Як зупинити вироблення грудного молока?

Adoption
Date
  • 300 Переглядів
Через кілька днів після народження вашої дитини груди наповнюються молоком в очікуванні годування дитини. Якщо ви вирішили не годувати грудьми, ви можете відчувати біль і набряк, коли ваші груди наповнюються молоком. Найкраще почекати цей період і дати молоку припинитись природним шляхом, що може тривати до двох тижнів. Тим часом ви можете заохотити свій організм припинити вироблення молока, яке вам не потрібно, і полегшити свій дискомфорт.

7040_ccf25c5888d6b46bffbf3bb4183893da_1.jpg (28.83 Kb)


Носіть підтримуючий бюстгальтер, навіть вночі, якщо вам буде комфортніше. Лікарі застерігають молодих мам від перев’язування грудей, оскільки це може призвести до закупорки проток, що призведе до маститу, який є інфекцією грудей.

Уникайте дотиків до грудей. Будь-яка стимуляція може спричинити втрату молока, що сигналізує вашому тілу про необхідність виробляти ще більше молока. Поверніться спиною до струменя душу, оскільки тепла вода, що стікає по грудях, може стимулювати рефлекс опускання.

Прикладайте холодні компреси до грудей. Це зменшить як набряк, так і біль від нагрубання грудей.

Прийміть безрецептурні знеболюючі, такі як ібупрофен. Це полегшить біль і деякий набряк.

Якщо ваші наповнені груди дуже болять і повні, ви можете зцідити невелику кількість молока, щоб трохи послабити тиск. Однак майте на увазі, що це може подовжити час вироблення молока.

Попросіть свого лікаря про ліки за рецептом, щоб швидше припинити вироблення молоко. Але майте на увазі, що ці ліки несуть ризик серйозних побічних ефектів, включаючи утворення тромбів, низький кров'яний тиск та інсульт, і їх не призначають регулярно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, молоко, груди, вироблення, набряк, як припинити вироблення молока


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Вам може здаватися, що дитинка стукає вам в живіт, або ж копається, але це може бути гикавкою плода.

Гикавка плода під час вагітності: поради медика

Вагітність та пологи | 08:30, 18.04.2024

Вам може здаватися, що дитинка стукає вам в живіт, або ж копається, але це може бути гикавкою плода.

Бути красивими - бажання усіх жінок, і під час вагітності воно лише посилюється. Тож відвідування косметолога - одне із завдань, яке перед собою стави

Від яких косметичних процедур краще відмовитись вагітним?

Я вагітна | 01:30, 18.04.2024

Бути красивими - бажання усіх жінок, і під час вагітності воно лише посилюється. Тож відвідування косметолога - одне із завдань, яке перед собою ставить майбутня мама. Проте, є такі процедури, від яких краще відмовитись.

Вагітність - це чудовий період в житті жінки. Проте, на жаль, не завжди всі 9 місяців проходять легко і без ускладнень. Одні з них - це набряки ніг. Я

Якщо у вагітної часто набрякають ноги

Я вагітна | 00:30, 18.04.2024

Вагітність - це чудовий період в житті жінки. Проте, на жаль, не завжди всі 9 місяців проходять легко і без ускладнень. Одні з них - це набряки ніг. Якщо вагітна побачила у себе цей симптом, що робити?

Не кожна вагіт ність - запланована і як би прикро це не звучало, не всі дітки - бажані. Щоб такого не відбувалося, краще підходити до сексуальних стос

Як захистити себе від небажаної вагітності?

Вагітність та пологи | 10:30, 15.04.2024

Не кожна вагіт ність - запланована і як би прикро це не звучало, не всі дітки - бажані. Щоб такого не відбувалося, краще підходити до сексуальних стосунків відповідально і обізнано.

Є чудові новини для майбутніх батьків, чия вагітність проходить не так прото, як хотілося б: вроджені вади розвитку плоду зараз можна виявити ще до на

Які вади розвитку можна виявити ще до народження дитини і як їх виправляють?

Вагітність та пологи | 01:20, 15.04.2024

Є чудові новини для майбутніх батьків, чия вагітність проходить не так прото, як хотілося б: вроджені вади розвитку плоду зараз можна виявити ще до народження.

Давним-давно вважалось, що вагітним не можна пити каву, бо вона негативно впливає на плід. Світ змінився і сучасні майбутні матусі не відмовляють собі

Чи можна пити каву під час вагітності: лікарка дала неочікувану відповідь

Харчування | 11:20, 12.04.2024

Давним-давно вважалось, що вагітним не можна пити каву, бо вона негативно впливає на плід. Світ змінився і сучасні майбутні матусі не відмовляють собі у задоволенні від цього напою. Що з цього приводу думає медицина?

Вагітні, буває, хворіють, стикаються з болем, зокрема головним. Що робити в такому випадку? Чи можна приймати звичні ліки?

Як боротись з головними болями під час вагітності?

Я вагітна | 06:20, 08.04.2024

Вагітні, буває, хворіють, стикаються з болем, зокрема головним. Що робити в такому випадку? Чи можна приймати звичні ліки?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: