Чи може прийом дитячого аспірину допомогти під час вагітності?

Adoption
Date
  • 311 Переглядів
Ускладнення під час вагітності можуть бути руйнівними для жінки, яка хоче мати дитину. Незалежно від того, чи страждає вона на безпліддя, переживала повторні викидні або має ризик серйозного захворювання, пов’язаного з вагітністю, такого як прееклампсія, вона може запитати, чи можливо для неї мати здорову та успішну вагітність. Дитячий аспірин, який покращує кровообіг, зменшуючи утворення тромбів, може допомогти запобігти деяким із цих негативних наслідків вагітності.

6631_613e068519b50.jpeg (20.85 Kb)

Зачаття
Якщо дитячий аспірин приймається до того, як жінка завагітніє, це може збільшити шанси на успішне зачаття, покращуючи приплив крові до слизової оболонки матки. За словами фахівця з безпліддя Ізабель Райан, у жінок з ендометрієм менше 8 мм частота настання вагітності збільшується після прийому дитячого аспірину. Це покращення відбувається завдяки ефективнішому функціонуванню підкладки, оскільки дитячий аспірин не обов’язково робить підкладку товстішою. Дитячий аспірин також може збільшити ймовірність успішного зачаття, збільшуючи приплив крові до яєчників, утворюючи здоровіші яйцеклітини, що призводить до здоровіших ембріонів.

Викидень
За словами акушерів-гінекологів, п’ятнадцять відсотків жінок, які переживають повторні викидні — три чи більше послідовних втрати вагітності — мають синдром антифосфоліпідних антитіл — аутоімунне захворювання, при якому організм виробляє антитіла в окремих частинах кровоносних судин, що призводить до підвищення згортання крові. Оскільки прийом дитячого аспірину може запобігти утворенню тромбів у плацентарних кровоносних судинах, він може зменшити кількість викиднів, викликаних цим синдромом, хоча дитячий аспірин є найефективнішим, якщо його приймати разом із гепарином, що розріджує кров.

Ускладнення вагітності
Дитячий аспірин може знизити ризик прееклампсії у вагітної жінки, серйозного стану, коли у жінки розвивається високий кров’яний тиск, білок у сечі та затримується вода. Британське дослідження виявило 15-відсоткове зниження випадків прееклампсії, коли жінки з ризиком розвитку захворювання приймали дитячий аспірин. Те ж дослідження також виявило, що дитячий аспірин знижує ризик передчасних пологів на 8 відсотків. Клінічні дослідження «Вплив аспірину на гестацію та репродукцію» також показують, що, покращуючи приплив крові до плаценти, дитячий аспірин може допомогти запобігти випадкам народження дітей, які є маленькими для гестаційного віку, а також розвитку стану, який називається плацентарною недостатністю, коли плацентарна недостатність аномалії негативно впливають на ріст малюка.

Дитячий аспірин є безпечним засобом лікування, який широко використовувався в клінічних випробуваннях без ризику токсичності або значних побічних ефектів згідно з клінічним дослідженням «Вплив аспірину на вагітність і репродукцію». Однак вагітні жінки, які приймають дитячий аспірин, повинні припинити його до 36 тижнів, щоб запобігти аномальній кровотечі у матері чи дитини. Крім того, вагітна жінка повинна переконатися, що вона приймає дитячий, а не дорослий, аспірин. Повна доза аспірину, прийнята під час вагітності, може збільшити ризик викидня, погіршити ріст дитини, затримати пологи або викликати у дитини проблеми з серцем або легенями. Завжди консультуйтесь з лікарем перед прийомом буль-яких ліків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, аспірин дитячий, при вагітності, аспірин, запобігти, приплив, дослідження, збільшити


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Бути красивими - бажання усіх жінок, і під час вагітності воно лише посилюється. Тож відвідування косметолога - одне із завдань, яке перед собою стави

Від яких косметичних процедур краще відмовитись вагітним?

Я вагітна | 01:30, 18.04.2024

Бути красивими - бажання усіх жінок, і під час вагітності воно лише посилюється. Тож відвідування косметолога - одне із завдань, яке перед собою ставить майбутня мама. Проте, є такі процедури, від яких краще відмовитись.

Вагітність - це чудовий період в житті жінки. Проте, на жаль, не завжди всі 9 місяців проходять легко і без ускладнень. Одні з них - це набряки ніг. Я

Якщо у вагітної часто набрякають ноги

Я вагітна | 00:30, 18.04.2024

Вагітність - це чудовий період в житті жінки. Проте, на жаль, не завжди всі 9 місяців проходять легко і без ускладнень. Одні з них - це набряки ніг. Якщо вагітна побачила у себе цей симптом, що робити?

Не кожна вагіт ність - запланована і як би прикро це не звучало, не всі дітки - бажані. Щоб такого не відбувалося, краще підходити до сексуальних стос

Як захистити себе від небажаної вагітності?

Вагітність та пологи | 10:30, 15.04.2024

Не кожна вагіт ність - запланована і як би прикро це не звучало, не всі дітки - бажані. Щоб такого не відбувалося, краще підходити до сексуальних стосунків відповідально і обізнано.

Є чудові новини для майбутніх батьків, чия вагітність проходить не так прото, як хотілося б: вроджені вади розвитку плоду зараз можна виявити ще до на

Які вади розвитку можна виявити ще до народження дитини і як їх виправляють?

Вагітність та пологи | 01:20, 15.04.2024

Є чудові новини для майбутніх батьків, чия вагітність проходить не так прото, як хотілося б: вроджені вади розвитку плоду зараз можна виявити ще до народження.

Давним-давно вважалось, що вагітним не можна пити каву, бо вона негативно впливає на плід. Світ змінився і сучасні майбутні матусі не відмовляють собі

Чи можна пити каву під час вагітності: лікарка дала неочікувану відповідь

Харчування | 11:20, 12.04.2024

Давним-давно вважалось, що вагітним не можна пити каву, бо вона негативно впливає на плід. Світ змінився і сучасні майбутні матусі не відмовляють собі у задоволенні від цього напою. Що з цього приводу думає медицина?

Вагітні, буває, хворіють, стикаються з болем, зокрема головним. Що робити в такому випадку? Чи можна приймати звичні ліки?

Як боротись з головними болями під час вагітності?

Я вагітна | 06:20, 08.04.2024

Вагітні, буває, хворіють, стикаються з болем, зокрема головним. Що робити в такому випадку? Чи можна приймати звичні ліки?

Чому лікарі так проти, щоб жінки народжували раніше двадцяти? Вісімнадцяти - як мінімум? Справа тут навіть не в тому, що ми говоримо про вагітність не

Підліткова вагітність загрожує передчасною смертю

Вагітність та пологи | 07:40, 06.04.2024

Чому лікарі так проти, щоб жінки народжували раніше двадцяти? Вісімнадцяти - як мінімум? Справа тут навіть не в тому, що ми говоримо про вагітність неповнолітніх. А про те, як вона (рання вагітність) впливає на подальше життя жінки!

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: