Поради, які допоможуть полегшити пологи

Adoption
Date
  • 119 Переглядів
Пологи - складний процес, який вимагає підготовки від майбутньої мами.

Як полегшити процес пологів?


Подивіться, що допоможе будь-якій жінці уникнути труднощів.

1. Внутрішній настрій

Не потрібно думати, що пологи - це найжахливіша подія в житті. Налаштовуватися потрібно на позитив, не потрібно боятися, нервувати і турбуватися: це нормальний природний фізіологічний процес.

2. Підтримка форми

Вагітним жінкам теж потрібно контролювати свою норму ваги і не намагатися їсти все підряд, тому що «в положенні можна». Паралельно з правильним харчуванням потрібно робити фізичні вправи: побільше гуляти пішки, робити дихальну гімнастику і йогу для вагітних.

3. Вміти відволікатися

У перші пологи весь процес в середньому може займати до 12 годин, тому на початку краще не панікувати, а чимось намагатися себе відвернути. Подивіться щось веселе, поспілкуйтеся з близькими по відеозв'язку в перервах між переймами, щоб не зациклюватися на болі.

4. Запишіться на підготовчі курси

Багато корисної інформації ви зможете дізнатися на курсах для вагітних. Там вас навчать правильно дихати, дадуть необхідну інформацію, завдяки якій ви будете впевнені в собі і своїх силах.

5. Вибирайте зручну позу

Багато хто чомусь думають, що в горизонтальному положенні переносити біль легше. Але під час пологів іноді бувають більш вигідними вертикальні пози, оскільки завдяки силі гравітації голова малюка буде тиснути на шийку матки, що допоможе прискорити процес його появи на світло.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: пологи, поради, майбутня мама


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Як гіпертонія під час вагітності впливає на жінку?

Мама | 15:30, 23.02.2021

У жінок з гіпертонією вагітність може протікати інакше.

На тривалість вагітності впливає генетика

Я вагітна | 15:00, 23.02.2021

Нове дослідження, представлене в журналі eLife, показує, як ген під назвою HAND2 може впливати на початок пологів.

Ефективне відновлення після кесаревого розтину

Вагітність та пологи | 11:00, 18.02.2021

Згідно з новим дослідженням Університету охорони здоров'я штату Міссурі, у жінок, які займались фізіотерапією після кесаревого розтину, результати значно покращилися в порівнянні з тими, хто цього не робив.

Трапляється, що пари, які дуже хочуть дитинки, не можуть завагітніти. Якщо жінка сильно зациклюється на цьому бажанні, не рідко буває, що завагітніти

Як зачати дитину швидко?

Зачаття | 05:00, 15.02.2021

Трапляється, що пари, які дуже хочуть дитинки, не можуть завагітніти. Якщо жінка сильно зациклюється на цьому бажанні, не рідко буває, що завагітніти їй не вдається. Тому потрібно відпустити ситуацію і насолоджуватись процесом, - і побачите дві завіт

Спосіб життя впливає на гени немовлят

Вагітність та пологи | 11:00, 12.02.2021

Дослідження, проведене вченими з Лундського університету в Швеції, показало зв'язок між зміною способу життя вагітних жінок з ожирінням і епігенетичними змінами у дитини. Результати були опубліковані в журналі Diabetes.

Коли ми говоримо про ранню вагітність, маємо на увазі жінок у положенні віком від 15-16 років. Проте, трапляється, що вагітність настає і швидше. Дуже

Переваги і недоліки ранньої вагітності

Вагітність та пологи | 05:00, 12.02.2021

Коли ми говоримо про ранню вагітність, маємо на увазі жінок у положенні віком від 15-16 років. Проте, трапляється, що вагітність настає і швидше. Дуже часто такі вагітності переривають за допомогою абортів і тільки 10-15% випадків завершується благоп

Як вживання антибіотиків впливає на вагітність?

Вагітність та пологи | 18:00, 11.02.2021

Дослідники з Данії порівняли дані про майже 1,2 млн вагітностей з 1997 по 2016 рік і не виявили зв'язку між впливом макролідів на ранніх термінах вагітності і ризиком серйозних вроджених дефектів.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: