Чи можна приймати біотин під час вагітності?

Adoption
Date
  • 129 Переглядів
Багато вагітних жінок мають дефіцит біотину. Дефіцит біотину у дорослих може спричинити випадання волосся, висип на обличчі, оніміння, поколювання, депресію, але він також може сприяти вродженим дефектам у немовлят, матері яких мають дефіцит вітаміну. Вагітним жінкам потрібно 30 мікрограмів біотину щодня, тому обговоріть зі своїм лікарем зміни дієти, які ви можете зробити, або добавки, які ви можете додати до свого розпорядку дня, щоб досягти цієї мети.

3155_tablet_1.jpg (24.12 Kb)


Біотин під час вагітності
Тіло швидше розщеплює біотин під час вагітності, що може спричинити дефіцит у багатьох вагітних жінок. Насправді, за даними Інституту Лайнуса Полінга та "Американського журналу клінічного харчування", від однієї третини до половини всіх вагітних жінок спостерігається зниження рівня біотину. Дефіцит біотину, швидше за все, виникає на пізніх термінах вагітності. Прийом біотину під час вагітності може допомогти запобігти такій ситуації і зазвичай безпечний. Однак важливо, щоб ви поговорили зі своїм лікарем, перш ніж збільшити споживання біотину, особливо з добавок.

Біотин і вроджені дефекти
Кілька досліджень показують, що дефіцит біотину може спричинити вроджені дефекти у тварин, але те ж саме може стосуватися і людей. Наприклад, дослідження, проведені на мишах, свідчать про те, що дефіцит біотину може спричинити розщілину піднебіння, заячу губу та деформації скелета, зазначає дослідження, опубліковане в "Journal of Nutrition". Хоча досліджень на людях, які підтверджують, що подібні ефекти можуть виникнути у ненароджених дітей, недостатньо, забезпечення достатнього споживання біотину під час вагітності може допомогти запобігти цим потенційним вродженим дефектам.

Харчові джерела біотину
Один із найпростіших способів збільшити споживання біотину — вживати продукти, багаті цією поживною речовиною. Ці продукти також містять багато інших поживних речовин, необхідних для підтримки здорової вагітності. Яйця є одними з основних джерел. Однак приготування яєць є ключовим, оскільки сирі яйця можуть містити забруднювачі, які становлять небезпеку для вашої майбутньої дитини. Споживання великої кількості сирих яєчних білків також пов’язане з дефіцитом біотину. Додатковими харчовими джерелами біотину є печінка, свинина, лосось, авокадо, малина, сир чеддер і цвітна капуста.

Добавки біотину під час вагітності
Поговоріть зі своїм лікарем про добавки біотину, перш ніж додавати вітамін до дієти під час вагітності. Незважаючи на те, що великі дози біотину не є токсичними, завжди необхідно отримувати дозвіл на прийом будь-яких речовин під час вагітності, оскільки багато речей проходять через плаценту до вашої ненародженої дитини. Завжди повідомляйте своєму лікарю, які інші добавки та ліки ви приймаєте, щоб запобігти потенційній взаємодії. Багато пренатальних полівітамінів уже містять біотин, і ваш лікар порекомендує, який рівень добавок вам підходить, якщо такий є.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: можна приймати, біотин під час вагітності, приймати, біотин, під час вагітності, мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, дефіцит, споживання, спричинити, запобігти, допомогти


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Ретельний контроль може захистити вашу дитину від поганого впливу надмірної кількості навколоплідних вод.

Багатоводдя при вагітності

Вагітність та пологи | 08:30, 04.02.2023

Ретельний контроль може захистити вашу дитину від поганого впливу надмірної кількості навколоплідних вод.

Що вам робити, якщо ви виявили гепатит B, коли ви вагітні або намагаєтеся завагітніти? Хороша новина полягає в тому, що сучасна медицина має під рукою

Гепатит В під час вагітності

Вагітність та пологи | 01:30, 04.02.2023

Що вам робити, якщо ви виявили гепатит B, коли ви вагітні або намагаєтеся завагітніти? Хороша новина полягає в тому, що сучасна медицина має під рукою масу засобів, щоб захистити дитину від цього інфекційного захворювання.

Стрептокок групи B (СГБ)— це тип бактерій, які зазвичай зустрічаються в піхвах багатьох здорових жінок.

Тест на стрептокок групи В під час вагітності

Вагітність та пологи | 23:00, 03.02.2023

Стрептокок групи B (СГБ)— це тип бактерій, які зазвичай зустрічаються в піхвах багатьох здорових жінок.

Хоча цей термін звучить страшно, вузли на пуповині не дуже поширені, і навіть якщо вони трапляються, вони зазвичай становлять невеликий ризик для вас

Вузли на пуповині під час вагітності

Вагітність та пологи | 08:30, 03.02.2023

Хоча цей термін звучить страшно, вузли на пуповині не дуже поширені, і навіть якщо вони трапляються, вони зазвичай становлять невеликий ризик для вас або вашої дитини.

Домашній тест на вагітність — одна з перших ознак того, що ви збираєтеся стати мамою (ура!). Залежно від того, що рекомендує ваш лікар, ви також может

Чи потрібен аналіз крові на вагітність?

Вагітність та пологи | 00:30, 03.02.2023

Домашній тест на вагітність — одна з перших ознак того, що ви збираєтеся стати мамою (ура!). Залежно від того, що рекомендує ваш лікар, ви також можете отримати ці результати, підтверджені аналізом крові на вагітність.

Як майбутня мама, одним із перших питань, які вас хвилює протягом першого триместру, буде: «Коли я почую серцебиття своєї дитини?» У попередні десятил

Як рано можна почути серцебиття дитини?

Вагітність та пологи | 08:30, 01.02.2023

Як майбутня мама, одним із перших питань, які вас хвилює протягом першого триместру, буде: «Коли я почую серцебиття своєї дитини?» У попередні десятиліття пристрій, схожий на стетоскоп, був єдиним доступним інструментом, і лише лікар міг почути серце

Багато жінок використовують грудне вигодовування як метод природної контрацепції, поки не відлучать своїх дітей від грудей.

Ранні ознаки вагітності під час годування груддю

Вагітність та пологи | 01:30, 01.02.2023

Багато жінок використовують грудне вигодовування як метод природної контрацепції, поки не відлучать своїх дітей від грудей.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: