Як зняти біль у крижово-клубовому суглобі під час вагітності?

Adoption
Date
  • 156 Переглядів
Під час вагітності ви виробляєте гормони, які називаються релаксинами. Ці гормони викликають розм’якшення зв’язок в області тазу. Біль розвивається в крижово-клубовому суглобі, суглобі в задній частині таза, який з’єднує ваш хребет і таз, коли ви навантажуєте або тиснете на розм’якшені зв’язки, що оточують крижово-клубовий суглоб, неправильною поставою, підйомом важких речей, вставанням з положення сидячи або лежачи на спині.

6733_ber1_1.jpg (17.76 Kb)

Як зменшити біль у крижово-клубовому суглобі?

Виконуйте вправи для преса, спини і тазу. Наприклад, виконуйте вправи для тазового дна, стискаючи м’язи, за допомогою яких ви спорожняєте сечовий міхур, приблизно п’ять секунд, п’ять разів поспіль.

Прийміть теплу ванну, щоб полегшити біль і дискомфорт у крижово-клубовому суглобі. Переконайтеся, що температура води не надто висока, щоб вона не зашкодила вашій майбутній дитині.

Носіть тазовий пояс, щоб зменшити біль у спині та зменшити тиск на спину та хребет.

Прийміть знеболююче. Не приймайте ібупрофен, який небезпечний і може призвести до вроджених вад плоду. Перш ніж приймати будь-які ліки під час вагітності, отримайте дозвіл лікаря.

Проконсультуйтеся з допологовим мануальним терапевтом або фізіотерапевтом, який може відрегулювати ваш хребет або маніпулювати жорсткими точками в області тазу, спини та стегон, щоб допомогти виправити будь-який дисбаланс ваги та полегшити біль у суглобах.

Не штовхайте та не піднімайте важкі предмети під час вагітності, особливо якщо ви чутливі до болю в крижово-клубовому суглобі. Припиніть будь-яку діяльність, якщо ви відчуваєте біль у спині або суглобах.

Обговоріть свій біль зі своїм лікарем, який може поставити вам професійний діагноз і дати конкретні поради щодо профілактики та варіантів лікування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: зняти біль, у крижово-клубовому суглобі, під час вагітності, біль, суглоб, мама, сайт для мам, вагітність, суглоби, хребет, вправи, як зменшити біль


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Ретельний контроль може захистити вашу дитину від поганого впливу надмірної кількості навколоплідних вод.

Багатоводдя при вагітності

Вагітність та пологи | 08:30, 04.02.2023

Ретельний контроль може захистити вашу дитину від поганого впливу надмірної кількості навколоплідних вод.

Що вам робити, якщо ви виявили гепатит B, коли ви вагітні або намагаєтеся завагітніти? Хороша новина полягає в тому, що сучасна медицина має під рукою

Гепатит В під час вагітності

Вагітність та пологи | 01:30, 04.02.2023

Що вам робити, якщо ви виявили гепатит B, коли ви вагітні або намагаєтеся завагітніти? Хороша новина полягає в тому, що сучасна медицина має під рукою масу засобів, щоб захистити дитину від цього інфекційного захворювання.

Стрептокок групи B (СГБ)— це тип бактерій, які зазвичай зустрічаються в піхвах багатьох здорових жінок.

Тест на стрептокок групи В під час вагітності

Вагітність та пологи | 23:00, 03.02.2023

Стрептокок групи B (СГБ)— це тип бактерій, які зазвичай зустрічаються в піхвах багатьох здорових жінок.

Хоча цей термін звучить страшно, вузли на пуповині не дуже поширені, і навіть якщо вони трапляються, вони зазвичай становлять невеликий ризик для вас

Вузли на пуповині під час вагітності

Вагітність та пологи | 08:30, 03.02.2023

Хоча цей термін звучить страшно, вузли на пуповині не дуже поширені, і навіть якщо вони трапляються, вони зазвичай становлять невеликий ризик для вас або вашої дитини.

Домашній тест на вагітність — одна з перших ознак того, що ви збираєтеся стати мамою (ура!). Залежно від того, що рекомендує ваш лікар, ви також может

Чи потрібен аналіз крові на вагітність?

Вагітність та пологи | 00:30, 03.02.2023

Домашній тест на вагітність — одна з перших ознак того, що ви збираєтеся стати мамою (ура!). Залежно від того, що рекомендує ваш лікар, ви також можете отримати ці результати, підтверджені аналізом крові на вагітність.

Як майбутня мама, одним із перших питань, які вас хвилює протягом першого триместру, буде: «Коли я почую серцебиття своєї дитини?» У попередні десятил

Як рано можна почути серцебиття дитини?

Вагітність та пологи | 08:30, 01.02.2023

Як майбутня мама, одним із перших питань, які вас хвилює протягом першого триместру, буде: «Коли я почую серцебиття своєї дитини?» У попередні десятиліття пристрій, схожий на стетоскоп, був єдиним доступним інструментом, і лише лікар міг почути серце

Багато жінок використовують грудне вигодовування як метод природної контрацепції, поки не відлучать своїх дітей від грудей.

Ранні ознаки вагітності під час годування груддю

Вагітність та пологи | 01:30, 01.02.2023

Багато жінок використовують грудне вигодовування як метод природної контрацепції, поки не відлучать своїх дітей від грудей.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: