6 головних правил у стосунках

Adoption
Date
  • 1460 Переглядів
Вміти прощати, цінувати тих, хто поруч, працювати над стосунками, а ще розуміти, що отримуємо те, що віддаємо! Про основні правила взаємовідносин між людьми у цих коротких пунктах.

8027_5b_.jpg (38.15 Kb)

1. Жодна людина на вашій життєвій дорозі не зустрінута вами марно. Щодня ми зустрічаємо нових людей і з кожної зустрічі виносимо щось важливе для себе. Хтось випробовує нас, хтось використовує і підносить урок, хтось допомагає отримати нові навики, а хтось робить нас кращими і це найкоштовніше.

2. У стосунках ви отримуєте те ж, що віддаєте. Не сподівайтеся, що у відповідь на капризи, звинувачення і образи, ви отримаєте посмішки, обійми і визнання в любові. Якщо ви хочете розуміння, постарайтеся зрозуміти самі. Все повертається – це проста формула, яка працює у всі часи.

3. Не треба боротися за місце в житті людини. Насильно милий не будеш – багато хто забуває цю просту і дуже мудру істину. Ніколи не намагайтеся відвоювати для себе простір в житті іншої людини. Адже ви не можете знати напевно, чи потрібно йому це.

4. Всі люди міняються і це нормально. Потреби, думки і навіть переконання людей з часом міняються. Тому, якщо хтось говорить, що ви змінилися, не розстроюйтеся і не шукайте недоліки в собі. Можливо, ці зміни навпаки пішли вам на користь. Немає нічого страшного в тому, що ваші інтереси з близьким другом можуть розійтися, а спілкування зійти нанівець. Краще зрідка посилати одне одному вітальні листівки і зберігати теплі спогади, чим намагатися вичавити із стосунків те, чого не залишилося і тримати роздратування усередині себе. Будьте щирі.

5. Над стосунками необхідно працювати. Стосунки не будуються самі по собі. Вони вимагають активної участі всіх задіяних сторін. Щирість, взаємність і пошана – це ті основи, без яких будь-які стосунки зваляться.

6. Потрібно уміти прощати. Багато хто вважає, що пробачення – це ознака слабкості. Але слова “я прощаю тебе” зовсім не означають – “я дуже м’яка людина, тому не можу ображатися і ти і далі можеш псувати моє життя, я не скажу тобі ні єдиного слова”, вони означають – “я не дозволю минулому псувати своє майбутнє і сьогодення, тому прощаю тебе і відпускаю всі образи”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: стосунки, відносини, сім'я, щастя


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Нескінченні дитячі сутички стають справжнім головним болем для батьків, проте дослідження показують, що такі сварки корисні. П’ятирічний проект вчених

Як припинити суперництво між дітьми в сім'ї?

Сімейні справи | 07:00, 21.09.2022

Нескінченні дитячі сутички стають справжнім головним болем для батьків, проте дослідження показують, що такі сварки корисні. П’ятирічний проект вчених із Кембриджського університету довів, що суперництво навчає дітей вирішувати конфлікти, вести перег

Після народження дитини з’являється відчуття, ніби ви собі не належите. Весь час потрібно приділяти немовляті, у лексиконі на перше місце виходить зай

Чому мамі потрібно бути егоїсткою?

Мама | 10:00, 16.09.2022

Після народження дитини з’являється відчуття, ніби ви собі не належите. Весь час потрібно приділяти немовляті, у лексиконі на перше місце виходить займенник «ми» замість «я», а близьке оточення тепер турбується тільки про ваше дитя. Знайомо? Ласкаво

Дана інформація буде корисною для тих чоловіків, які вже давно мріють, щоб їхня кохана дружина приділяла їм більше часу і уваги в сексуальному плані.

Дослідники виявили, що сексуальне бажання жінки зростає, якщо її партнер миє посуд

Секс | 05:00, 16.09.2022

Дана інформація буде корисною для тих чоловіків, які вже давно мріють, щоб їхня кохана дружина приділяла їм більше часу і уваги в сексуальному плані.

Статистика показує, що з початком війни кількість розлучень почала стрімко зростати. Що загрожує стосункам і як їх зберегти у цей непростий час, нам р

Загрози для тосунків під час війни

Сімейні справи | 10:00, 09.09.2022

Статистика показує, що з початком війни кількість розлучень почала стрімко зростати. Що загрожує стосункам і як їх зберегти у цей непростий час, нам розповіла сімейна психологиня Альона Щербань.

Якими б ідеальними не здавалися стосунки, завжди є куди рости. Тож ми спробуємо разом з вами прокачати стосунки, щоб можна було з упевненістю говорити

Що треба робити, щоб стосунки були щасливими?

Психологія | 07:00, 09.09.2022

Якими б ідеальними не здавалися стосунки, завжди є куди рости. Тож ми спробуємо разом з вами прокачати стосунки, щоб можна було з упевненістю говорити, що ваша пара – найщасливіша.

До твоєї уваги 5 причин частіше робити подарунки у стосунках.

Психологи пояснили, чому завжди потрібно дарувати подарунки коханим

Сімейні справи | 05:00, 09.09.2022

До твоєї уваги 5 причин частіше робити подарунки у стосунках.

Призову в армію не підлягають вісім категорій батьків.

Кого з батьків чи опікунів не можуть забрати до армії?

Сімейні справи | 12:00, 08.09.2022

Призову в армію не підлягають вісім категорій батьків.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: