Чому старі методи виховання вже не діють?

Adoption
Date
  • 132 Переглядів
Три причини. Повідомляє сайт Наша мама.

3244_99.jpeg (42.33 Kb)


Чимало батьків люблять послуговуватися таким старим і древнім навіть методом виховання як стояння в куточку. Тим часом психологи зауважують, що малюки, які в дитинстві обтирали кути, в дорослому житті стають невпевненими в собі, мають низьк усамооцінку. Деякі батьки вважають, що, постоявши в кутку, дитина може заспокоїтися. Але охолодити запал можна за допомогою хобі, прогулянок та розмов - але не сварок та такого покарання.

Коли ставите дитини в кут, вона міркує так: "Мама мене не любить. Хіба можна так вчинити з тим, хто тобі дорогий?" Застосовуючи силу, ви віддаляєтеся від свого малюка. В майбутньому навряд чи у вас збережуться нормальні відносини, адже дитина дуже добре пам'ятає душевні травми з раннього віку.

Окрім того, якщо ви не говорите з дитиною про проблему, а ізолюєте маля, то під час покарання малюк не буде думати про те, чому вчинок був поганим, а про те, як зробити ще більшу капость.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: виховання дитини


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Негативні наслідки залякування дітей

Виховання | 17:00, 11.01.2021

Часто батьки лякають дітей бабайками та Бабою Ягою. Але такі залякування можуть зашкодити дитячій психіці.

Дитина соромиться: як поводитись батькам?

Дитина | 22:00, 07.01.2021

Кілька корисних порад для батьків сором'язливих дітей.

Дитина, дорослішаючи, вчиться мислити і самостійно приймати рішення. Але якщо їй це не дуже вдається, як батькам допомогти?

Як навчити дитину самостійно приймати рішення?

Дитина | 05:50, 07.01.2021

Дитина, дорослішаючи, вчиться мислити і самостійно приймати рішення. Але якщо їй це не дуже вдається, як батькам допомогти?

Чому дитина сумує?

Психологія | 11:00, 06.01.2021

Психологи пояснили, чому діти можуть сумувати.

Комп'ютерні ігри: чи дозволяти дитині?

Виховання | 15:30, 05.01.2021

У більшості ігор немає нічого поганого: вони розвивають логічне мислення і швидкість реакції. Тому не дуже розумно забороняти всі ігри без винятку.

Багато дітей роблять вигляд, що уважно слухають маму і тата, а потім все одно роблять по-своєму. Чому так відбувається? Як

Як виховувати дитину, щоб вона вас не тільки чула, а й розуміла?

Дитина | 06:50, 04.01.2021

Багато дітей роблять вигляд, що уважно слухають маму і тата, а потім все одно роблять по-своєму. Чому так відбувається? Як "достукатись" до сласної дитини?

Діти - не завжди милі і чемні, іноді й у них бувають погані дні, поганий настрій, що не рідко призводить до істерики. Як цього уникнути?

Як заспокоїти дитячу істерику без стресів для дорослих

Дитина | 05:45, 04.01.2021

Діти - не завжди милі і чемні, іноді й у них бувають погані дні, поганий настрій, що не рідко призводить до істерики. Як цього уникнути?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: