Чи може вживання занадто великої кількості білка бути небезпечним під час вагітності?

Adoption
Date
  • 87 Переглядів
Білок необхідний під час вагітності, і без достатньої кількості ваша дитина не буде рости нормально. Однак регулярне споживання більшої кількості білка, ніж вам потрібно, також може перешкоджати розвитку вашої дитини.

4736_i113802_2.jpg (55.14 Kb)

Білок і вагітність
Вам потрібно багато білка під час вагітності, оскільки він сприяє розвитку тканин плоду, включаючи правильний ріст мозку вашої ненародженої дитини. Вам також потрібна достатня кількість білка, оскільки він допомагає організму виробляти додаткову кількість крові, необхідної для підтримки вагітності. Білок особливо важливий протягом другого та третього триместру.

Скільки білка вистачить?
Вагітним жінкам потрібно більше білка, ніж жінкам, які не вагітні. Прагніть до 70 грамів білка на день, але дієтологи часто радять від 75 до 100 грамів білка. Вам не потрібно включати стільки грамів білка у свій щоденний раціон, замість цього можна розділити ці кількості середніми порціями за весь тиждень.

Незпека занадто великої кількості білка під час вагітності
Білкова їжа, наприклад м'ясо, може бути калорійною. Хоча вам потрібно близько 300 додаткових калорій на день під час вагітності, вживання більшої кількості калорій, ніж вам потрібно щодня, може призвести до нездорового збільшення ваги, що перевищує норму для підтримки вашої вагітності. Згідно зі статтею 2003 року, опублікованою в «Кокранівській базі даних систематичних оглядів», отримання більшої кількості білка, ніж вам потрібно, не є корисним і може погіршити нормальний ріст плоду. Стаття 2012 року, опублікована в «British Journal of Nutrition», повідомляє, що дієта з високим вмістом білка та низьким вмістом вуглеводів може гальмувати ріст ненародженої дитини, частково через те, що у вагітної жінки може розвинутися певний дефіцит поживних речовин.

Поговоріть зі своїм лікарем про точну кількість білка, який вам потрібен, згідно з вашим віко, ростом та особливостями організму під час вагітності.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: вживання занадто великої кількості білка, небезпечно під час вагітності, мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, при вагітності, потрібно, кількість грамів, кількість, калорії


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Ретельний контроль може захистити вашу дитину від поганого впливу надмірної кількості навколоплідних вод.

Багатоводдя при вагітності

Вагітність та пологи | 08:30, 04.02.2023

Ретельний контроль може захистити вашу дитину від поганого впливу надмірної кількості навколоплідних вод.

Що вам робити, якщо ви виявили гепатит B, коли ви вагітні або намагаєтеся завагітніти? Хороша новина полягає в тому, що сучасна медицина має під рукою

Гепатит В під час вагітності

Вагітність та пологи | 01:30, 04.02.2023

Що вам робити, якщо ви виявили гепатит B, коли ви вагітні або намагаєтеся завагітніти? Хороша новина полягає в тому, що сучасна медицина має під рукою масу засобів, щоб захистити дитину від цього інфекційного захворювання.

Стрептокок групи B (СГБ)— це тип бактерій, які зазвичай зустрічаються в піхвах багатьох здорових жінок.

Тест на стрептокок групи В під час вагітності

Вагітність та пологи | 23:00, 03.02.2023

Стрептокок групи B (СГБ)— це тип бактерій, які зазвичай зустрічаються в піхвах багатьох здорових жінок.

Хоча цей термін звучить страшно, вузли на пуповині не дуже поширені, і навіть якщо вони трапляються, вони зазвичай становлять невеликий ризик для вас

Вузли на пуповині під час вагітності

Вагітність та пологи | 08:30, 03.02.2023

Хоча цей термін звучить страшно, вузли на пуповині не дуже поширені, і навіть якщо вони трапляються, вони зазвичай становлять невеликий ризик для вас або вашої дитини.

Домашній тест на вагітність — одна з перших ознак того, що ви збираєтеся стати мамою (ура!). Залежно від того, що рекомендує ваш лікар, ви також может

Чи потрібен аналіз крові на вагітність?

Вагітність та пологи | 00:30, 03.02.2023

Домашній тест на вагітність — одна з перших ознак того, що ви збираєтеся стати мамою (ура!). Залежно від того, що рекомендує ваш лікар, ви також можете отримати ці результати, підтверджені аналізом крові на вагітність.

Як майбутня мама, одним із перших питань, які вас хвилює протягом першого триместру, буде: «Коли я почую серцебиття своєї дитини?» У попередні десятил

Як рано можна почути серцебиття дитини?

Вагітність та пологи | 08:30, 01.02.2023

Як майбутня мама, одним із перших питань, які вас хвилює протягом першого триместру, буде: «Коли я почую серцебиття своєї дитини?» У попередні десятиліття пристрій, схожий на стетоскоп, був єдиним доступним інструментом, і лише лікар міг почути серце

Багато жінок використовують грудне вигодовування як метод природної контрацепції, поки не відлучать своїх дітей від грудей.

Ранні ознаки вагітності під час годування груддю

Вагітність та пологи | 01:30, 01.02.2023

Багато жінок використовують грудне вигодовування як метод природної контрацепції, поки не відлучать своїх дітей від грудей.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: