Уроки гейші

Adoption
Date
  • 3236 Переглядів
detail_picture__18266150.jpg

Гейша - людина мистецтва, художник, а головним твором гейші була вона сама.
Всупереч усім стереотипам, секс не входив в обов'язки гейш. Але ним не заборонялося займатися з клієнтами. І в мистецтві любові гейшам не було рівних.

Сьогодні школи гейш теж існують - це спеціальні курси, де кожна жінка може осягнути секрети чарівності японських красунь. Пропонуємо кілька технік, яким навчають у школах гейш:

1. Перше, чому повинна навчитися гейша, - помічати красу навколо себе. У японській культурі навіть існує особлива традиція милування квітами сакури, засніженою вершиною Фудзі...

2. Гейші були чуйними психологами і чітко знали, як важливо бути м'якою, адже чоловікам необхідно, щоб до них прислухалися, погоджувалися з ними.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Якщо вас застукали діти...

3. Японські спокусниці завжди знали, що і як сказати. І сексуальні моменти не були винятком.

4. У європейців прийнято, що ініціатором любовних дій виступає чоловік, він же і роздягає жінку. А ось гейша сама роздягає коханого. Це дуже гарна і еротична традиція, яка дозволяє чоловікові відчути себе воїном, навколо якого клопочеться улюблена наложниця.

5. У школах дівчата виконували вправи з "тренажером" - нефритовими кульками або намистинами. Сильні м'язи піхви гарантують жінці вагінальний оргазм, а чоловікові забезпечують неземне задоволення. Щоб пройти перевірку на тренування м'язів, гейшам доводилося "стріляти" такими кульками в "ціль" на відстані (так-так, ви правильно здогадались).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: сімейні справи, стосунки, відносини, чоловік, жінка, секс, оргазм


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

У чоловіка є друзі. Навіть якщо вони протилежної статі - це не привід хвилюватися. Чи все ж варто? Сьогодні розповідаємо, яких правил краще дотримуват

Як бути, щоб подруга чоловіка не стала його коханкою?

Сімейні справи | 11:20, 07.06.2024

У чоловіка є друзі. Навіть якщо вони протилежної статі - це не привід хвилюватися. Чи все ж варто? Сьогодні розповідаємо, яких правил краще дотримуватися, щоб вона не стала його коханкою.


Багато з нас мають шкідливу звичку гортати новини і фото в соцмережах перед сном. Психологи розповіли, що цього робити не варто, якщо хочете зберегти

Як соцмережі впливають на ваші стосунки?

Психологія | 06:20, 31.05.2024

Багато з нас мають шкідливу звичку гортати новини і фото в соцмережах перед сном. Психологи розповіли, що цього робити не варто, якщо хочете зберегти свої стосунки.

Сьогодні поговоримо про ті причини, на які жінки часто закривають очі і просто не хочуть їх помічати. А дарма!

Чому насправді чоловіки йдуть від своїх жінок

Сімейні справи | 12:10, 30.05.2024

Сьогодні поговоримо про ті причини, на які жінки часто закривають очі і просто не хочуть їх помічати. А дарма!

Для батьків діти завжди залишаються дітьми, навіть коли у тих вже є своя малеча. І коли цей зв'язок розривається, літнім мамі і татові боляче. Щоб цьо

Як зберегти добрі стосунки з дітьми до старості?

Сімейні справи | 11:20, 30.05.2024

Для батьків діти завжди залишаються дітьми, навіть коли у тих вже є своя малеча. І коли цей зв'язок розривається, літнім мамі і татові боляче. Щоб цього не сталося, варто правильно будувати стосунки з дітьми з малечку.

На жаль, багато чоловіків заводять стосунки

Які фрази видають чоловіка, що у нього є коханка?

Мама | 09:30, 30.05.2024

На жаль, багато чоловіків заводять стосунки "на стороні". І як би дивно це не було, вони хочуть це приховати. Тобто, мати дружину і коханку - їх влаштовує... Це не раціонально, адже якщо тебе не влаштовує твоя дружина і ти шукаєш іншу, тоді розійдися

Давати чи ні другий шанс - це право і вибір кожного. Тут немає правильної відповіді. Адже хтось заслуговує на цей шанс, а є ті, кому і перший давати н

Чи варто відновлювати стосунки з тим, з ким вже розійшлися?

Сімейні справи | 12:10, 29.05.2024

Давати чи ні другий шанс - це право і вибір кожного. Тут немає правильної відповіді. Адже хтось заслуговує на цей шанс, а є ті, кому і перший давати не варто було.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: