Яких слів краще ніколи не казати дітям

Adoption
Date
  • 2677 Переглядів
Фраза 1. «Що ти як маленький?»
Вживання такої фрази батьками може призвести до того, що діти, коли виростуть, не зможуть навіть зрідка доставляти собі «меленькие радості», так як будуть вважати їх несерйозними і «дитячими». Якщо дитина вередує, то замість вимови цієї фрази, краще відволікти увагу дитини на щось інше, наприклад, на пробігаючу поблизу собаку.

95_g6.jpg (81.92 Kb)


Фраза 2. «Мені така погана дитина не потрібна!»
Ця фраза зустрічається досить часто. Її вживання може призвести до того, що у дитини з'явиться відчуття непотрібності й гіпертрофоване почуття провини. Наслідком цього можуть бути різні травми і переломи, адже якщо дитина, на її думку, вам не потрібна, то й сама про себе вона піклуватися, теж не стане. Намагайтеся оцінювати не саму дитину, а її вчинок. У цьому випадку, дитина не буде вважати себе непотрібною і постарається виправитися.

Фраза 3. «Намагайся бути як усі. Не лізь вперед всіх!»
Постійним повторенням подібної фрази ви можете «задавити» в дитині лідера. Намагайтеся заохочувати позитивну ініціативу дитини. Люди з яскраво вираженими лідерськими якостями часто займають керівні посади.

Фраза 4. «Ти занадто малий, для того щоб»
Це може в майбутньому зробити дитину нерішучою, позбавати прагнення до фінансової та психологічної незалежності. Замість того щоб так говорити, краще постарайтеся переконати дитину, але не варто наголошувати на незрілість і дурість дитини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: слова, сприйняття, дитина, виховання, фрази


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

У стосунках важливо бути відвертими один з одним. І говорити про все, що вас турбує. Та є речі, про які краще не обманювати, та все ж, без зайвої потр

Що розумні жінки ніколи не розкажуть своїм чоловікам?

Мама | 08:30, 13.06.2024

У стосунках важливо бути відвертими один з одним. І говорити про все, що вас турбує. Та є речі, про які краще не обманювати, та все ж, без зайвої потреби - не розповідати.

Стосунки - це не тільки про почуття, це й про роботу. Хочете щасливий шлюб - працюйте над відносинами з партнером щодня. І з віком це завдання не зник

Чого хочуть жінки від чоловіків, коли їм за 40?

Сімейні справи | 01:20, 11.06.2024

Стосунки - це не тільки про почуття, це й про роботу. Хочете щасливий шлюб - працюйте над відносинами з партнером щодня. І з віком це завдання не зникає. Тож сьогодні говоримо про те, чого хочуть жінки від чоловіків, коли їм за 40.

Любов не залежить від того, скільки вам років. Хтось зустрічає кохання свого життя в 17, а хтось - у 47. І це нормально. Та психологи переконані, що є

Найбільш невдала різниця у віці в шлюбі

Сімейні справи | 10:30, 10.06.2024

Любов не залежить від того, скільки вам років. Хтось зустрічає кохання свого життя в 17, а хтось - у 47. І це нормально. Та психологи переконані, що є небажана різниця у віці, і якщо ви плануєте одружуватись, варто дізнатися, яка вона.

Стосунки - це не тільки про любов, це ще й велика праця. І як тільки ви перестаєте працювати над ними, вони можуть розсипатися. Тож коли помічаєте, що

Що допоможе вам з чоловіком перестати сваритися через дрібниці?

Сімейні справи | 08:30, 08.06.2024

Стосунки - це не тільки про любов, це ще й велика праця. І як тільки ви перестаєте працювати над ними, вони можуть розсипатися. Тож коли помічаєте, що почали часто сваритися через дрібниці, варто насторожитися. І обдумати, чому так відбувається.

У чоловіка є друзі. Навіть якщо вони протилежної статі - це не привід хвилюватися. Чи все ж варто? Сьогодні розповідаємо, яких правил краще дотримуват

Як бути, щоб подруга чоловіка не стала його коханкою?

Сімейні справи | 11:20, 07.06.2024

У чоловіка є друзі. Навіть якщо вони протилежної статі - це не привід хвилюватися. Чи все ж варто? Сьогодні розповідаємо, яких правил краще дотримуватися, щоб вона не стала його коханкою.


Багато з нас мають шкідливу звичку гортати новини і фото в соцмережах перед сном. Психологи розповіли, що цього робити не варто, якщо хочете зберегти

Як соцмережі впливають на ваші стосунки?

Психологія | 06:20, 31.05.2024

Багато з нас мають шкідливу звичку гортати новини і фото в соцмережах перед сном. Психологи розповіли, що цього робити не варто, якщо хочете зберегти свої стосунки.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: