Чи завжди єдина дитина в сім'ї виростає егоїстом?

Adoption
Date
  • 201 Переглядів
Цікаве і популярне твердження

3027_6555.jpg (63.73 Kb)


Психологи цілком справедливо вважають, що є цілком певний зв'язок між тим, якою за рахунком народилася дитина, і тим, які риси особистості будуть в ній переважати.

Так, до прикладу візьмемося за єдину дитину в сім'ї.

У такого малюка змалку нема ніяких конкурентів в боротьбі за ресурси і увагу батьків. Єдина дитина в сім'ї - це монополіст. Причому це назавжди. По суті, такий малюк - це суперпервісток: він має право розраховувати на повну і беззастережну підтримку батьків. З одного боку, це могло б зробити малюка егоїстом. З іншого боку, на його плечі звалені всі батьківські очікування, ніякого розподілу і допомоги від братів і сестер.

Малюк розуміє, що він повинен стати гордістю мами і тата, а це гігантська відповідальність. Ну а егоїстом може вирости хто завгодно, навіть член самої багатодітної сім'ї, тому все залежить від деталей виховання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: виховання дитини, егоїст


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Негативні наслідки залякування дітей

Виховання | 17:00, 11.01.2021

Часто батьки лякають дітей бабайками та Бабою Ягою. Але такі залякування можуть зашкодити дитячій психіці.

Дитина соромиться: як поводитись батькам?

Дитина | 22:00, 07.01.2021

Кілька корисних порад для батьків сором'язливих дітей.

Дитина, дорослішаючи, вчиться мислити і самостійно приймати рішення. Але якщо їй це не дуже вдається, як батькам допомогти?

Як навчити дитину самостійно приймати рішення?

Дитина | 05:50, 07.01.2021

Дитина, дорослішаючи, вчиться мислити і самостійно приймати рішення. Але якщо їй це не дуже вдається, як батькам допомогти?

Чому дитина сумує?

Психологія | 11:00, 06.01.2021

Психологи пояснили, чому діти можуть сумувати.

Комп'ютерні ігри: чи дозволяти дитині?

Виховання | 15:30, 05.01.2021

У більшості ігор немає нічого поганого: вони розвивають логічне мислення і швидкість реакції. Тому не дуже розумно забороняти всі ігри без винятку.

Багато дітей роблять вигляд, що уважно слухають маму і тата, а потім все одно роблять по-своєму. Чому так відбувається? Як

Як виховувати дитину, щоб вона вас не тільки чула, а й розуміла?

Дитина | 06:50, 04.01.2021

Багато дітей роблять вигляд, що уважно слухають маму і тата, а потім все одно роблять по-своєму. Чому так відбувається? Як "достукатись" до сласної дитини?

Діти - не завжди милі і чемні, іноді й у них бувають погані дні, поганий настрій, що не рідко призводить до істерики. Як цього уникнути?

Як заспокоїти дитячу істерику без стресів для дорослих

Дитина | 05:45, 04.01.2021

Діти - не завжди милі і чемні, іноді й у них бувають погані дні, поганий настрій, що не рідко призводить до істерики. Як цього уникнути?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: