Що робити, якщо брати і сестри постійно між собою б'ються

Adoption
Date
  • 149 Переглядів
Невже така велика ненависть?

1805_kcu.jpg (62.75 Kb)

Спершу батькам важливо зрозуміти, за що йде конкуренція. За іграшки? Все просто! Дозвольте кожному мати свої. За час і увагу батьків? Приділяйте увагу кожному. Звичайно, важко, але доведеться викручуватися і знаходити в собі батьківську мудрість, яка проявиться в грамотному підході.

Постарайтеся забезпечити кожному з дітей особистий простір. Навіть на скромній площі квартири є шляхи вирішення - купіть кожному свою тумбочку, поставте не один великий комод, а два маленьких.

І пам'ятайте, що діти копіюють модель поведінки батьків. Якщо ви, приходячи додому, влаштовуєте баталії з чоловіком на тему, хто завтра сплатить квартплату, а хто відвезе в сад, то не чекайте, що діти не повторять в дитячій вашу суперечку. Куди корисніше, якщо вони навчаться вирішувати спірні питання в діалозі і шукати компроміс.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: виховання дитини


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Негативні наслідки залякування дітей

Виховання | 17:00, 11.01.2021

Часто батьки лякають дітей бабайками та Бабою Ягою. Але такі залякування можуть зашкодити дитячій психіці.

Дитина соромиться: як поводитись батькам?

Дитина | 22:00, 07.01.2021

Кілька корисних порад для батьків сором'язливих дітей.

Дитина, дорослішаючи, вчиться мислити і самостійно приймати рішення. Але якщо їй це не дуже вдається, як батькам допомогти?

Як навчити дитину самостійно приймати рішення?

Дитина | 05:50, 07.01.2021

Дитина, дорослішаючи, вчиться мислити і самостійно приймати рішення. Але якщо їй це не дуже вдається, як батькам допомогти?

Чому дитина сумує?

Психологія | 11:00, 06.01.2021

Психологи пояснили, чому діти можуть сумувати.

Комп'ютерні ігри: чи дозволяти дитині?

Виховання | 15:30, 05.01.2021

У більшості ігор немає нічого поганого: вони розвивають логічне мислення і швидкість реакції. Тому не дуже розумно забороняти всі ігри без винятку.

Багато дітей роблять вигляд, що уважно слухають маму і тата, а потім все одно роблять по-своєму. Чому так відбувається? Як

Як виховувати дитину, щоб вона вас не тільки чула, а й розуміла?

Дитина | 06:50, 04.01.2021

Багато дітей роблять вигляд, що уважно слухають маму і тата, а потім все одно роблять по-своєму. Чому так відбувається? Як "достукатись" до сласної дитини?

Діти - не завжди милі і чемні, іноді й у них бувають погані дні, поганий настрій, що не рідко призводить до істерики. Як цього уникнути?

Як заспокоїти дитячу істерику без стресів для дорослих

Дитина | 05:45, 04.01.2021

Діти - не завжди милі і чемні, іноді й у них бувають погані дні, поганий настрій, що не рідко призводить до істерики. Як цього уникнути?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: