Непристойні питання, які не можна ставити вагітним

Adoption
Date
  • 152 Переглядів
Навіть якщо вам дуже цікаво, краще про це не питати.

3129_1dd6cd77d0fec1788ffbfe11b670783e_665x442.jpg (19.28 Kb)Вагітні жінки часто стикаються з безцеремонним ставленням, порадами, яких не питали, та питаннями, на які неприємно відповідати. Причому це може бути як з боку близьких людей, так і зовсім від сторонніх. Якщо у вашому оточенні є жінкапри надії, запам'ятайте, з якими питаннями звертатися до неї практично непристойно.

1. "А скільки ти набрала?"

Хоч би скільки важила жінка до вагітності, набирати вагу (і досить швидко) психологічно важко. А в останні пару місяців вагітності вона взагалі почувається неповоротким бегемотом, тому ваші питання про вагу буквально ранять по живому. До того ж, подумайте, з якою метою взагалі задається це питання?

2. "Можна торкнутися живота?"

Причому, зазвичай, руки тягнуть, не чекаючи відповіді. Це безцеремонне втручання в інтимний простір іншої людини, тому не повторюйте на вагітних, які і без того в стані стресу. Живіт майбутньої мами може чіпати лише батько дитини, лікар та старші діти, якщо є.

3. "Як ти можеш це їсти? Вагітним не можна", "Як? Ти все ще їздиш за кермом?", "Ти продовжуєш займатися спортом?", "Ти все ще працюєш? Народжувати теж на роботі будеш?"

...І інші питання про спосіб життя вагітної. Повірте, вона краще за вас знає, що їй можна, а що не можна, що їй потрібно зробити, а що ні. Не треба говорити їй, що їсти і що пити, коли працювати і коли відпочивати, вас про це ніхто не просив.

4. "Пологовий будинок уже вибрали? А лікаря?"

Припустимо, вибрали. А може ні. Що відповідь на це запитання змінить у вашому житті? Вагітній не потрібні питання про неї з ввічливості або підтримки діалогу. Вона сама розповість те, що вважає за потрібне

5. "А чоловік буде на пологах?"

Вагітні ненавидять відповідати на це питання, тому що одним питанням зазвичай розмова не обмежується. Люди діляться на прихильників та противників партнерських пологів. До якого табору не належали вагітна та її чоловік, у них є на те причини, пояснювати які вони не зобов'язані. І точно вони не хочуть, щоб їм нав'язували протилежну думку.

6. "А як же ти справлятимешся?"

Особливо актуально, якщо у сім'ї вже є маленька дитина. Повірте, вагітна і так багато часу присвячує тому, щоби придумати, як підлаштувати своє життя під нового члена сім'ї. І своїм "бідна, це ж так важко" ви тільки вбиваєте її бажання спілкуватися з вами далі.

7. "Сама народжуватимеш?"

Питання може стосуватися як природних пологів та кесаревого розтину, так і використання анестезії. Лізти в такі інтимні подробиці жіночого життя, якщо вагітна сама не порушує цієї теми, категорично не варто.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: вагітність, вагітна питання, вагітна, вагітна жінка, вагітна у відпустці, що не варто питати вагітних, топ питання


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Незалежно від того, яку вагітність виношує жінка, симптоми провісників пологів загалом однакові і відрізняються лише стрімкістю їх прояви.

Другі пологи: провісники

Вагітність та пологи | 17:00, 24.01.2022

Незалежно від того, яку вагітність виношує жінка, симптоми провісників пологів загалом однакові і відрізняються лише стрімкістю їх прояви.

Згідно з новим дослідженням, куріння марихуани під час вагітності є настільки ж небезпечним, як і вживання алкоголю, та може привести до передчасних п

Вчені з’ясували, як куріння марихуани під ча вагітності впливає на розвиток плоду

Шкідливі звички | 10:00, 24.01.2022

Згідно з новим дослідженням, куріння марихуани під час вагітності є настільки ж небезпечним, як і вживання алкоголю, та може привести до передчасних пологів, а також зниження ваги дитини.

Якщо ви плануєте вагітність, варто пройти медичне обстеження, аби в подальшому під час вагітності не було ускладненьчерез можливі всже наявні проблеми

Які аналізи потрібно здавати перед вагітністю

Плануємо дитину | 08:30, 24.01.2022

Якщо ви плануєте вагітність, варто пройти медичне обстеження, аби в подальшому під час вагітності не було ускладненьчерез можливі всже наявні проблеми в організмі.

Згідно з новим дослідженням учених з Кардіфського університету, у дітей, які народилися в зимовий період, з більшою ймовірністю з’являться психічні ро

Вчені назвали, в яку пору року краще народжувати дітей

Плануємо дитину | 08:00, 24.01.2022

Згідно з новим дослідженням учених з Кардіфського університету, у дітей, які народилися в зимовий період, з більшою ймовірністю з’являться психічні розлади. Це пов’язано з одним з гормонів, який виділяє жіночий організм восени і взимку.

Багато майбутніх мам недооцінюють небезпеку вітрянки. Тим часом це захворювання може призвести до серйозних наслідків для дитини, що ще не народилася.

Обережно, вітрянка: майбутнім матерям на замітку

Вагітність та пологи | 21:00, 23.01.2022

Багато майбутніх мам недооцінюють небезпеку вітрянки. Тим часом це захворювання може призвести до серйозних наслідків для дитини, що ще не народилася.

Вагітність та післяпологовий період – це особливий час у житті жінки, в який її організм вимагає дотримання певних правил гігієни, відмінних від прави

Гігієна під час вагітності та після пологів

Вагітність та пологи | 01:30, 23.01.2022

Вагітність та післяпологовий період – це особливий час у житті жінки, в який її організм вимагає дотримання певних правил гігієни, відмінних від правил у звичайному житті. Хоч їх і досить багато, але вони не такі вже й складні для дотримання. Майбутн

За весь період вагітності майбутня матуся здає цілу купу аналізів, щоб лікарі могли тримати стан жінки та її малюка на контролі. Один із таких аналізі

Ацетон у сечі при вагітності

Вагітність та пологи | 21:00, 22.01.2022

За весь період вагітності майбутня матуся здає цілу купу аналізів, щоб лікарі могли тримати стан жінки та її малюка на контролі. Один із таких аналізів – визначення концентрації кетонових тіл у сечі.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: