Секс і його корисні властивості

Adoption
Date
  • 4454 Переглядів
Для тих, хто веде активне статеве життя, буде цікаво дізнатись усі корисні властивості цього захоплюючого заняття...Чим же корисний секс, - "Наша мама" дасть відповідь на ці та інші запитання у даній статті.

Як відомо, особисте статеве життя людини рідко добре усвідомлюється нею самою, тому слід приділяти особливу увагу подібним питанням у своєму житті.

Отже, секс і його корисні властивості

В своїй основі, секс — це засіб задоволення однієї з найбільш базових потреб — потреби продовження роду і, таким чином, зміцнення себе в цьому світі. Статевий інстинкт дозволяє всім видам тварин відтворювати себе і розвивати життя. Це одна з найголовніших характеристик сексу. Однак, говорячи про людей слід пам’ятати про те, що статева поведінка виходить далеко за рамки біологічних потреб і втілює собою важливий психологічний, екзистенційний і соціальний фактор життя будь-якої людини.

Крім задоволення фізіологічної потреби і розрядки статевого потягу, існує і незаперечна психологічна складова сексу. Статевий акт — це дійство, яке дарує людині цілий спектр сильних переживань і реакцій, згодом мають той чи інший вагомий ефект. Секс напряму впливає на наш настрій і життєвий тонус, в тому числі, і вироблення необхідних гормонів. Тому секс корисний для здоров’я і душевної гармонії.

Чи корисний анальний секс

Поговорімо про незвичайний вигляд сексу і про те, чим корисний анальний секс? Грубо кажучи, анальний секс не був передбачений природою, як основний вид статевої поведінки людини. У зв’язку з цим, анальний отвір індивіда не володіє потрібними органами стимуляції і отримання задоволення. Не дивлячись на це, багато хто відчуває насолоду при заняттях анальним сексом. Важко говорити про користь анального сексу. Однак він незамінний, якщо двоє людей, які бажають здійснити статевий акт, але не мають для цього необхідних засобів.

Таким чином, анальний секс поширений серед представників чоловічої статі гомосексуальної орієнтації. Також, анальний секс доречний, якщо партнерка інфікована або страждає відсутністю можливості розміщення в своєму піхву члена партнера. Це може бути в силу фізіологічних особливостей або травм. Особливої згадки вимагає обережність при занятті анальним сексом. Неминучі больові відчуття при недостатній розслабленості сфінктера анального проходу або занадто швидкому введенні статевого члена. Часті заняття анальним сексом можуть привести до нетримання калу, що точно не сподобається Вашому сексуальному партнерові. Також імовірний розвиток раку товстої кишки при частих анальних статевих актах.

Чим корисний оральний секс

Багато людей люблять цей вид сексу і активно ним займаються. Давайте трохи поговоримо про нього. Всі лікарі в один голос говорять про те, що оральний секс повинен бути захищений презервативом також як і вагінальний. Однак, часте недотримання цих правил викликано тим, що навіть тонкий презерватив значно знижує чутливість статевих органів, а гумовий присмак у роті при оральному сексі тим більше не доставляє ніякого задоволення. Головна небезпека орального сексу — це зараження статевих органів різними мікроорганізмами. Користь від орального сексу носить скоріше психологічний характер.

Читайте також: Секс і вік: секрети сексуального здоров’я і щастя

Секс. Чим він корисний для жінки? Існує кілька аспектів у даному питанні:

Секс — прекрасний засіб скинути пару кілограм і стежити за своєю фігурою. Особливо це стосується активного та інтенсивного статевого акту.
Згідно з останніми дослідженнями регулярний секс дуже добре позначається на імунітеті, як чоловіка, так і жінки.
Позитивний вплив сексу на шкіру також підтверджено наукою. Під час статевого акту активно виробляється колаген, так необхідний для здорової і красивої шкіри.

Секс — відмінний метод боротьби зі стресом!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: користь, секс, гормони, сексуальний потяг


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Розслабтеся, подивіться на малюнок і виберіть той прямокутник, колір якого вам подобається на даний момент.

Психологічний тест Люшера для тих, кому потрібна підказка, як жити далі

Психологія | 12:00, 26.05.2022

Розслабтеся, подивіться на малюнок і виберіть той прямокутник, колір якого вам подобається на даний момент.

Є речі, які чоловіки не прощають. Про це читайте далі.

Що чоловік ніколи не прощає жінці?

Психологія | 12:00, 25.05.2022

Є речі, які чоловіки не прощають. Про це читайте далі.

Коли ваш підліток є гордим власником мобільного телефону, ви можете відчувати, що більше не можете контролювати його діяльність і що ваш підліток може

Як контролювати смартфон дитини?

Дитина | 08:30, 25.05.2022

Коли ваш підліток є гордим власником мобільного телефону, ви можете відчувати, що більше не можете контролювати його діяльність і що ваш підліток може щось приховувати від вас. Як підлітки, так і дорослі використовують текстові повідомлення для швидк

Якщо ваша дитина цього не усвідомить, вона приречена на постійні соціальні невдачі.

Батьки повинні навчити своїх дітей вирішувати 3 головні завдання

Дитина | 08:00, 24.05.2022

Якщо ваша дитина цього не усвідомить, вона приречена на постійні соціальні невдачі.

Жила-була бідна єврейська сім’я. Дітей було багато, а грошей як завжди не вистачало. Мати працювала не покладаючи рук – готувала, прала і кричала, роз

Мудра єврейська притча про те, як стати хорошою мамою

Мама | 05:00, 23.05.2022

Жила-була бідна єврейська сім’я. Дітей було багато, а грошей як завжди не вистачало. Мати працювала не покладаючи рук – готувала, прала і кричала, роздавала підзатильники і голосно нарікала на життя.

Суперечки та сварки неминучі в будь-яких взаєминах, і стосунки між подружжям не виняток. Однак коли у вас з’являються діти, слід бути обережними у сво

Як на дитині позначаються сварки батьків?

Психологія | 10:00, 16.05.2022

Суперечки та сварки неминучі в будь-яких взаєминах, і стосунки між подружжям не виняток. Однак коли у вас з’являються діти, слід бути обережними у своїх реакціях, оскільки вони здатні зробити домашню атмосферу похмурою та загрозливою, а дітей безпора

Чоловічі гени агресивніші жіночих. Про це стверджують результати досліджень генетиків за останні роки. Це означає одне: деякі речі дитина здатна успад

Що дитина успадковує завжди лише від тата?

Сімейні справи | 08:00, 16.05.2022

Чоловічі гени агресивніші жіночих. Про це стверджують результати досліджень генетиків за останні роки. Це означає одне: деякі речі дитина здатна успадкувати тільки від свого батька. Які саме – про це далі.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: