислити і самостійно приймати рішення. Але якщо їй це не дуже вдається, як батькам допомогти?

Як навчити дитину самостійно приймати рішення?

Дитина | 05:50, 07.01.2021

Дитина, дорослішаючи, вчиться мислити і самостійно приймати рішення. Але якщо їй це не дуже вдається, як батькам допомогти?

Чому дитина сумує?

Психологія | 11:00, 06.01.2021

Психологи пояснили, чому діти можуть сумувати.

Комп'ютерні ігри: чи дозволяти дитині?

Виховання | 15:30, 05.01.2021

У більшості ігор немає нічого поганого: вони розвивають логічне мислення і швидкість реакції. Тому не дуже розумно забороняти всі ігри без винятку.

Багато дітей роблять вигляд, що уважно слухають маму і тата, а потім все одно роблять по-своєму. Чому так відбувається? Як

Як виховувати дитину, щоб вона вас не тільки чула, а й розуміла?

Дитина | 06:50, 04.01.2021

Багато дітей роблять вигляд, що уважно слухають маму і тата, а потім все одно роблять по-своєму. Чому так відбувається? Як "достукатись" до сласної дитини?

Діти - не завжди милі і чемні, іноді й у них бувають погані дні, поганий настрій, що не рідко призводить до істерики. Як цього уникнути?

Як заспокоїти дитячу істерику без стресів для дорослих

Дитина | 05:45, 04.01.2021

Діти - не завжди милі і чемні, іноді й у них бувають погані дні, поганий настрій, що не рідко призводить до істерики. Як цього уникнути?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: