Чому виникає задишка під час вагітності?

Adoption
Date
  • 382 Переглядів
З прогресуванням вагітності ви можете почати відчувати задишку навіть після мінімального фізичного навантаження. Як завжди, гормони вагітності винні в тому, що вам перехоплює подих. Ось що вам потрібно знати про задишку під час вагітності.

8121_article_ua_dyspnea_310x310.jpg (38.45 Kb)


Чи нормальна задишка під час вагітності?
Хоча легка задишка може бути некомфортною, це абсолютно нормально. Це також абсолютно безпечно для вашої дитини, яка постійно добре насичується киснем через плаценту.

Задишка може початися в першому триместрі вагітності і частота дихання також підвищується. У другому та третьому триместрах задишка може посилюватися, оскільки ваша дитина продовжує рости.

Що викликає задишку під час вагітності?
Гормони вагітності стимулюють ваш мозок до збільшення частоти та глибини дихання, тому ви отримуєте більше кисню для своєї майбутньої дитини. Ці гормони також розширюють капіляри у ваших дихальних шляхах і розслабляють м’язи легенів і бронхів.

Пізніше під час вагітності ваша матка притискається до діафрагми, коли росте. Це стискає ваші легені, обмежуючи їх здатність повністю розширюватися, коли ви робите вдих, і створюється відчуття, ніби ви щойно пробігли марафон, коли ви лише піднялися сходами.

Що робити з задишкою під час вагітності?
Хоча ви не можете повністю полегшити цей поширений симптом вагітності, є деякі речі, які ви можете зробити, щоб трохи полегшити його:

Встаньте якомога рівніше. Правильна постава дає вашим легеням трохи більше місця для виконання своєї роботи.
Спати, спираючись на лівий бік. Сон на лівому боці найкращий для кровообігу під час вагітності, а підпирання подушками також може допомогти впоратися з задишкою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: Чому виникає, задишка під час вагітності, мама, сайт для мам, вагітність, задишка, задишка при вагітності, дихання, відчуття, стиснення легенів, причини задишки


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Вагітність - особливий період у житті жінки, коли її здоров'я та благополуччя найважливіше для самої неї і її неродженого дитини. Деякі звички можуть

Три найбільші шкідливі звички при вагітності

Вагітність та пологи | 23:44, 26.09.2023

Вагітність - особливий період у житті жінки, коли її здоров'я та благополуччя найважливіше для самої неї і її неродженого дитини. Деякі звички можуть негативно впливати на цей період.

Провідні фахівці з репродуктивної медицини надали важливі поради щодо лікування беспліддя, що становить серйозну проблему для багатьох пар. Повідомляє

Лікарі надали поради як лікувати беспліддя

Вагітність та пологи | 17:07, 26.09.2023

Провідні фахівці з репродуктивної медицини надали важливі поради щодо лікування беспліддя, що становить серйозну проблему для багатьох пар. Повідомляє сайт Наша мама.

Ведучі вчені у сфері акушерства та гінекології, розповіли про значущі зміни та інновації, що впливають на процес пологів та догляд за матері та новона

Вчері розповіли про сучасні тенденції у сфері пологів

Вагітність та пологи | 10:40, 26.09.2023

Ведучі вчені у сфері акушерства та гінекології, розповіли про значущі зміни та інновації, що впливають на процес пологів та догляд за матері та новонародженим, пишуть у журналі Міжнародної федераціяї гінекології та акушерства.

Тести на вагітність визначають наявність у сечі чи крові жінки хоріонічного гонадотропіну людини (ХГЛ). Цей гормон починає активно вироблятися оболонк

Як насправді працює тест на вагітність?

Я вагітна | 07:30, 26.09.2023

Тести на вагітність визначають наявність у сечі чи крові жінки хоріонічного гонадотропіну людини (ХГЛ). Цей гормон починає активно вироблятися оболонками ембріона через 6-8 днів після запліднення. Саме в цей термін яйцеклітина прикріплюється до стінк

Інес Рамірес Перес – єдина жінка, яка зробила собі кесарів розтин.

Жінка, яка сама собі зробила кесарів розтин (фото)

Пологи | 06:20, 26.09.2023

Інес Рамірес Перес – єдина жінка, яка зробила собі кесарів розтин.

Під час вагітності жінка може мати бажання з'їсти певну їжу, іноді в досить дивних поєднаннях. Вчені виявили нейронні механізми, які контролюють смако

Причина дивних смакових вподобань у їжі при вагітності

Дієта для вагітних | 02:00, 26.09.2023

Під час вагітності жінка може мати бажання з'їсти певну їжу, іноді в досить дивних поєднаннях. Вчені виявили нейронні механізми, які контролюють смакові вподобання в цьому стані.

Так, може, хоч і відбувається це вкрай рідко, жінка, що виношує дитину, може завагітніти знову, хоч це і здається неможливим.

Чи може відбутися зачаття під час вагітності?

Я вагітна | 02:00, 25.09.2023

Так, може, хоч і відбувається це вкрай рідко, жінка, що виношує дитину, може завагітніти знову, хоч це і здається неможливим.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: