Чому деякі тати та сини не ладнають?

Adoption
Date
  • 1036 Переглядів
Відносини між чоловіком і його батьком є ​​одним із будівельних блоків для емоційної стабільності сина в подальшому житті. Згідно з дослідженням Каліфорнійського державного університету Фуллертона, чоловіки, які мали позитивні стосунки в дитинстві зі своїми батьками, краще справлялися зі стресом та емоційними переживаннями пізніше в житті, ніж ті, хто цього не зробив.

На жаль, не кожному чоловікові подобаються турботливі, позитивні стосунки зі своїм батьком. Існує безліч причин, чому деякі батьки і сини не ладнають.

34_61_main_new_1513027320.jpg (16.85 Kb)

Яблуко і яблуня
Народна приказка «Яблуко від ябулні далеко не падає» не завжди вірна. І навіть коли це так, це не завжди означає, що тато і син завжди будуть дивитися однаково на світ. Деякі сини є просто полярними протилежностями своїх батьків, що іноді призводить до почуття розчарування з боку батька та відторгнення з боку сина.

А в тих випадках, коли син є реінкарнацією свого батька, це не гарантує веселих стосунків. Багато в чому це пов’язано з давньою теорією про те, що недоліки, які вас найбільше дратують в інших, — це ті, які ви також маєте.

Розлучення
Розлучення – ще один фактор, який може напружити і навіть зруйнувати стосунки між батьком і сином. Чоловіки, батьки яких розлучилися, у три рази частіше, ніж їхні сестри, виростуть непристосованими та агресивно-невпевненими. Це, природно, може призвести до напружених стосунків між батьками та синами, особливо коли син відчуває, що батько якимось чином винен у погіршенні сімейного стану.

Незрілість
Хоча багато хлопців обожнюють своїх батьків, це може змінитися, коли настануть підліткові роки. Це етап, на якому молодий чоловік намагається сформувати свою власну ідентичність. Знову повстання влади — часто батьків — звичайне явище, і часто виникають зіткнення. Однак це часто змінюється, коли син дорослішає і починає усвідомлювати, що насправді він не знав усього, і починає розуміти, що його батько був правий набагато більше, аніж він усвідомлював, будучи підлітком.

Відсутні батьки
Якщо ви росли без вашого батька, який жив з вами або не відігравав значну роль у вашому житті, ви знаєте, що примирення може бути важким. Незважаючи на те, що багато батьків намагаються возз’єднатися зі своїми синами пізніше в житті, між ними часто виникають незручності, і сини часто тримають образу.

Навіть з проблемами, які існують між батьками та синами, завжди є можливості покращити ці стосунки. Діючи разом або навіть просто проводячи час разом, батьки і сини можуть навчитися долати свої відмінності. Це може зайняти час, але стосунки між батьком і сином завжди мають бути хорошими.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: сімейні справи, тато, син, відносини з батьками, дитина, тато і син, батько, мама, сайт для мам, вагітність, пологи, дієта, стосунки, завжди, батьків, батьком, батьки, батьками, батька, з синами


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Якщо за часів молодості наших бабусь і дідусів вважалося, що коли дівчина не вийшла заміж до 25 років, то вона вже - стара дів, а сучасні жінки не пос

Шанси розлучитися менші: Фахівці назвали ідеальний вік для одруження

Весілля | 11:20, 15.05.2024

Якщо за часів молодості наших бабусь і дідусів вважалося, що коли дівчина не вийшла заміж до 25 років, то вона вже - стара дів, а сучасні жінки не поспішають зі штампами в паспорті. Проте як знати, що ви вже готові до цього кроку? Що поряд з вами - с

Раніше прийнято було говорити, що протилежності притягуються, але на ділі це не так. І науковці мають своє пояснення.

Вчені розповіли, чому насправді протилежності не притягуються

Сімейні справи | 08:30, 15.05.2024

Раніше прийнято було говорити, що протилежності притягуються, але на ділі це не так. І науковці мають своє пояснення.

У часи, коли наші дідусі і бабусі були молодими, вони одружувалися, а тоді починали жити разом. Тобто, їхні стосунки обов'язково мали бути офіційно оф

Чому сучасні пари все рідше офіційно оформляють свої стосунки?

Сімейні справи | 01:20, 15.05.2024

У часи, коли наші дідусі і бабусі були молодими, вони одружувалися, а тоді починали жити разом. Тобто, їхні стосунки обов'язково мали бути офіційно оформлені. А сучасні пари все частіше обирають спільний побут без офіційної частини.

Раніше, аби одружитися, потрібно було прийти у РАЦС із заявою, і лише через місяць вас одружували. Зробити це швидше можна було з поважних причин, нап

Як подати заяву на реєстрацію шлюбу через Дію

Сімейні справи | 11:20, 14.05.2024

Раніше, аби одружитися, потрібно було прийти у РАЦС із заявою, і лише через місяць вас одружували. Зробити це швидше можна було з поважних причин, наприклад, якщо наречена вагітна. Тепер, на щастя, є Дія.

Через війну в Україні залишилося багато дітей, у яких більше немає батьків. Вони хочуть любові і тепла, материнських обіймів і батьківської підтримки.

Усиновлення в Україні стане простішим

Сімейні справи | 10:30, 13.05.2024

Через війну в Україні залишилося багато дітей, у яких більше немає батьків. Вони хочуть любові і тепла, материнських обіймів і батьківської підтримки. І якщо ви готові їм це подарувати, у нас є хороші новини.

Чому суспільство так тисне на жінок з народженням дітей?

Плануємо дитину | 17:30, 12.05.2024

"А коли діти?", "А коли друге?", "А коли за братиком/сестричкою?", "Чому досі не завели дитинку?", "Годинник цокає, а ти ще не народила!", - мабуть, багатьом жінкам доводилося слухати подібні речі від людей, чию думку навіть не запитували. Чому ж наш

В Україні для сімей з трьома і більше дітьми передбачені соціальні гарантії і виплати.

Які пільги належать багатодітній сім'ї

Сімейні справи | 15:30, 12.05.2024

В Україні для сімей з трьома і більше дітьми передбачені соціальні гарантії і виплати.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: