Які переваги бути строгими батьками?

Adoption
Date
  • 76 Переглядів
Суворі батьки можуть мати погану репутацію, але суворе виховання має певні переваги. Ефективне батьківство передбачає встановлення обмежень і навчання дітей справлятися з наслідками їхніх дій. Суворі батьки встановлюють високі стандарти для своїх дітей і підкреслюють важливість відповідати цим очікуванням.

5181_neposlushanie_detej_i.jpg (105.1 Kb)

Навчальні здобутки
Суворі батьки можуть підштовхувати своїх дітей до успіху в навчанні чи інших заняттях. Вони вірять, що їхні діти можуть робити краще, і хочуть, щоб вони відповідали їхнім стандартам. Діти суворих батьків часто досягають успіхів у навчанні, тому що вони навчаються самодисципліни, тому вони більше вчаться та отримують кращі оцінки. Ці діти, ймовірно, вступлять до ВУЗу. Діти строгих авторитарних батьків зазвичай слухняні і, як правило, добре вчаться в школі. Дослідження Університету Флориди показує, що авторитетний стиль виховання найбільше пов’язаний з успіхом у навчанні.

Впевненість
Суворий дисциплінарний стиль виховання вчить дітей, що вони повинні справлятися з наслідками своєї поведінки. Діти вчаться цінностям і здатності приймати здорові рішення. Суворі батьки підштовхують дітей ставати кращими, тому вони розвивають впевненість у собі та своїх силах. Діти вчаться вирішувати труднощі та прагнути їх долати. Діти суворих батьків розвивають впевненість завдяки наполегливій праці, яка приносить їм успіх, замість того, щоб розвивати завищене его через надмірну похвалу, яка часто пов’язана з поблажливим вихованням.

Самоконтроль
Оскільки суворі батьки встановлюють обмеження, діти вчаться самоконтролю. Ці діти менш схильні піддаватися тиску однолітків або вдаватися до ризикованої поведінки. Суворі батьки дотримуються дисципліни, і діти з дитинства дізнаються, що за неадекватну поведінку існують наслідки. Оскільки таке ставлення прищеплено їм у ранньому віці, у них менше шансів виявити проблеми з поведінкою. Самоконтроль, якого вони навчаються в дитинстві, зазвичай переноситься у доросле життя.

Незалежність і відповідальність
Суворі батьки прагнуть виховувати самостійних дітей. Ці діти вчаться думати самостійно, йти на компроміс і вирішувати власні проблеми. Суворі батьки часто вимагають від своїх дітей, щоб вони влаштувалися на роботу, коли вони стають достатньо дорослі. Діти дізнаються про ціну грошей і важливість їх заробляння в молодому віці, що може допомогти їм досягти фінансового успіху в подальшому житті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: переваги, бути суворими батьками, суворі батьки, мама, сайт для мам, дитина, батьки, діти вчаться, суворі, навчання, виховання, самоконтроль, дисципліна, перевага


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Не можна постійно робити одні й ті ж зауваження дітям, вони просто до них звикають і не сприймають належним чином. А як же повчати синочка чи донечку?

Фрази, якими потрібно замінити зауваження до дітей

Сімейні справи | 10:00, 30.01.2023

Не можна постійно робити одні й ті ж зауваження дітям, вони просто до них звикають і не сприймають належним чином. А як же повчати синочка чи донечку? Поговоримо про це далі.

Психологи багато говорять про те, що починаючи з року дитина повинна спати в окремому ліжку більшу частину ночі. Цей процес є визначальним етапом у ро

8 хитрощів про те, як "переселити" дитину до власного ліжка

Сімейні справи | 08:00, 29.01.2023

Психологи багато говорять про те, що починаючи з року дитина повинна спати в окремому ліжку більшу частину ночі. Цей процес є визначальним етапом у розвитку самостійності дитини і полегшує життя батькам.

Про що не можна забувати мамі й татові?

Непрості завдання для батьків

Сімейні справи | 07:00, 26.01.2023

Про що не можна забувати мамі й татові?

Всі знання закладаються у голові дитини до 15 років, а також всі риси характеру та правила поведінки теж формуються у дитинстві. «Посієш звичку – пожн

7 гріхів, яких батьки неусвідомлено вчать дітей

Сімейні справи | 12:00, 25.01.2023

Всі знання закладаються у голові дитини до 15 років, а також всі риси характеру та правила поведінки теж формуються у дитинстві. «Посієш звичку – пожнеш характер, посієш характер – пожнеш долю», – каже народна мудрість.

Батькам дуже важливо вміти балансувати між

Основні табу в спілкуванні з дітьми

Сімейні справи | 05:00, 25.01.2023

Батькам дуже важливо вміти балансувати між "все можна" і "не можна нічого".

Сім’я повинна жити не інтересами дитини, а інтересами сім’ї. Я не можу уявити, щоб моїй дитині подарували шоколадку, а вона не розділила її на три час

Правила психічного здоров'я сім'ї від доктора Комаровського

Доктор Комаровский | 08:00, 24.01.2023

Сім’я повинна жити не інтересами дитини, а інтересами сім’ї. Я не можу уявити, щоб моїй дитині подарували шоколадку, а вона не розділила її на три частини.

Акуратність і охайність рідко бувають уродженими рисами характеру. Це треба виховувати у дитині і привчати до чистоти та прибирання. Тут важливо врахо

Як навчити дитину прибирати: кілька простих порад

Сімейні справи | 12:00, 23.01.2023

Акуратність і охайність рідко бувають уродженими рисами характеру. Це треба виховувати у дитині і привчати до чистоти та прибирання. Тут важливо враховувати темперамент чада, його звички, схильності, інтереси.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: