П'ять способів виховати з дитини лідера

Adoption
Date
  • 4193 Переглядів
Що можуть зробити батьки? Повідомляє сайт Наша мама.

3015_99.jpg (34.72 Kb)


1. Любов без умов

Малюк повинен відчувати, що його люблять - без умов і вимог, хоча дитина також має знати, що є межі дозволеного і не можна вимагати все "без гальм".

2. Позитивне підкріплення

Створіть дух позитиву та оптимізму у вашій родині. Не повторюйте дитині кожні п'ять хвилин: «Не можна!», «Не чіпай!», «Погано!», «Не думай!». Такі висловлювання називаються негативним підкріпленням і кепсько позначаються на психіці і характері дитини.

3. Командний дух і підтримка

Пам'ятайте, ви - команда. Підтримуючи малюка в його починаннях, тим самим ви виховуєте його впевненість у власних силах. Відзначайте його успіхи і досягнення. А якщо щось не виходить - вчіть його не засмучуватися.

4. Заохочуйте ініціативу

Нехай малюк досить серйозно обміркує свої рішення, щоб його «Хочу!» дуже швидко не змінилося словом «Набридло». Якщо він дійсно прагне записатися в гурток, заохочуйте такі бажання.

5. Вчіть тримати слово, слухати і чути

Лідер вміє слухати і чути. Важлива для лідера риса - це слухати і чути критику в свою сторону. При цьому він не повинен ображатися на неї, плакати і забиватися в кут; треба робити конструктивні висновки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: виховання дитини


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Негативні наслідки залякування дітей

Виховання | 17:00, 11.01.2021

Часто батьки лякають дітей бабайками та Бабою Ягою. Але такі залякування можуть зашкодити дитячій психіці.

Дитина соромиться: як поводитись батькам?

Дитина | 22:00, 07.01.2021

Кілька корисних порад для батьків сором'язливих дітей.

Дитина, дорослішаючи, вчиться мислити і самостійно приймати рішення. Але якщо їй це не дуже вдається, як батькам допомогти?

Як навчити дитину самостійно приймати рішення?

Дитина | 05:50, 07.01.2021

Дитина, дорослішаючи, вчиться мислити і самостійно приймати рішення. Але якщо їй це не дуже вдається, як батькам допомогти?

Чому дитина сумує?

Психологія | 11:00, 06.01.2021

Психологи пояснили, чому діти можуть сумувати.

Комп'ютерні ігри: чи дозволяти дитині?

Виховання | 15:30, 05.01.2021

У більшості ігор немає нічого поганого: вони розвивають логічне мислення і швидкість реакції. Тому не дуже розумно забороняти всі ігри без винятку.

Багато дітей роблять вигляд, що уважно слухають маму і тата, а потім все одно роблять по-своєму. Чому так відбувається? Як

Як виховувати дитину, щоб вона вас не тільки чула, а й розуміла?

Дитина | 06:50, 04.01.2021

Багато дітей роблять вигляд, що уважно слухають маму і тата, а потім все одно роблять по-своєму. Чому так відбувається? Як "достукатись" до сласної дитини?

Діти - не завжди милі і чемні, іноді й у них бувають погані дні, поганий настрій, що не рідко призводить до істерики. Як цього уникнути?

Як заспокоїти дитячу істерику без стресів для дорослих

Дитина | 05:45, 04.01.2021

Діти - не завжди милі і чемні, іноді й у них бувають погані дні, поганий настрій, що не рідко призводить до істерики. Як цього уникнути?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: