Жіночі помилки під час сексу

Adoption
Date
  • 9530 Переглядів
Ми всі робимо помилки - і в сексі, як і в будь-який іншій сфері життя, ми часом допускаємо прикрих промахів. І тільки від нас залежить, чи зможемо ми виправити їх, щоб вивести свої сексуальні відносини на новий рівень. "Наша мама" розповість про найпоширеніші жіночі помилки. Можливо, ви знайдете серед них і ті, що робите самі...
У сексі завжди можна вдосконалюватися, як і в будь-який іншій сфері. Можна, звичайно, пробувати нові техніки, пози... Але це не завжди дозволяє відкрити для себе нові грані задоволення від парування.

Іноді для того, щоб секс приносив більше насолоди, достатньо всього лише "зробити його більш досконалим", - тобто, позбутися від нерозуміння в ліжку і перестати робити помилки. Які?

Вчені давно вже підрахували, що жінка за день "вимовляє" набагато більше слів, ніж чоловік.

Маючи певний "ліміт", жінка просто зобов'язана його витратити за день - інакше вона відчуває себе не в своїй тарілці, стає або нервовою, або дуже замкнутою.

Чи не вимовивши належну кількість слів за вечір, день і ранок, деякі жінки - а їх не так уже й мало! - продовжують позбавлятися від них навіть у процесі сексу.

Але далеко не завжди ці конструктивні і сексуальні фрази типу "Мені так добре", "Погладь, будь ласка, ось тут" і подібні їм.

Але ж фрази можуть бути, що називається, "не з тієї опери": "Милий, я сьогодні купила ...", "Дорогий, завтра рано вставати ...".

Остання - справжній шедевр: чоловік щосили намагається доставити задоволення партнерці, а та "натякає", що пора спати. Ну, і як до такого ставитися?

А є і зовсім унікальна фраза, яка зазвичай вимовляється жінкою в процесі "загравання" і адресована члену партнера - предмету його гордості: "Чого сьогодні хоче наш малюк?". Залишимо її без коментарів - тут все ясно і без них.

Секс не в той час і не в тому місці

Не так вже рідко жінка, прагнучи принести своєму чоловіку насолоду, вибирає не зовсім зручне місце і час для любовних утіх.

Приміром, починає пестити свого обранця під час прямої трансляції боксу ;)

Здавалося б, підвищений адреналін в крові коханого повинен стати її союзником, але все відбувається з точністю до навпаки.

Справа в тому, що чоловік просто не може відповісти їй взаємністю: він уже налаштувався на перегляд, жадає видовища, - а партнерка руйнує всі його плани.

А чоловіки, як відомо, не надто люблять, коли їх плани порушують.

Подібне несвоєчасне спокушання пару раз цілком може мати успіх у партнера, але поступово така тактика почне його дратувати.

Те ж саме можна сказати і про секс на роботі. У досить великій кількості іноземних кінокартин героїня, така чуттєва і прекрасна, спокушає свого чоловіка, приїжджаючи до нього в офіс в досить легковажному вбранні.

Палкі обійми, гарячі поцілунки, пристрасні ласки - таку картинку неодмінно хочеться втілити в життя.

Однак це "втілення в життя" в переважній більшості випадків виявляється не таким вже прекрасним: колеги, начальство, обмеженість у часі і часто - скрутність в умовах.

Звичайно, якщо ви і ваш чоловік любите ходити по лезу бритви, цей варіант буде прекрасним способом урізноманітнити сексуальне життя. Але чи так багато пар мають достатню розкутістю?

І в жодному разі не слід забувати про те, що секс на робочому місці цілком може стати не лише приводом для косих поглядів колег, але і для звільнення вашого коханого.

"Зробити чоловікові сюрприз і спокусити його несподівано" - це гасло найчастіше виявляється провальним на практиці, хоча в теорії звучить досить заманливо.

Непотрібна сором'язливість

Якщо говорити про сором'язливість, то перше, що спадає на думку - секс у темряві. В силу різних обставин склалося, що саме ніч прийнято вважати "часом для пристрасті".

Багато хто навіть у наше, здавалося б, сексуально розкуте століття соромляться займатися сексом при денному світлі.

І практично б'ють улюбленого по руках, якщо йому заманулося свавілля, пристаючи до своєї чарівної половини в денний час.

Також великий відсоток пар, які дозволяють собі займатися сексом при світлі дня, але при цьому в обов'язковому порядку накриваються ковдрою чи простирадлом.

Між тим, аксіому про те, що "чоловік любить очима", ще ніхто не відміняв.

Він мріє бачити свою кохану жінку у всій красі, не прикритою ні ковдрою, ні темрявою. Насолоджуватися кожним рухом її тіла.

Багато жінок не дозволяють собі займатися сексом при світлі тільки тому, що незадоволені своїми формами."Ну, як я можу постати перед ним голою в таких інтимних позах, якщо і в дзеркало на себе оголену намагаюся зайвий раз не дивитися?" - Саме такий настрій спонукає жінку, незадоволену своїми параметрами, чекати ночі для того, щоб вдатися до любові зі своїм обранцем.

Замкнуте коло: вона не любить своє тіло, він любить її з усіма її "відхиленнями від модельних параметрів", їй здається, що він не всім задоволений, жаліє її, тому вона все більше комплексує.

І чим більший стає комплекс - тим більш темну ніч вона вибирає для занять любов'ю.

І на вікнах спальні з'являються щільні штори - щоб він не побачив її тіла навіть у світлі місяця ...

Якщо це - про вас, то подумайте: може, варто хоч раз заплющити очі - і віддатися йому з усією пристрастю при сліпучому денному світлі, наплювавши на всі свої комплекси?

Адже ваш чоловік любить вас до кінчиків пальців - такою, яка ви є ...

Спроби експериментувати

Дивно, здавалося б, але чоловік не завжди сприймає бажання партнерки випробувати нову техніку, позу в сексі позитивно.

Хоча б тому, що йому в голову починають приходити абсолютно недвозначні речі: "Ну, і з чого у неї таке бажання? Чи не випробовувала вона цю позу з кимось ще?" або "Начебто у нас все було чудово. Але раз вона пропонує нове - значить, не все так добре, як мені здавалося"...

Чоловік при цьому рідко відмовляється виконувати бажане партнеркою - але те, з якими думками він це робить, залишає бажати кращого.

Старанно спостерігає, як реагує кохана на його ласки, порівнює з тим, що бачив раніше.

Але це зовсім не означає, що ви повинні задовольнятися тими техніками і позами і речами, які вже є в арсеналі вашої пари. Просто варто підносити своє бажання випробувати нове так, щоб у чоловіка не виникало двозначних підозр про причину виникнення Вашого бажання.

Наприклад, можна разом подивитися заздалегідь куплений вами еротичний фільм саме з тієї сексуальної техніки, яку ви хочете спробувати - і вже в процесі перегляду сказати, що саме "ось це і ось це" вас неймовірно збуджує. А можна не говорити - просто спокусити його під час перегляду ...

Відмова від "альтернативних" видів сексу

Під "альтернативними" видами слід розуміти анальний і оральний види сексу.

Сама же відмова може бути викликана різними причинами - суворим вихованням, наприклад, або просто неприйняттям даних видів сексу.

Але ще півбіди, коли жінка не тільки відмовляє в оральних ласках партнерові, але і сама не бажає їх приймати: всіляко перешкоджає спробам чоловіки зробити їй кунілінгус, і сама навіть на недвозначні натяки і прохання воліє мовчати або говорити жорстке і однозначне "ні".

А є й такі жінки, що люблять кунілінгус, а феляцію партнеру робити не бажають.

Природно, чоловік пестить свою обраницю язиком і губами, потай сподіваючись, що одного разу зможе побороти її небажання робити йому мине.

Йдуть дні, тижні, місяці, - а віддачі все немає. Розмови - марні, сваритися - безглуздо. Глухий кут, з якого немає виходу.

Анальний секс - взагалі особлива стаття. Не так вже багато жінок отримують від нього задоволення, до того ж багато хто вважає цей вид сексу негігієнічним, до цього додається ще й страх пошкодження ануса і кишечника.

Чоловікові хочеться - а жінка не дозволяє. Він пестить її до нестями, намагається «обдурити», відверто вимагає анального сексу - але у відповідь отримує тільки категоричне "ні".

Звичайно, нікого примусити до цих видів сексу не можна. Але, може, варто спробувати хоч раз поступитися його натиску - і зробити все так, як хоче він? А раптом вам сподобається?

Ну, а якщо не сподобається ... Мабуть, тоді тільки відверта розмова допоможе вам і партнерові дійти згоди в цьому питанні. Поставлена ​​раз крапка над "i" - а не ухилення від орального і анального сексу.

Імітація оргазму

Найстрашніша з жіночих помилок. Особливо в тому випадку, якщо це - не поодинокий випадок, а звична поведінкова тактика в ліжку.

Найчастіше подібне відбувається тому, що жінка відчуває до свого обранця найтрепетніші почуття, але піку насолоди з ним не досягає. З яких причин не досягає - інше питання.

А ось імітує оргазм така жінка зазвичай тому, що не хоче ображати свого чоловіка, втратити його.

І вона зображує "африканську пристрасть", стогне і звивається, кричить навіть. Або просто намагається відтворити свій оргазм "по пам'яті" - але від цього картина не стає привабливішою.

Партнер - якщо жінка йому дорога і він цінує її саму і її почуття - напевно, помітить таку ненатуральність. І його образить ця безглузда брехня - тим більше, в такій інтимній ситуації.

Але ще гірше те, що жінки, яких викрили в імітації оргазму, найчастіше не намагаються пояснити партнерові причину своєї брехні в ліжку.

Вони вивертаються, наполягають на тому, що оргазм був, - і чоловік ображається ще більше.

А між парою виростає стіна, яку можна подолати тільки за допомогою відвертої розмови.

Так може, не варто брехати? Може, доречніше таки з'ясувати, чому оргазм "тікає", і знайти шляхи вирішення проблеми?

Прагнення до одночасного оргазму

Мабуть, всі знають, що одночасний оргазм партнерів - не вигадка, а цілком реальне явище.

Однак майже всі жінки трепетно ​​ставляться до свого інтимного життя, прагнучи у всьому не тільки бути "не гірше інших", але і максимально наблизитися до ідеалу.

І одночасний оргазм автоматично стає висотою, яка обов'язково повинна бути підкорена.

До того ж і тут вносять свій "посильний внесок" улюблені жінками мелодрами і романтичні комедії.

Красиво поставлені епізоди сексуальних сцен, під час яких партнери пристрасно віддаються один одному, одночасно досягаючи піку пристрасті, викликають суміш захоплення, заздрості і холодку в животі. Крім цього - сувора статистика, яка говорить про те, що одночасного оргазму досягають лише близько 3% пар.

"Я обов'язково повинна потрапити в ці 3%", - здається, говорить собі така жінка, приступаючи до активних "бойових дій".

Варто зауважити, що партнера вона зазвичай в свої плани не присвячує: нехай, мовляв, це буде не тільки обопільним задоволенням, але і сюрпризом для нього.

***
Що б не відбувалося між вами, коли здається, що рішення у проблеми немає, врятує тільки відверта розмова. Може, це буде бесіда за чашкою ароматної кави...

А необдумані помилки завжди можна виправити - і ваш партнер вам у цьому обов'язково допоможе.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: секс, помилки, оргазм


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Розслабтеся, подивіться на малюнок і виберіть той прямокутник, колір якого вам подобається на даний момент.

Психологічний тест Люшера для тих, кому потрібна підказка, як жити далі

Психологія | 12:00, 26.05.2022

Розслабтеся, подивіться на малюнок і виберіть той прямокутник, колір якого вам подобається на даний момент.

Є речі, які чоловіки не прощають. Про це читайте далі.

Що чоловік ніколи не прощає жінці?

Психологія | 12:00, 25.05.2022

Є речі, які чоловіки не прощають. Про це читайте далі.

Коли ваш підліток є гордим власником мобільного телефону, ви можете відчувати, що більше не можете контролювати його діяльність і що ваш підліток може

Як контролювати смартфон дитини?

Дитина | 08:30, 25.05.2022

Коли ваш підліток є гордим власником мобільного телефону, ви можете відчувати, що більше не можете контролювати його діяльність і що ваш підліток може щось приховувати від вас. Як підлітки, так і дорослі використовують текстові повідомлення для швидк

Якщо ваша дитина цього не усвідомить, вона приречена на постійні соціальні невдачі.

Батьки повинні навчити своїх дітей вирішувати 3 головні завдання

Дитина | 08:00, 24.05.2022

Якщо ваша дитина цього не усвідомить, вона приречена на постійні соціальні невдачі.

Жила-була бідна єврейська сім’я. Дітей було багато, а грошей як завжди не вистачало. Мати працювала не покладаючи рук – готувала, прала і кричала, роз

Мудра єврейська притча про те, як стати хорошою мамою

Мама | 05:00, 23.05.2022

Жила-була бідна єврейська сім’я. Дітей було багато, а грошей як завжди не вистачало. Мати працювала не покладаючи рук – готувала, прала і кричала, роздавала підзатильники і голосно нарікала на життя.

Суперечки та сварки неминучі в будь-яких взаєминах, і стосунки між подружжям не виняток. Однак коли у вас з’являються діти, слід бути обережними у сво

Як на дитині позначаються сварки батьків?

Психологія | 10:00, 16.05.2022

Суперечки та сварки неминучі в будь-яких взаєминах, і стосунки між подружжям не виняток. Однак коли у вас з’являються діти, слід бути обережними у своїх реакціях, оскільки вони здатні зробити домашню атмосферу похмурою та загрозливою, а дітей безпора

Чоловічі гени агресивніші жіночих. Про це стверджують результати досліджень генетиків за останні роки. Це означає одне: деякі речі дитина здатна успад

Що дитина успадковує завжди лише від тата?

Сімейні справи | 08:00, 16.05.2022

Чоловічі гени агресивніші жіночих. Про це стверджують результати досліджень генетиків за останні роки. Це означає одне: деякі речі дитина здатна успадкувати тільки від свого батька. Які саме – про це далі.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: