Чому підлітки відмовляються вчитися і робити уроки

Adoption
Date
  • 154 Переглядів
Чотири цілком зрозумілих причини. Повідомляє сайт Наша мама.

9929_8.jpeg (41.64 Kb)


Прояв протесту для підлітка - природна емоційна та захисна реакція дитини. Слід відразу зрозуміти, що метод батога тут не допоможе, а лише викличе агресію і погіршить ситуацію.

Якщо підліток відмовляється вчитися, то вам необхідно вибудовувати довірче спілкування і зрозуміти причини, через які дитина так себе поводить.

1. Відсутність мотивації. Дитина стає дорослішою і вже не вірить всьому, що йому говорять батьки. Підліток починає розуміти, що багато людей, маючи кілька вищих освіт, заробляють дуже мало, в той час як колишні трієчники досягають великих успіхів.

2. Конфлікти з учителями та однокласниками. Це одна з найчастіших причин, по якій діти прогулюють заняття. Можливо обстановка в клас або при спілкуванні з учителем настільки важка для підлітка, що єдиним виходом з ситуації, що склалася він бачить в прогул занять.

3. Сварки в родині. Якщо батьки постійно сваряться один з одним, то підлітку важко бути успішним в будь-яких сферах. Дитина завжди відчуває себе винуватим в конфліктах між тата і мами.

4. Стомлюваність. Якщо тінейджер каже, що втомився, це не брехня. В період швидкого статевого дозрівання дитина починає стрімко рости і розвиватися, що призводить до великого навантаження на серце.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: школяр, підліток, уроки


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Звісно, мова не йде про першокласників, з якими потрібно працювати і в школі, і вдома. Але з якого віку дитина вже сама може виконувати домашні завдан

Коли і як перестати робити домашнє завдання з дитиною?

Школярі | 10:00, 19.02.2021

Звісно, мова не йде про першокласників, з якими потрібно працювати і в школі, і вдома. Але з якого віку дитина вже сама може виконувати домашні завдання, щоб батьки їй не допомагали і не перевіряли її?

Вакцина БЦЖ захищає дітей від багатьох хвороб

Щеплення | 14:00, 18.02.2021

Усі батьки бажають захистити свого малюка від небезпечних інфекцій.

У підлітків не рідко з'являється багато комплексів. Усе через те, що діти бувають жорстокі і висміюють усе, що не вписується в їх рамки. Однак, причин

Поради батькам: Якщо дитина-підліток комплексує через свою зовнішність

Сімейні справи | 05:00, 10.02.2021

У підлітків не рідко з'являється багато комплексів. Усе через те, що діти бувають жорстокі і висміюють усе, що не вписується в їх рамки. Однак, причина криється в іншому - у тому, що вдома дитині вчасно не сказали, що вона чарівна, що усі її недоліки

Британські підлітки придумали "розумні" презервативи

Школярі | 14:00, 08.02.2021

Протизаплідні захисні засоби дозволяють виявляти інтимні інфекції на ранніх стадіях.

Місце проживання впливає на підлітковий сон

Дитина | 15:30, 04.02.2021

Життя в шумному районі може негативно впливати на сон підлітків, погіршуючи пам'ять та мислення. Детальніше - читайте у нашому матеріалі.

Часто батьки не хочуть втручатися у стосунки дитини з її однокласниками, вважаючи, що це лише погіршить ситуацію. Це призводить до того, що дитина дал

Якщо дитину ображають в школі: Що робити батькам?

Дитина | 05:00, 03.02.2021

Часто батьки не хочуть втручатися у стосунки дитини з її однокласниками, вважаючи, що це лише погіршить ситуацію. Це призводить до того, що дитина далі страждає. Як тоді бути батькам?

Друзі допомагають підліткам з тривого та депресією

Школярі | 12:30, 18.01.2021

Статистика свідчить, що кожен п'ятий підліток має симптоми психічного розладу, такого як депресія або тривога, а самогубства - друга за поширеністю причина смерті.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: