Чому пече в області малого тазу при вагітності?

Adoption
Date
  • 321 Переглядів
Жіночий організм істотно змінюється під час вагітності. Оскільки дитина, що росте, знаходиться в порожнині малого тазу і також має пройти через таз під час пологів, багато з цих змін локалізуються в області тазу. Під час вагітності жінки відчувають різноманітні відчуття, які можуть включати дискомфорт у тазу або печіння.

2405_ber1.jpg (17.76 Kb)


Значення пекучого болю в малому тазу при вагітності залежить від безлічі різних факторів. Біль, який з часом невпинно посилюється, може свідчити про травму або щось ненормальне; періодичний біль може бути цілком нормальним явищем. Однією з найпоширеніших причин печіння або дискомфорту в області тазу під час вагітності є біль у круглих зв’язках, нормальне розтягнення зв’язок, які підтримують матку.

Період часу
В залежності від того, коли виникає печіння в області тазу під час вагітності, біль може мати різні причини. У другому та третьому триместрах жінки починають виділяти гормон релаксин. Це спричиняє розслаблення зв’язок і може призвести до відчуття печіння тазового зміщення, оскільки зазвичай зрощені кістки тазового поясу трохи відокремлюються одна від одної. Хоча іноді біль, пов’язаний з релаксином, викликає дискомфорт, це нормально.

Жінкам, які відчувають печіння в області таза, яке здається постійним або посилюється з часом, слід враховувати можливість інфекції. Зміна рівня гормонів робить дріжджові інфекції та інфекції сечовивідних шляхів відносно поширеними під час вагітності. Жінки, які думають, що у них інфекція, повинні відвідати свого акушера, щоб виключити інші причини печіння та отримати пораду щодо лікування захворювання та покращення комфорту.

Хоча нерідко хвилюватися, що дискомфорт або печіння в області таза під час вагітності є ознакою того, що щось не так, більшість тазових болів є нормальним явищем. Загалом, звичайні болі під час вагітності то приходять, то зникають, зміна положення посилює або полегшує дискомфорт. Жінки, у яких біль не змінюється протягом тривалого часу або з положенням, можуть мати щось, не пов’язане з вагітністю, і їм слід звернутися до лікаря.

Тазовий біль, який виникає трохи вище лобкової кістки, є сильним, і якщо він локалізується з одного боку з часом, це може бути ознакою серйозного ускладнення вагітності. Позаматкова вагітність викликає такий біль і виникає, коли запліднена яйцеклітина помилково імплантується в фаллопієву трубу замість матки. У міру розвитку яйцеклітина заповнює трубу, викликаючи сильний біль. Якщо не лікувати, це може призвести до розриву труби, значної кровотечі та навіть смерті. Про такі болі слід негайно повідомити лікаря.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: Чому пече, в області малого тазу, при вагітності, пече, таз, причини, мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, печіння, в області, дискомфорт, виникає, інфекції, відчуття, явища


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Японські онкологи в публікації в The New England Journal of Medicine детально описали одразу два клінічні випадки передачі пухлини від матері до плоду

Метастази раку шийки матки з вагітної перейшли в легені її сина

Вагітність та пологи | 07:30, 27.09.2023

Японські онкологи в публікації в The New England Journal of Medicine детально описали одразу два клінічні випадки передачі пухлини від матері до плоду.

Професорка Університету в Осло Анна Саймор запропонувала використовувати жінок із мертвим мозком, як сурогатних матерів і насправді не бачить у цьому

Жінок, які перебувають в комі, запропонували використовувати для виношування дітей

Вагітність та пологи | 06:20, 27.09.2023

Професорка Університету в Осло Анна Саймор запропонувала використовувати жінок із мертвим мозком, як сурогатних матерів і насправді не бачить у цьому нічого надзвичайного.

Науковці розробили новий безпечний метод штучного запліднення, який приблизно на 80% ефективний для зачаття дитини бажаної статі.

Вчені знайшли безпечний спосіб обирати стать дитини

Плануємо дитину | 02:00, 27.09.2023

Науковці розробили новий безпечний метод штучного запліднення, який приблизно на 80% ефективний для зачаття дитини бажаної статі.

Вагітність - особливий період у житті жінки, коли її здоров'я та благополуччя найважливіше для самої неї і її неродженого дитини. Деякі звички можуть

Три найбільші шкідливі звички при вагітності

Вагітність та пологи | 23:44, 26.09.2023

Вагітність - особливий період у житті жінки, коли її здоров'я та благополуччя найважливіше для самої неї і її неродженого дитини. Деякі звички можуть негативно впливати на цей період.

Провідні фахівці з репродуктивної медицини надали важливі поради щодо лікування беспліддя, що становить серйозну проблему для багатьох пар. Повідомляє

Лікарі надали поради як лікувати беспліддя

Вагітність та пологи | 17:07, 26.09.2023

Провідні фахівці з репродуктивної медицини надали важливі поради щодо лікування беспліддя, що становить серйозну проблему для багатьох пар. Повідомляє сайт Наша мама.

Ведучі вчені у сфері акушерства та гінекології, розповіли про значущі зміни та інновації, що впливають на процес пологів та догляд за матері та новона

Вчері розповіли про сучасні тенденції у сфері пологів

Вагітність та пологи | 10:40, 26.09.2023

Ведучі вчені у сфері акушерства та гінекології, розповіли про значущі зміни та інновації, що впливають на процес пологів та догляд за матері та новонародженим, пишуть у журналі Міжнародної федераціяї гінекології та акушерства.

Тести на вагітність визначають наявність у сечі чи крові жінки хоріонічного гонадотропіну людини (ХГЛ). Цей гормон починає активно вироблятися оболонк

Як насправді працює тест на вагітність?

Я вагітна | 07:30, 26.09.2023

Тести на вагітність визначають наявність у сечі чи крові жінки хоріонічного гонадотропіну людини (ХГЛ). Цей гормон починає активно вироблятися оболонками ембріона через 6-8 днів після запліднення. Саме в цей термін яйцеклітина прикріплюється до стінк

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: