Фактори, які провокують викидні та діабет у вагітних

Adoption
Date
  • 91 Переглядів
Міжнародна дослідницька група під керівництвом Університету Британської Колумбії вперше визначила, наскільки важлива вилочкова залоза.

Викидень та діабет у вагітності


Вона, виявилося, запобігає викидням і розвитку діабету у вагітних. Жіночі статеві гормони провокують важливі зміни в залозі, що призводить до вироблення спеціалізованих Treg-клітин. Увага вчених також привернув рецептор RANK, експрессіруемий в вилочкової залозі. Як показали експерименти, у мишей, позбавлених RANK, була порушена вироблення Treg під час вагітності. Це призвело до зменшення кількості Treg в плаценті, збільшення числа викиднів і розвитку діабету (відзначався підвищений рівень цукру та інсуліну в крові, а мишенята мали аномально високий вага).

При здорової вагітності Treg мігрують в жирову тканину матері, запобігаючи запалення і допомагаючи контролювати рівень цукру. Що важливо, експеримент показав: мишенята залишалися схильними до діабету і надмірної ваги протягом усього життя. Але введення Treg-клітин, виділених з організму здорових тварин, звертало назад всі проблеми зі здоров'ям матері і нормалізував вага дитинчат. Дослідники також проаналізували вагітних жінок з діабетом і виявили зменшена кількість Treg в плаценті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: вагітність, викидні, діабет


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Як гіпертонія під час вагітності впливає на жінку?

Мама | 15:30, 23.02.2021

У жінок з гіпертонією вагітність може протікати інакше.

На тривалість вагітності впливає генетика

Я вагітна | 15:00, 23.02.2021

Нове дослідження, представлене в журналі eLife, показує, як ген під назвою HAND2 може впливати на початок пологів.

Ефективне відновлення після кесаревого розтину

Вагітність та пологи | 11:00, 18.02.2021

Згідно з новим дослідженням Університету охорони здоров'я штату Міссурі, у жінок, які займались фізіотерапією після кесаревого розтину, результати значно покращилися в порівнянні з тими, хто цього не робив.

Трапляється, що пари, які дуже хочуть дитинки, не можуть завагітніти. Якщо жінка сильно зациклюється на цьому бажанні, не рідко буває, що завагітніти

Як зачати дитину швидко?

Зачаття | 05:00, 15.02.2021

Трапляється, що пари, які дуже хочуть дитинки, не можуть завагітніти. Якщо жінка сильно зациклюється на цьому бажанні, не рідко буває, що завагітніти їй не вдається. Тому потрібно відпустити ситуацію і насолоджуватись процесом, - і побачите дві завіт

Спосіб життя впливає на гени немовлят

Вагітність та пологи | 11:00, 12.02.2021

Дослідження, проведене вченими з Лундського університету в Швеції, показало зв'язок між зміною способу життя вагітних жінок з ожирінням і епігенетичними змінами у дитини. Результати були опубліковані в журналі Diabetes.

Коли ми говоримо про ранню вагітність, маємо на увазі жінок у положенні віком від 15-16 років. Проте, трапляється, що вагітність настає і швидше. Дуже

Переваги і недоліки ранньої вагітності

Вагітність та пологи | 05:00, 12.02.2021

Коли ми говоримо про ранню вагітність, маємо на увазі жінок у положенні віком від 15-16 років. Проте, трапляється, що вагітність настає і швидше. Дуже часто такі вагітності переривають за допомогою абортів і тільки 10-15% випадків завершується благоп

Як вживання антибіотиків впливає на вагітність?

Вагітність та пологи | 18:00, 11.02.2021

Дослідники з Данії порівняли дані про майже 1,2 млн вагітностей з 1997 по 2016 рік і не виявили зв'язку між впливом макролідів на ранніх термінах вагітності і ризиком серйозних вроджених дефектів.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: